SPORT 39
MAANDAG 25 NOVEMBER 2013
AMATEURVOETBAL
dragon 2 4-2; )RC Boxtel 2 5 - 2; BC Shooters 2
5 - 2; Scheldesport 5 - 2; Tantalus 3 8-2.
Derde klasse: Mevo'80 2-Mevo'80 21-89.
Stand: Simple Dribbel 6-12; ELBC 4 - 8; Vossen-
berg 2 4-6; BBF Migliore 26-6; Waldric 2 6 -
4; Agathos 3 3-2; ABC Amsterdam 5 - 2; TSBV
Pendragon 3 6-2; Blauw -Wit 20-0; Eastwood
Tigers 2 0-0; TSBV Pendragon 42-0.
Vrouwen.
Hoofdklasse: JRC Boxtel-Waldric 69-48, Black
Eagles-Attacus 47-61, Yellow Sox-Tantalus
82-62, Springfield-Barons 82-46, BC Vlissin-
gen-Pendragon 60-47, Kimbria-Tracks 57-35.
Stand: Springfield 7-12; )RC Boxtel 7-12; Atta-
cus 8-12; Yellow Sox 8 10; Waldric 6 - 8; Ba
rons 7 - 8; The Black Eagles 8 - 8; Tracks Park
stad 5 - 4; BC Vlissingen 7 - 4; Tantalus 8 - 4;
Kimbria 7 - 2; TSBV Pendragon 6 - 0.
Overgangsklasse A: Vossenberg-OBC 59-73,
Agathos-BV Souburg 52-43, Almonte 2-Barons 2
46-44, Oirschot 2-Waldric 2 35-48, WBB
Giants-Springfield 2 62-54. Stand: Almonte 2 7 -
12; Barons 2 6-10, OBC 7-10; Souburg 6 - 8;
Waldric 2 6-8; WBB Giants 7 - 8; Vossenberg 7
- 6; Springfield 2 6 *4; Ardito 7 - 4; Oirschot 2 6
- 2; Tantalus 2 0-0; Agathos 7 - 0.
Eerste klasse A: Simple Dribble-Pendragon 2
21-78, JRC Boxtel 2-Virtus 60-35, Vossenberg
2-Barons 3 49-52, BC Vlissingen 2-Scheldesport
41-43.
Jongens U18: Almonte 2-OBC 74-53, BC Vlissin-
gen-Kimbria 53-50, Titans-Attacus 75-61, BS
Weert-Springfield 103-47.
Meisjes U18: BC Vlissingen-Waldric 52-48.
BILJARTEN
Driebanden. Eredivisie, 's Landswelvaren -
Dallinga/Frans Bevers 1-7: Francis Forton -
Frédéric Caudron 17-50, 32; Ronny Daniëls - Ed
dy Leppens 26-50, 21; Kees Wittens - Jean Paul
de Bruijn 17-45, 24; lens van Dam - Glenn Hof
man 45-45, 32.
Garage Verbrugge Hyundai - S.T.Z. 2-6: Bart
Ceulemans - Roland Forthomme 41-50, 36;
Thérèse Klompenhouwer - Peter Ceulemans
35-50, 39; Berry Dallinga - Barry van Beers
35-45, 41; Patrick Vasseur - Raymon Groot
45-29, 38.
Dallinga/Frans Bevers - Capelle/De Terp 7-1:
Eddy Leppens - Martin Spoormans 50-50, 27;
Peter de Backer - Richard Bitalis 50-37, 37; Jean
Paul de Bruijn - Emilio Sciacca 45-32, 27; Glenn
Hofman - Peter van Lieshout 45-36, 25.
De Distel Biljarts - 's Landswelvaren 5 - 3: Jo
zef Philipoom - Francis Forton 50-47, 47; Gerwin
Valentijn - Ronny Daniëls 50-48, 40; John Tijs-
sens - Kees Wittens 45-45, 43; Hans van der
Wurf- Jens van Dam 16-45, 36.
Biljartcafé Jorissen - Garage Verbrugge Hyun
dai 6-2: Jean van Erp - Bart Ceulemans 50-36,
46; Raymond Ceulemans - Thérèse Klompenhou
wer 42-50, 54; Jeffrey Jorissen - Berry Dallinga
45-12, 24; Herman van Daalen - Patrick Vasseur
45-41, 51. Stand: Dallinga-Frans Bevers 11 - 21;
Partycentrum Osdorp 11-17; TEAM S.T.Z. 11 -
14; B.C. Capelle 11 - 14; De Distel Biljarts 11 -
13; Holland Mineraal 11 - 10; Al Biljarts 11-10;
Biljartcafe Jorissen 11 - 10; Van Wanrooij Trans
port 11 - 10; 's Lands Welvaren 11-7; Garage
Verbrugge 11-4; Aardexpress BV Thekes 11 -
2.
