Bouzambou steelt Goes eenvoudig verder in het bekertoernooi SPORT 31 Terneuzen mist afmakers tegen Unitas en verliest Terneuzense Boys gaat onderuit tegen WC'68 Volharding geeft zege uit handen ging de aanvaller alleen op doel man )aap Steenpoorte af. De keeper kon zijn hand nog net te gen de bal krijgen en dus bleef het o-i. Vier minuten later kreeg Arnemuiden de rekening gepre senteerd en liet Robbert de Brui ne de o-2 aantekenen. Patrick Sie- reveld schoot hierna nog op de lat. „We voelden ons beter dan Duiveland", zei trainer Carlos de longe, „en we hebben ook laten zien dat we beter zijn dan die ploeg. Het was leuk geweest als we een ronde verder waren geko men, maar de focus ligt op de competitie. We stonden op zes punten van koploper Nieuwdorp en dat zijn er inmiddels nog maar twee. Promotie naar de tweede klasse is en blijft de doelstelling." Hoessein Bouzambou kapte en draaide rechtsback Ben van Laar hoven helemaal dol. De verdedi ger van hekkensluiter Best Voor uit zag zijn directe tegenstander een assist afleveren en twee keer scoren. „We zijn in vorm", betrok Bouzambou zijn ploeggenoten bij de goede wedstrijd. Zelf kleefde hij de gehele wed strijd aan de linkerzijlijn. Als hij de bal in zijn bezit kreeg, zocht de watervlugge middenvelder zijn tegenstander op. Dan waren er twee mogelijkheden: óf hij snel de hem gewoon voorbij, óf hij pas seerde hem met een sierlijke be weging. Werd er onverhoopt toch balver lies geleden, dan was die bal niet veel later alweer in het bezit van de Walcherse ploeg. „Dan zie je ook dat de balans in het team goed is", concludeerde trainer Ruud Pennings tevreden. Voor Hoessein Bouzambou was het een bijzondere week. Dinsdag trainde hij samen met zijn vier jaar jongere broertje Saïd, mee met het Nederlands zaalvoetbal team. De broers speelden zich bij eredivisionist Groene Ster in de kijker bij bondscoach Marcel Loos- veld. Hij bood ze een trainingssta ge aan. De 27-jarige middenvelder gaf zijn bijzondere week gisteren bij VC Vlissingen een passend ver-, volg met een 4-1-overwinning op hekkensluiter Best Vooruit. Bin nen tien minuten lag de eerste goal van Bouzambou al in het net. Daarna volgden vele kansen uit vele mooie aanvallen, maar die le verden voor rust geen doelpunten meer op. In de tweede helft gooi den Etienne Mallie en nogmaals Bouzambou de wedstrijd in het slot. Josimar Pattinama mocht op aangeven van de linkerflankspeler de 4-0 binnen knikken. Thijs En gels deed vlak voor tijd wat terug voor de bezoekers uit het Brabant se Best: 4-1. TEC speelde gisteren rond hetzelf de tijdstip als VC Vlissingen haar inhaalwedstrijd tegen nummer drie Oss'20. De ploeg uit Tiel deel de de koppositie in de eerste pe riode met de Vlissingers, maar had een beduidend beter doelsal do. Aan de Irislaan druppelden de berichten binnen dat de ploeg uit Oss geen partij kon bieden. TEC liep uit naar een 3-1-overwinning en sleepte dus de eerste-periodeti- tel in de wacht. Deze onheilstijdingen deden trai ner Pennings weinig. „In mijn voorbespreking heb ik het niet eens over de eerste periode gehad. We wisten gewoon dat dit een wedstrijd was die we moesten winnen. We speelden prima in de discipline en kregen een hoop kansen. Ik heb genoten van deze wedstrijd." KARAKTERISTIEK „We hadden ook de dubbele cij fers kunnen halen", stelde Goes- trainer Gérard de Nooijer na af loop vast. „Vooral in de tweede helft hebben we veel kansen ge mist. Maar goed, we hebben onze plicht gedaan en de volgende ron de bereikt." De trainer gaf Sinan Coban, Mat thew Lentink en Jonathan Con- stansia rust. Verder ontbrak Frits Paap nog vanwege een schorsing. Raymond Wolff, die ziek was ge weest, bleef ook aan de kant. Goes begon zwak aan het duel met derdeklasser Alliance en had in de openingsfase zomaar tegen een 2-0-achterstand kunnen aan kijken. De thuisploeg faalde ech ter in de afwerking. Daarna kwam Goes in zijn ritme en ging het snel. Bij rust was het al 1-4 door doelpunten van Sherief Taw- fik, Tom de Bonte, Mahboeb Rahi- mi en nogmaals Tom de Bonte. Na de pauze kon Alliance geen vuist meer