Colofon (Tlensenlinq.nl (0111) 45 07 17 amilieberichten Cornelis van den Broeke -Kees echtgenoot van Marie Krijger in de leeftijd van 74 jaar We zijn verdrietig omdat we u moeten berichten dat Dies is overleden. Dingenis Karelse - Dies - Borssele, 3 mei 1934 - f Terneuzen, 23 november 2013 loke Karejse-Goddijn Karl en Christianne Mike, Danni Adie en Rens Loes, Roel en Cindy Peter en Sandra Theun en Cocky Oostsingel 7 4454 AZ Borssele Donderdag 28 november is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Dies te nemen in Rouw- centrum van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 29 november om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. We bedanken de medewerkers van Verpleeghuis "Ter Schorre" in Terneuzen voor hun liefdevolle zorg voor Dies in zijn laatste moeilijke levensfase. Als u geen kaart heeft ontvangen, dan bent u toch van harte welkom tijdens de crematieplechtigheid. Lieve Eine, Bedankt voor je inzet en vriendschap. We zullen je missen. Bestuur, vrijwilligers en je vrienden van Bevrijdingsmuseum Zeeland Jan Leendert Witte Marinus Bartel Wattel Rinus Rinus Wattel Adriana Catharina de Koeijer Addie - Addie de Koeijer V Schouwen-Duiveland X Uit zijn lijden verlost onze broer en zwager Wij wensen Marie, de kinderen en kleinkinderen sterkte met dit verlies. Veere: Lenie en Jaap Vrouwenpolder: Maat en Frans Grijpskerke Rinus en Corrie Middelburg: Jan Want zo Hef heeft God de wereld gehad, dat Hij Zijn eniggeboren Zoon gegeven heeft, opdat ieder die in hem gelooft, niet verloren gaat, maar eeuwig leven heeft. Johannes 3:16 Heden heeft de Here tot Zich genomen, na een liefdevolle verzorging in 'Randhof', Zijn kind, mijn lieve man, onze vader, grootvader en overgrootvader echtgenoot van Jannetje Witte - Jansen in de ouderdom van 84 jaar Goes: J. Witte - Jansen Goes: Daan Witte Goes: Anneke en Piet van Oosten Goes: Lida en Niek van Mourik Klein- e'n achterkleinkinderen Goes, 25 november 2013. 's-Heer Elsdorpweg 18, kamer 104 4461 WL Goes De dienst van Woord en gebed, waarin voorgaat ds. J.G. Schenau, wordt D.V. gehouden op zaterdag 30 november om 10.45 uur in de Maranathakerk, Bergweg 43 a te Goes. Er is aldaar van 10.00 tot 10.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen en de familie te condoleren. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 20 te Goes. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je voetstappen die zich verwijderen alleen wie achterblijft weet hoe afscheid klinkt. Na een langzaam afnemende gezondheid is overleden mijn vader weduwnaar van Levina de Visser in de leeftijd van 89 jaar. Barco Deinsvlietweg 3 4389 TA Oost-Souburg Goes, 23 november 2013 De uitvaartdienst zal op vrijdag 29 november om 13.00 uur worden gehouden in de Open Haven Kerk, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Aansluitend begeleiden wij hem naar de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg waar omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van mijn vader van 12.15 tot 12.45 uur in De Ark naast de kerk. Na de begrafenis is gelegenheid tot condoleren in De Ark. We zijn bedroefd omdat onverwachts is overleden onze broer, zwager en oom We wensen Barco veel sterkte toe. C.P. Wattel t B.M. Wattel t P.C. Hollebrandse-Wattel t M. Hollebrandse t J. Melis-Wattel P. Melis t Wil en Jaap Tiny en Leo Wim en Hélène P. Wattel t J. Wattel-Suurmond Tineke en Jan Joke en Jaap Petra en Niek Wilfred en Marieke Achterneven en -nichten 23 november 2013 O Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio PMl Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op HT3 like ons op Li Twitter KJ Facebook Ons hart is gebroken we hebben je verloren. Je bent weggerukt uit ons leven, terwijl jij iedereen nog zoveel liefde wilde geven. Met gevoelens van machteloosheid en diep verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma in de leeftijd van 67 Jan en Sonja Oppeneer Rick Cynthia Carolien en Francois Rijnberg Antoine 'e Ternëuzen 24 november 2013 Edvard Grieghof 45 4536 EP Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehóuden op zaterdag 30 november om 10.30 uur in„deOpstandingskerk, Bellamystaat 74tê TetnKi?en7voor^aand aan de dienst is er van 9.45 - 10.20 uur gelegénheid de familie te condoleren. Na de dienst zal de begrafenis plaatsvindé^yóp de algemene begraafplaats te Na de begrafenis is er gelegenheid elkaafTéTStntmoeten in 'de Rank', Zaagstraat 2 te Zaamslag. Bedroefd namen wij kennis dat op zondag 24 november 2013 onverwachts uit de familiekring is weggenomen onze geliefde en zorgzame zus, schoonzus en tante Zaamslag Karei de Koeijer Terneuzen Ko en Fien de Koeijer-van Arenthals DelftAdri de Koeijer Zaamslag Jan de Koeijer Stavenisse Nelly en Wim Nieuwenhuize-de Koeijer Neven en nichten /f Uitvaartverzorging M. de Bruijne Vooreen zorgzame begeleiding rondom de uitvaart Dag en nacht bereikbaar op: www. uitvaartschouwenduiveland. nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 31