Tweede divisie. HWA Hordijk Bilj. Art - Polka
Print 2-6: Ad Finmans - Jean Paul de Kraker
26-40, 47; Floor Waumans - Dirk Vlerick 32-40,
56; Wilfried van Beek - Meerten Dallinga 35-32,
47; Jan Bijl - Louis Dallinga 31-35, 48. Stand: BV
Sprundel 2 9-16; Aannbedrijf Beer de Jong 6 -
11; Polka Print 7-10; HWA Hordijk Bilj. Art. 7 -
10; BV Sprundel 5 - 5; Pearle Opticiens 6 - 5;
Centre du Lac 6 - 5; De Distel Biljarts 2 7-5;
Rokx Transport 7 - 5; 't Stamineke 7 - 5; TO-
W.NL MCR 5 7-2; G.S. vd IJssel B.V. 6 - 1
's Lands Welvaren-Team De Distel 3 8-0: Ro
nald van Geyt - Hans Boeren 35-15, 46; Luc Peet
ere - Jac Buijk 35-23, 54; Raymond Peetere -
Adrie van Mechelen 30-14, 36; Onur Can - Jac
Burremans 30-15, 44.
't Bierwinkeltje - Machielsen FA/Pressplate
0-8: Cees A Wissel - Vic Herreweghe 25-45, 50;
Arie vink - Fons van Duivenvoorde 15-35, 30;
Fons Baart - Frans Machielsen 15-30, 49; Micheal
Vink - Wim van loon 23-30, 40.
Vierde divisie. De Geslootene Boom - 3BSD
Hydrozorg 6-2: Dirk Smet - Philip v.d. Male
30-27, 73; Benny Visser - Jan Suykerbuyk 25-14,
38; Rob Duitemeyer - Jean Louis Smulder 12-25,
44; Rien Sandrini - Peter de Winter 20-16, 45.
Libre. Kampioenschap derde klasse poule
Noord. 1. Maarten Bruijnes De Poedel 7-12,
2.21; 2. Johan Louweree OBV Middelburg 7-10,
2.542(promotie); 3. Jurgen Bruggeman De Graan-
beure 7-8, 2.251; 4. Jaap Joppe De Poedel 7-87,
1.946; 5. Huib de Blok De Poedel 7-8, 1.800; 6.
Leen v.d. Hoek de Graanbeurs 7-6, 1.853; 7.
Hans Coomans Onder Vrienden 7-2, 1.560; 8.
Remco Paauwe De Herberg 7-2,1.529.
Poule Zuid. 1. Robert Vink 't Bierwinkeltje 7-10,
2.222, 32; 2. Jan Clement Hof van Eede 7-10,
1.927; 3. Martijn Hendriksen De Herberg 7-9,
2.402; 4. Frans Haak BC De Gaard 7-8, 1.841; 5.
Ellen Riemens 7-7, 2.15; 6. Ko van Haneghem
Hof van Eede 7-6, 2.000; 7. Jan beenakker De
Herberg 7-4, 2.255; 8. Edwin van de Plasse Avon
tuur 7-2, 1.918.
GOLF
Melbourne. World Cup of Golf. Eindstand lan-
denwedstrijd: 1. Australië 551 slagen (17 onder
par), 2. Verenigde Staten 561, 3. Denemarken, Ja
pan 563, 16. Nederland 581 Eindstand indivi
dueel: 1Day (Aus) 274 slagen (10 onder par), 2.
Björn (Den) 276, 3. Scott (Aus) 277, 4. Kuchar
(VSt) 278, 5. Ishikawa (Jap), Aphibarnrat (Tha)
281, 38. o.a. Derksen 290, 42. o.a. Sluiter 291.
Ekurhuleni. Zuid-Afrikaans Open. Europese
Tour. Eindstand: 1. Madsen (Den) 269 slagen
(19 onder par), 2. Kruger (ZAf), Otto (ZAf) 271,
4. Crespi (Ita), Schwartzel (ZAf) 272, 6.
Canizares (Spa) 273,17. o.a. Huizing 278.
HOCKEY
Mannen.
Derde klasse C: Spijkenisse - Souburgh 5-2,
Voorne - IJssel 5-3. Stand: Voorne 11 - 28; Do-
pie 10 - 23; IJssel 11 - 22; Spijkenisse 11 - 20;
Pelikaan 10-17; Dordrecht 10 - 15; Hoeksche
Waard 10-12; Olympia 9-10; Walcheren 10 -
10; Prinsenbeek 10 -10; Souburgh 11-5; Ever
green 11-3.
Vrouwen. Derde klasse C: Rapid - Udenhout
10-1, Rapide - Walcheren 3-1, Zevenbergen -
Waalwijk 1-2, Best - HOCO 4-1, Liberty - Prinsen
beek 3-4, Oirschot - Vlijmen 1-1. Stand: Rapide
11 - 27; Rapid 11-25; Vlijmen 11 - 23; Oirschot
11-23; Waalwijk 11 - 20; Best 11-17; Hoco 11
-17; Walcheren 11 -11; Prinsenbeek 11 - 11; Ze
venbergen 11 - 10; Liberty 11-3; Udenhout 11
-0.
JUDO
Almere. Toptoernooi. Eerste plaats: julia Sim
ons -12 jaar -40 kg), Indy Godschalk (-12 jaar
-32 kg), Luca Verheije (-8 jaar -24 kg).
Tweede plaats: Josca de Boer (-15 jaar -57 kg),
Martin Jasperse (-15 jaar -46 kg), Thomas Wirtz
(-12 jaar -46 kg), Roxanne van Ruiten (-12 jaar
-32 kg), Mark Jan donder (-12 jaar, -34 kg).
PAARDENSPORT
Nieuw- en Sint Joosland. Springen Stichting
Hippische Sport Zeeland. Paarden ZZ: 1.