maken en had Goes voortdurend een overwicht. Dan- gelo Marden, Ray Kroon en Tom de Bonte voerden de score verder op: 1-7. „Het is uiteindelijk een uit slag die wel staat", zei De Nooijer. Het verdere programma in de twee de ronde van de districtsbeker voor dinsdag is: 's-Heer Arendskerke-Oos- terhout, Hoek-Zundert, Kloetinge-Di- vo, Pelikaan-VC Vlissingen (zaterdag), Zeeland Sport-RIA W., Philippi- ne-Wieldrecht. Aanvang: 20.00 uur. TERNEUZEN - Terneuzen slaagde er gistermiddag niet in om zijn mid- denmootpositie te verstevigen. De zondag-tweedeklasser verloor in Gorinchem met 2-0 van Uni tas, de nummer twee van de rang lijst. Unitas-Terneuzen 2-0: Anders dan de eindstand doet vermoe den, was Terneuzen grote delen van de wedstrijd de bovenliggen de partij. Een gebrek aan scorend vermogen brak de Zeeuws-Vla mingen uiteindelijk op. „Wij kre gen zes kansen en scoorden niet, Unitas kreeg drie kansen en scoor de tweemaal", vatte Terneu- zen-trainer Henk Ottens na af loop de wedstrijd samen. In de 41e minuut scoorde Sven de Haan op aangeven van zijn broer Niels met een fraaie volley. Chris- tiaan Perrier bepaalde de eind stand in de 81e minuut op 2-0. TERNEUZEN - Terneuzense Boys leed in de tweede klasse E van het zaterdagvoetbal een nederlaag tegen WC'68. De ploeg van trai ner Alexander van Keulen ging in het inhaalduel met.3-2 onderuit. De thuisclub leidde na drie minu ten al door een doelpunt van Ruud Hoogesteger. Guido van Duijn schoot WC hierna langs zij, waarna Miroslav Peric de 2-1 liet aantekenen. Op slag van rust profiteerde WC van een fout bij Terneuzense Boys en werd het via de snelle Nestor Zimmerman 2-2. In de tweede helft was het duel minder aantrekkelijk. Den nis Luyks bezorgde WC wel de winst. TERNEUZEN - Kwadendamme en Volharding gingen in de vijfde klasse van het zondagvoetbal on deruit. Kwadendamme-Hoofdplaat 0-2: De wedstrijd werd na de rust in een tijdsbestek van amper vijf mi nuten beslist. Nadat Kwadendam me lange tijd de illusie had gehad de bovenliggende partij te zijn, was het Loek Thomaes die de be zoekers in de 61e minuut op 0-1 bracht. Amper drie minuten later zorgde Thomaes ook voor de 0-2. Volharding-Corn Boys 3-5: Door doelpunten van Sebastian de Meijer en Wesley Winne leek Corn Boys op weg naar een ge makkelijke overwinning. De Sas- senaren werden daarna toch nog in het nauw gebracht. Mitchell Moison scoorde zowel voor als na de rust en Willem Bierens bracht de stand vervolgens op 3-2. Via Se bastian de Meijer (2x) en Ricardo de Bruijn werd het toch nog 3-5. MAANDAG 25 NOVEMBER 2013 vertrouwen opshow bij vlissingen l Max Roovers (links) heerst in het luchtduel met Marcel Zwager van Duiveland. foto Lex de Meester door Mitchell Minnaard VLISSINGEN - Dinsdag trainde hij nog samen met zijn jongere broer tje Saïd mee met het Nederlands zaalvoetbalteam. Gisteren stal Hoessein Bouzambou de show bij eersteklasser VC Vlissingen. Mede dankzij twee doelpunten en een as- sist van de Vlissinger ging de inhaal wedstrijd tegen Best Vooruit met 4-1 gewonnen. Dat bleek echter niet genoeg voor de eerste-periode- titel. Concurrent TEC ging er op ba sis van een beter doelsaldo mee aan de haal. VC Vlissingen-Best Vooruit 4-1 (1-0). 7. Hoessein Bouzambou 1-0, 55. Etienne Mallie 2-0, 58. Hoes sein Bouzambou 3-0, 62. Josimar Pattinama 4-0, 89. Thijs Engels 4-1. Scheidsrechter W. Broekho ven (Middelburg). Aantal toe schouwers: 160. VC Vlissingen: Joan van Belzen; Roy van der Kaap (65. Daniël Jan sen), Ferry Alfons, Joost de Rub ber, Milton Roemeratoe; Etienne Mallie (73. Saïd Bouzambou), Ran dy de Dreu (81. Thomas Ragut), Salim Ben Sellam, Hoessein Bou zambou; Abdoe Abdenbi, Josimar Pattinama. door Jan Dagevos ROOSENDAAL - Goes kende giste ren afgezien van de beginfase wei nig problemen met Alliance. De Be- velandse hoofdklasser won met 7-1 en plaatste zich voor de derde ronde van de districtsbeker. Terneuzense Boys-WC'68 2-3: Ruud Hoogesteger 1-0, Guido van Duijn 1-1 (strafschop), Miroslav Peric 2-1, Nes tor Zimmerman 2-2, Dennis Luyks 2-3.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 31