Noëlle van de Velde< Bernesse (Door Een
dracht Sterk) 0/0/31.86; 2. Yvonne Jakobsen, Au-
si-Ausi (Weelr.) 0/0//33.43; 3. Marieke de Bart,
Champagne Z (Weelr.) 0/04/30.10. Z: 1. Leo
pold van Asten, VDL Groep Cassanova (Yssel-
steyn) 0/0/27.33; 2. Wilma Stouten, Stoutens Ta-
marta (Weelr.) 0/0/27.33; 3. Marit Huige, Aldeba-
ran (Weelr.) 0/0/30.72. M: 1. Leopold van Asten,
VDL Groep C Tara Z, 0/0/28.04; 2. Monique van
Sabben, Klaasje (Weelr.) 0/0/35.44; 3. Marcelle
de Kam, BellyÓ/4/36.20. L 1Thomas Verschoor,
Bogoville VLS (Weelr.) 0/0/26.80; 2. Maxi de
Weert, Denzei HN (Duinr.) 0/0/27.09; 3. Yenca
Sips, Arena's Easy Going (Oranjer.) 0/0/27.18. Po
ny's Z cat DE: 1. Sanne Baaij, Galib Ben Afas
(Prins Auvergne) 0/0/27.06. M cat D: 1. Mebel
Acda, Pedro (Weelr.) 0/0/27.65. L cat DE: 1. Ni-
na de Haas, Eros (Kleppertjes) 0/0/25.97. L cat.
ABC: 1Lieke Kouters, Peggy (Graaf Engelbrecht-
jes) 0/0/23.23 Serooskerke. Dressuur RV De Gou
we Reyers.. Paarden M: 1. Wlma Salm, Barilla SP
(Paardebloem) 198; 2. Willem van Wallenburg,
Zip (Walcheren) 196; 3. Nadia van Schaik, Veerse-
dams Shakira (Sé-Ros) 195. L2: 1. Dylan de Rid
der, Devilies Sunny Day (Oranjer.) 195; 2. Ellen
van Turnhout, Conquistador (Sé-Ros) 193; 3.
Naomi van den Broeke, Zelmira (Gouwe Reyers)
189. L1:1. Franciska van den Broeke, Beau (Gou
we Reyers) 196; 2. Evelien de Schipper, Purple
Rain (Walcheren) 195; 3. Corneli Langebeke,
Prooyens Dark Felix (Sé-Ros) 186. Pony's M2
cat DE: 1Quinty van Tatenhove, Diego (Gouwe
Reyers) 184. L2 cat D: 1. Danisha de Visser, Mor-
wen Collin (Sé-Ros) 186. L2 cat AB: 1. Lieve
Krijgsman, Xantia Dancer (Gouwe Reyers) 198.
Tweede proef. Paarden M: 1Wilma Salm, Baril
la SP, 201; 2. Nadia van Schaik, Veersedams Sha
kira, 197; 3. Willem van Wallenburg, Zip, 184.
L2: 1. Dylan de Ridder, Devilies Sunny Day, 201;
2. Naomi van den Broeke, Zelmira, 188; 3. Marin-
ka Brasser, Widam's Woreina (Vroonruitere) en El
len van Turnhout, Conquistador, 187. LI: 1. Eve
lien de Schipper, Puple Rain, 201; 2. Franciska
van den Broeke, Beau, 197; 3. Simone Houter
man, Sanne the Sensation (Gouwe Reyers) 187.
Pony's M2 cat DE: 1. Quinty van Tatenhove,
Meerkes Purioso, 180. L2 cat D: 1. Stephanie
Dekker, April (Gouwe Reyers) 188. L2 cat AB: 1.
Helene Louwerse, Lucky (Gouwe Reyers) 195.
Doha. Finale Global Champions Tour. Grote
Prijs, na twee manches en barrage: 1. Brash
(GBr) Hello Sanctos 0-43,17, 2. Ludger Beer-
baum (Dui) Chiara 0-43,83, 3. Marcus Ehning
(Dui) Plot Blue 4-47,81' 4. Ahlmann (Dui)
1-75,15, 5. Constant van Paesschen (Bel) Toscan
de Sainte Hermelle 1-75,23, 6. Gerco Schroder
(Ned) London 4-74,56, 8. Maikel van der Vleuten
/VDL Groep Verdi 4-74,56, 17. Smolders/Exquis
Walnut de Muze 16-70,35' na eerste manche:
21. Houtzager/SterrehofsYDpium 4-75,12.
Eindstand GCT: 1. Brash 203, 2. Ahlmann 194,
3. Kraut (VSt) 187' 9. Smolders 1.70, 11. Van der
Vleuten 164, 14. Schroder 151.
Rubriek 1,50 m op tijd: 1. Gaudiano (Ita) Admara
0-65,87, 2. Lynch (Ier) All Inclusive 0-65,90, 3. Di-
niz (Por) Fit for Fun 0-66,63' 5. Schröder/Seoul
0-68,21.
Wiener Neustadt (Oos). Winter Classics.
Grote Prijs, na barrage: 1Belova (Rus) Cosimo
0-47,48, 2. Briise (Dui) Campione 0-48,24, 3. Ma
denova (Rus) Kleiner Onkel 0-48,47' 5.
Stenfert/Zabor 4-46,72.
Kreuth. CSI. Grote Prijs, na barrage: 1Renner
(Dui) Celano 0-35,35, 2. Gude (Dui) Comander
0-35,36, 3. Taxis (Dui) Uleika 4-35,43' 6. Sander
Geerink/Robinson 4-38,62.
RUGBY
Mannen. Ereklasse: RC Waterland - RC Hilver
sum 17-22, Amstelveense RC 1890 - LRC DIOK
13-55, RC 't Gooi - Castricumse RC 29-26, RC
The Dukes - RC The Hookers 39-0, Haagsche RC
- RC Eemland 51-5, Utrechtse RC - EZRCOemoe-
menoe 15-26. Stand: RC Hilversum 7 - 32; Haag
sche RC 7 - 30; Castricumse RC 7 - 29; LRC
DIOK 7 - 28; RC The Dukes 7 - 25; RC 't Gooi 7 -
23; RC Eemland 7 - 17; RC The Hookers 7-10;
EZRC Oemoemenoe 7 - 9; RC Waterland 7 - 2;
Amstelveense RC 1890 7 - 2; Utrechtse RC 7 - 0.
Derde klasse Zuidwest: Dukes 4 - Tovaal12 -
23, DIOK 3 - HRC 3 19 - 19, Goida - Dordrecht
102 - 22 Stand: Gouda 9 - 40, HRC 3 10 - 38,
DIOK 3 9 - 31, Tovaal 10 -28, Nieuwegein 7 -
22, Thor 7-21, Dukes 4 8 - 10, Hookers 2 8 -
10, Dordrecht 9 - 5, Old .Bears 7 - -5 Vierde
klasse West' Oemoemenoe 2 - HRC 2 34 - 14,
LSRG 2 - Sanctus Virgilius 5 - 70, Rotterdam 2 -
DSR-C 2 25 - 5. Stand: Delft 2 8 - 38, Oemoeme
noe 2 9 - 37, RRC 2 10 - 30, Te Werve 2 7 - 24,
HRC 4 9 - 20, DSR-C 2 8 -19, Sanctus Virgilius 8
17, Erasmus RSRC 2 6-11, LSRG 29-6, Thor
2 7-3. Vrouwen Tweede klasse Zuid: All Blues
- Oemoemenoe 0 - 69 Stand: All Blues 8 - 40,
Rotterdames RC WRC Havestate 5-15,
Oemoemenoe/Emma 5-12, Breda 6-10, Dukes
6-2.
SCHAATSEN
Eindhoven. KPN Marathon Cup, zevende wed
strijd. Mannen: 1Stroetinga, 2. Bob de Vries, 3.
Bergsma, 4. Heideman, 5. Vreugdenhil, 6. Ariëns.
Stand: 1. Bob de Vries 221,1, 2. Stroetinga
168,1, 3. Vreugdenhil 113,1.
Vrouwen: 1Spigt, 2. Vormeer, 3. Van der Stelt,
4. Huisman, 5. Ensing, 6. Van der Wal. Stand: 1
Ensing 180,2, 2. Huisman 173, 3. Van der Wal
161.
SJOELEN
Voorthuizen. NK teams. Tweede klasse: 3.
Schijf83 127,51 punten. Vierde klasse: 4. EMSV
118,94. Vijfde klasse: 1EMSV-2 114,98.
TAFELTENNIS
Mannen. Tweede divisie C: FVT 2 - US 3-7,
Smash (M) - TTC Middelburg 5-5. Stand: TTV
Hilversum 2 8 - 63; Smash (M) 11 - 56; US 10 -
53; TTC Middelburg 10 - 50; FVT 2 10 - 49; Scyl-
la 3 9 - 19.
VOETBAL
Vriendschappelijk. DFS-MZVC 2-3.
»- WATERPOLO
Mannen. Derde klasse D: SBC 2000 - De Rog
14-6, PCG - ZPC De Zeeuwse Kust 9-10, De IJs-
selmeeuwen - DBD 10-8. Stand: SBC 2000 7 -
18; ZPC De Zeeuwse Kust 7 - 14; De Rijn 5-13;
Njord (V) 7 - 12; De Treffers 6 - 11; De IJssel-
meeuwen 7 - 7; Nayade 5 - 6; De Rog 6 - 6; PCG
7-6; DBD 8-6; De Spreng 5 -1.
WIELRENNEN
Hoogerheide. Vijfde wedstrijd Zeeuwse ATB
Cup. Senioren: 1Edzard van Ewijk (Wolphaarts-
dijk), 2. Jacob de Roo (Kapelle), 3. Kevin Gideon-
se (Nijmegen), 4. Günther Sterck (B), 5. Martijn
Steenbakker (Heinkenszand), 6. Gilian de Visser
(Domburg), 7. Bart Maas (Hansweert), 8. Daniël
Paardekooper (Oostkapelle), 9. Iroy Cosse (Bre
da), 10. Bart Claes (B).
Vrouwen: 1Zoë Mulder (Heinkenszand), 2. Em
ma Verloop (Wissenkerke), 3. Carine De Vriendt
(B), 4. Sarah ten Hartogh (B), 5. Anneke Kempe
(Wissenkerke).
Veteranen: 1. Franky Taelman (B), 2. Eric Ver-
eecken (Hulst), 3. Kees Reijnhout (Wolphaarts-
dijk), 4. Jean-Paul Reunis (Hulst), 5. Jimmy Cools
(B).
Jeugd, 15/16 jaar 1. Robin van 't Westeine (Ar-
nemuiden). 13/14 jaar: 1. Ezra Tolhoek (Zirik-
zee). 11/12 jaar 1. Arthur Piso (Wilhelmina-
dorp). 9/10 jaar 1. Dies Moelker (Kloetinge).
T/m 8 jaar 1Floris Verschuur (Rotterdam).
Koksijde. Wereldbeker.
Mannen, derde wedstrijd: 1Albert (Bel)
1.04.49, 2. Mourey (Fra) 0.32, 3. Walsleben
(Dui), 4. Nys (Bel) 0.34, 5. Pauwels (Bel) 0.37, 6.
Meeusen (Bel) 0.54, 8. Van Kessel 1.13, 10. Van
der Haar 1.33, 12. Van Amerongen 1.54, 13.
Wubben 1.56, 20. Van den Brand 3.05.
Stand wereldbeker 1. Van der Haar 202 pun
ten, 2. Walsleben 200, 3. Pauwels 190, 7. Van
Kessel 132, 9. Van Amerongen 127, 12. Wubben
108, 13. Al 105.
Gieten. Superprestige.
Mannen, vijfde wedstrijd: 1. Albert 1.01.35, 2.
Van der Haar 0.15, 3. Meeusen, 4. Walsleben, 5.
Meisen (Dui) 0.30, 6. Pauwels 0.36, 12. Van Ame
rongen 0.42, 13. .Wubben 0.51, 15. Van den
Brand 1.12,16. Al, 17. Van Empel 2.19. Stand Su
perprestige: 1. Albert 66 punten, 2. Nys, Van-
tornout (Bel) 58, 4. Walsleben, Van der Haar 53,
10. Van Amerongen 27, 11. Wubben 23.
Gent Zesdaagse. Eindstand: 1. De
Buyst/Lampater (Bel/Dui) 447 punten, 2.
Keisse/Stroetinga (Bel/Ned) 394, 3. De
Ketele/Van Hoecke (Bel) 382.
ZAALHANDBAL
Mannen. Hoofdklasse D: Helius - Gemini (Z) 2
28-15, Hellas 3 - Westlandia 23-25. Stand: West-
landia 5-10; Oliveo 5 - 7; Hellas 3 6-7; E.H.C. 5
- 6; H.W.C. 4 - 5; Helius 5 - 5; Hercules 3 4-4;
Delta Sport 4 - 4; H.V.V. '70 4 - 4; D.W.S. 5 - 0;
Gemini (Z) 2 5 - 0. 1e Klasse D: United Breda -
Groene Ster 31-30. Stand: Desk 6-12; Swift H
2 4-6; PSV Handbal 25-6; Groene Ster 5 - 6;
Orion/GSC 5 - 5; United Breda 5 - 5; V.H.C. 6 -
5; Aristos 6 - 5; Apollo 5 - 4; Orion R 4 - 2; Tre-
meg 5 - 0.
Vrouwen. 1e Klasse D: EMM - Habo '95 16-20.
Stand: Habo '95 7 - 14; EMM 7 -12; De Sprint 6
- 10; Helios '72 6 - 10; White Demons 6 - 8;
Swift A 6 - 7; Elshout 6 - 5; Bergeijk 6 - 4; TTL
Red-Rag/Tachos 6 2; DOS '80 6 - 2; H.V.W. 6 -
0; ESZV Oktopus 6 - 0.
ZAALKORFBAL
Overgangsklasse C: DSC - Tjoba 32-20, TOP (A)
- IJsselvogels 30-27, Albatros - Avanti (P) 15-24,
Nieuwerkerk - HKV/Ons Eibernest 18-15. Stand:
DSC 3 - 6; Avanti (P) 3 - 4; HKV/Ons Eibernest 3
- 4; Nieuwerkerk 3 - 3; Tjoba 3 - 3; TOP (A) 3 -
2; IJsselvogels 3 - 2; Albatros 3 - 0. Eerste klasse
C: Sparta (N) - Vitesse (Ba) 17-19, Rapid - HKC
(U) 23-12, KCR - Fiks 24-18, Fortis - ODO (M)
15-14. Stand: Rapid 3 - 6; KCR 3 - 6; Fortis 3 - 4;
Vitesse (Ba) 3 - 4; Fiks 3 - 2; Sparta (N) 3 - 2;
ODO (M) 3 - 0; HKC (U) 3 - 0. Eerste klasse D:
RWA (P) - Vriendenschaar (H) 23-17, HKC (Ha) -
Kinderdijk 15-20, DES (D) - Swift (M) 17-15.
Stand: RWA (P) 3 - 5; Vriendenschaar (H) 3 - 4;
De Meervogels 2 - 3; Kinderdijk 3 - 3; DES (D) 3
- 3; Koag 2 - 2; Swift (M) 3 - 2; HKC (Ha) 3 - 0
Derde klasse G: Stormvogels (W) - Blauw Wit
(K) 12-10, Seolto - Good Luck 18-13, Togo -
VIOS (W) 14-9 Stand: Togo 3 - 6; Seolto 3 - 5;
Ondo (M) 2 - 4; Atlas 2 - 3; Stormvogels (W) 3 -
3; Vios (W) 3 - 1; Blauw Wit (K) 3 - 0; Good
Luck 3 - 0. Vierde klasse G: Scheldevogels -
Zaamslag 9-14, Voltreffers - Oranje Zwart/de
Hoek 13-6. Stand: Zaamslag 3 - 6; Scheldevogels
3 - 4; KVK (K) 2 - 2; Voltreffers 2 - 2; Volharding
0 - 0; ZKV (Zu) 1 - 0; Oranje Zwart/de Hoek 3 -
0.
P- ZAALVOETBAL
Eredivisie: LZV/Kuypers Hair Wellnes - Leekster
Eagles 6-2, TZR Fermonia Boys - TPP 2-5,
FCM/DICHTBIJ.NL - Hovocubo 3-3, AORC
zvc/Lebo Vastgoed - JCK/AISO 1-3, FCK/De Hom
mel - HV/Veerhuys 2-1. Stand:
FCM/DICHTBIJ.NL 10-26; CFE/VDL Groep 9 -
22; FCK/De Hommel 10 -17; Hovocubo 9 -16;
Groene Ster 8-15; JCK/AISO 9-15;
LZV/Kuypers Hair Wellnes 10 - 14; TPP 10 - 10;
HV/Veerhuys 9 - 9; AORC zvc/Lebo Vastgoed 10
- 9; Leekster Eagles 10-7; TZR Fermonia Boys
10-5.
ZEILEN
Mussannah (Oman). WK Laser.
Eindstand na 12 races met aftrek van slecht
ste 2: 1Scheidt (Bra) 29, 2. Kontides (Cyp) 42,
3. Buhl (Dui) 68, 4. Van Schaardenburg (Ned) 68,
5. Stalheim (Zwe) 69, 6. Stipanovic (Kro) 70' 16.
Nicholas Heiner 138, 25. Hummel 180, 42. Broe-
kens 239.
ZATERDAGVOETBAL
Eerste klasse C: Drechtstreek-Rijsoord 2-4,
De Zwerver-Alblasserdam 0-5, SHO-Sliedrecht
2-0.
Spijkenisse 10 7 1 2 22 25- 13
SHO 10 6 2 2 20 24- 8
Heerjansdam 9 5 4 0 19 19- 7
Sliedrecht 10 5 3 2 18 25- 17
Pelikaan 10 4 3 3 15 15- 12
De Zwerver 10 4 1 5 13 14- 22
Alblasserdam 9 3 3 3 12 18- 14
Rijsoord 9 3 3 3 12 21 - 21
WGZ 10 2 5 3 11 9- 10
Klundert 10 2 5 3 11 16- 20
Drechtstreek 10 2 3 5 9 13- 24
Zuidland 10 1 4 5 7 11 - 16
Nieuw Lekkerland 10 1 4 5 7 9- 18
Zaamslag 9 1 3 5 6 13- 30
Tweede klasse E: Terneuzense Boys-WC'68
2-3.
Dinteloord 10 10 0 0 30 28- 2
Terneuzense Boys 9 6 1 2 19 15 - 6
WC'68 10 6 0 4 18 27- 15
Dauwendaele 10 6 0 4 18 17- 16
Serooskerke 10 5 2 3 17 26- 17
GPC Vlissingen 10 5 2 3 17 23- 15
De Meeuwen 10 4 4 2 16 18- 12
BruseBoys 10 4 3 3 15 18- 15
SSV'65 10 4 1 5 13 22- 23
Tholense Boys 10 2 3 5 9 13- 26
Duiveland 10 2 1 7 7 14- 31
DeFendert 10 1 3 6 6 11 - 24
Zwaluwe 10 2 0 8 6 7- 26
MZVC 9 1 2 6 5 17- 28
Derde klasse A: Spui-Oostkapelle 0-4.
Nieuwdorp 10 7 3 0 24 35- 15
Arnemuiden 10 7 1 2 22 30- 13
MZC'11 10 6 2 2 20 24- 10
Oostkapelle 10 6 1 3 19 23- 18
Domburg 10 4 4 2 16 21 - 14
Veere 10 5 0 5 15 24- 26
FC Axel -v 10 4 2 4 14 28- 22
Heinkenszand 10 3 3 4 12 27- 31
DFS 10 3 2 5 11 19- 22
Walcheren 10 3 2 5 11 29- 39
VCK 10 3 1 6 10 17- 23
Spui 10 2 2 6 8 12- 38
Nieuwland 10 2 1 7 7 13- 19
De Noormannen 10 1 4 5 7 12- 24
Derde klasse B: Noad'67-Kogelvangers 1-0,
Wemeldinge-Krabbendijke 3-1
DHV 10 7 2 1 23 42- 17
WHS 10 7 1 2 22 32- 16
Noad'67 10 7 1 2 22 21 - 13
Krabbendijke 10 6 0 4 18 27- 23
The Gunners 10 5 2 3 17 21 - 18
Kapelle 10 5 1 4 16 20- 18
Wemeldinge 10 5 1 4 16 25- 31
Halsteren 10 4 1 5 13 20- 33
Seolto 9 4 0 5 12 24- 19
Yerseke 10 4 0 6 12 27- 28
Kruiningen 10 3 3 4 12 21 - 22
Kogelvangers 9 3 0 6 921-21
Internos 10 3 0 7 9 19- 34
Oosterhout 10 0 0 10 -3 6- 33
Vierde klasse A: 's Heer Arendskerke-Vlissin-
gen 0-2, Waarde-Lewedorpse Boys 0-1.
ZSC'62 10 8 0 2 24 22- 10
s-Heer Arendsk. 9 7 0 2 21 33- 10
SKNWK 10 7 0 3 21 33- 22
Lewedorpse Boys 10 6 2 2 20 27-17
Vlissingen 10 5 4 1 19 22- 12
Hoedekenskerke 10 6 1 3 19 24 - 18
Bevelanders 9 6 0 3 18 23- 16
Colijnsplaatse Boys 10 4 2 4 14 26- 20
Waarde 10 4 1 5 13 19 - 21
Wolfaartsdijk 10 3 2 5 11 18- 25
Apollo'69 10 3 0 7 9 20- 27
WIK'57 10 2 0 8 6 9- 38
SVD 10 1 0 9 3 14- 34
Borssele 10 0 2 8 2 9- 29
RESERVES ZATERDAGVOETBAL
Hoofdklasse A: De Zwerver 2-ASWH 2 1-3,
Heerjansdam 2-Oranje Wit 2 4-2. Stand: AS-
WH 2 10-22, Kozakken Boys 2 10-19, Slie
drecht 2 10-19, Almkerk 2 8-18, Kloetinge 2
9-18, WGZ 2 10-17, Pelikaan 2 9-14, SSV'65
2 10-13, Heerjansdam 2 9-12, Oranje Wit 2
10-10, SteDoCo 2 9-9, Nieuw Lekkerland 2
9-7, De Zwerver 2 8-2, GPC Vlissingen 2 9-2.
Eerste klasse A: Oostkapelle 2-De Meeuwen
2 1-4, De Alblas 2-Wieldrecht 2 0-0. Stand:
Hoek 2 10-23, Rijsoord 2 10-20, Wieldrecht 2
10-19, EBOH 2 10-18, LRC 3 9-15, Arnemui
den 2 10-15, Groote Lindt 2 10-14, Terneuzen
se Boys 2 10-13, De Meeuwen 2 10-12,
Drechtstreek 2 10-12, Pelikaan 3 9-11, De Al
blas 2 10-8, Zaamslag 2 10-7, Oostkapelle 2
10-4. Tweede klasse A: Hoek 3-Duiveland 2
0-4, Kapelle 2-Bruse Boys 2 1 -3. Stand: Kapel
le 2 10-19, Veere 2 10-18, Hoek 3 10-17, Ar
nemuiden 3 10-17, Duiveland 2 10-17, Bruse
Boys 2 10-14, MZC'11 2 10-14, Heinkenszand
2 10-13, VCK 2 10-12, Dauwendaele 2 10-11,
Serooskerke 3 10-10, Kloetinge 3 10-7.
ZONDAGVOETBAL
Hoofdklasse A: FC Boshuizen
Nieuwenhoorn
1
Zouaven
10
7
1
2
22
26- 16
Quick
10
7
0
3
21
23- 10
Koninklijke HFC
10
6
2
2
20
26- 21
EDO
10
6
1
3
19
19- 12
De Dijk
10
6
0
4
18
24- 21
Nieuwenhoorn
10
5
1
4
16
22- 19
DHC
10
5
1
4
16
17- 15
Hollandia
9
4
3
2
15
20- 17
Westlandia
10
4
1
5
13
21 - 21
Goes
10
4
0
6
12
20- 22
Dosko
10
3
1
6
10
18- 27
RKAW
10
3
0
7
9
15-29
VOC
10
2
1
7
7
18- 23
FC Boshuizen
9
0
2
7
2
12- 28
Eerste klasse C: sv OSS 1920 - TEC 1-3, Vlis
singen - Best Vooruit 4-1, Longa - Nieuw
Woensel 7-2.
Vlissingen 10 7 3 0 24 22- 7
TEC 9 7 2 0 23 28- 5
sv OSS 1920 9 5 1 3 16 21 - 12
Geldrop 9 5 0 4 15 18- 15
MoerseBoys 10 5 0 5 15 12- 16
EFC 10 4 2 4 14 12- 14
Niéuw Woensel 10 4 1 5 13 15- 27
Longa 9 3 3 3 12 16- 12
Roosendaal 10 3 3 4 12 13- 13
Brabantia 9 3 2 4 11 10- 10
Desk 9 3 2 4 11 9- 11
TSC 10 2 2 6 8 13- 29
BW 10 1 4 5 7 12- 19
Best Vooruit 10 1 3 6 6 11 - 22
Tweede klasse E: Unitas-Terneuzen 2-0,
Jeka-Groen Wit 3-1Sarto-WSC 1 -2.
Halsteren 10 9 0 1 27 34- 10
Unitas 10 7 2 1 23 25- 12
SC't Zand 10 6 2 2 20 21 - 14
Madese Boys 10 6 1 3 19 20 - 14
VOAB 10 6 1 3 19 25- 20
WSC 10 5 2 3 17 13- 13
MOC'17 10 5 0 5 15 22- 19
Terneuzen 9 3 0 6 9 15- 13
Jeka 10 2 3 5 9 10- 17
Zeelandia Mid. 10 3 0 7 9 14- 24
BSC 10 2 2 6 8 14- 20
GroenWit 10 2 2 6 8 18- 32
Sarto 9 2 1 6 7 8- 16
RCS 10 1 4 5 7 17- 32
Derde klasse A: SC Kruisland-Cluzona 1-1, Vic-
toria'03-Philippine 2-7, Virtus-Hoeven 3-0,
Hontenisse-Luctor'88 1-3.
Unitas'30 10 9 1 0 28 29- 5
HW24 10 8 1 1 25 27- 8
Cluzona 10 6 3 1 21 26- 11
Philippine 10 6 2 2 20 32- 19
Virtus 10 5 1 4 16 23- 12
SC Kruisland 10 4 3 3 15 17- 15
Rood Wit W. 10 4 1 5 13 21 - 18
Internos 10 4 1 5 13 17- 15
Luctor'88 10 3 2 5 11 18- 21
Victoria'03 10 3 2 5 11 16- 30
Hoeven 10 2 4 4 10 10- 17
Hontenisse 10 3 0 7 9 13- 26
Alliance 10 0 3 7 3 12- 29
Aardenburg 10 1 0 9 3 6- 41
Vierde klasse A: Sluiskil-Groede 1-1, Jong Am-
bon-Steen 1-2, Biervliet-Clinge 1-4.
Clinge 10 8 2 0 26 29- 7
Oostburg 10 7 3 0 24 31 - 12
Steen 9 6 2 1 20 17- 12
Patrijzen 10 6 2 2 20 17-15
Breskens 10 5 3 2 18 23- 12
Zeeland Sport 9 4 2 3 14 20- 10
Jong Ambon 9 4 2 3 14 22- 20
Koewacht 10 4 2 4 14 24- 26
RiaW 10 3 3 4 12 19- 17
Biervliet 10 2 3 5 9 20- 24
Schoondijke 10 1 3 6 6 22- 33
Vogelwaarde 9 1 1 7 4 8- 17
Groede 10 0 4 6 4 5- 30
Sluiskil 10 0 2 8 2 9- 31
Vierde klasse B: Vosmeer-Lepelstraatse Boys
1-5, BW'63-WW'67 5-0, HSC'28-Nieuw Borg-
vliet 3-0.
FC Bergen 10 9 1 0 28 31 - 3
SC Gastel 10 6 2 2 20 33- 11
Dioz 10 6 2 2 20 29- 12
Meto 10 5 2 3 17 16- 12
Nieuw Borgvliet 10 4 4 2 16 15 - 8
Odio 9 5 0 4 15 21 - 17
Steenbergen 10 4 3 3 15 24- 13
NSV 10 4 2 4 14 18- 17
HSC'28 10 3 3 4 12 17- 19
Grenswachters 10 3 2 5 11 17- 16
Lepelstraatse Boys 10 1 5 4 8 14- 27
VWV'67 10 2 2 6 8 10- 23
BW'63 9 2 1 6 7 15- 36
Vosmeer 10 0 1 9 1 8-54
Vijfde klasse A: Volharding - Corn Boys 3-5,
Kwadendamme - Hoofdplaat 0-2.
IJzendijke 10 10 0 0 30 49- 6
Hulsterloo 10 9 0 1 27 41 - 13
Hoofdplaat 9 6 1 2 19 27- 15
Corn Boys 10 6 1 3 19 28- 14
SDO'63 10 5 0 5 15 20- 20
Vivoo 10 4 1 5 13 22- 23
Graauw 10 4 1 5 13 .11 - 19
Hansweertse Boys 9 4 0 5 12 21 - 21
Sluis 10 3 2 5 11 20- 31
Kwadendamme 10 2 1 7 715- 29
Volharding 10 1 1 8 4 12- 46
Terhole 10 0 2 8 2 12- 41
RESERVES ZONDAGVOETBAL
Tweede klasse A: Zeelandia Middelburg 2-Ter-
neuzen 2 5-0, Alliance 2-Jeka 4 1-3, Moerse
Boys 3-Boeimeer 2 2-3. Stand: DIA 2 9-18,
Zeelandia 2 10-17, Dosko 2 10-16, MOC'17 2
10-14, Internos 2 10-14, Boeimeer 2 10-14,
Terneuzen 2 9-12, HW'24 2 10-12, Jeka 4
10-12, Goes 3 10-12, Moerse Boys 3 10-10,
Alliance 2 10-8. Tweede kasse B: Oosterhout
2-Baardwijk 2 2-2, Voab 2-Noad 2 1-2, Jong
Brabant 2-Goes 2 6-1 Stand: RKDVC 3 10-22,
RKTW 2 10-21, Goes 2 10-19, GSBW 2
10-19, Noad 2 10-17, Jong Brabant 2 9-15,
Voab 2 10-14, Oosterhout 2 9-11, Desk 3
10-10, Baardwijk 2 9-7, TSC 3 10-7, RWB 2
9-4.
JEUGDVOETBAL 4
D-pupillen. Tweede divisie C: Willem ll/RKC
2 -Jeka 3-5.
VROUWENVOETBAL
Derde klasse D: Viola-Bavel 2 3-6, De Fen-
dert-TSW Merlijn 3-5, Marjola Girls-Hilvaria
1-4, Zundert-WDS'19 1-6 Stand: WDS 10-30,
Bavel 2 10-24, Hilvaria 10-22, SC 't Zand 2
10-21, Viola 10-13, Gilze 10-12, Marjola Girls
10-12, TSW Merlijn 10-9, Zundert 10-8, Berk
dijk 9-7, De Fendert 10-7, Terneuzen 9-4.