Bel gratis 0800 - 27 40 400 en ontvang de uitgebreide brochure thuis! Traplift met volledig herbruikbare rail Ja stuur mij de gratis brochure over trapliften 0800-27 40 400 www.motenaar.nl Te! 0800-27 40 400 info(a>molenaar.ni Zeer eenvoudig te Zeer geruisloze Volledig bedienen elektromotor herbruikbare rail Hebt u snel een traplift nodig? Haal dan de Modul in huis en geniet van uw bewegingsvrijheid! De Modul heeft een modulair railsysteem en is daardoor toepasbaar op iedere trap. Hierdoor heeft de Modul de kortste levertijd van alle types, in sommige gevallen kan het al binnen 1 dag! De montage duurt slechts een paar uur. De Modul is door dit unieke railsysteem volledig herbruikbaar. Dat is prettig voor het milieu maar ook voor uw portemonnee. Uw volledige traplift, inclusief rail, heeft immers nog een restwaarde. Molenaar verkoopt als enige leverancier in Nederland dit unieke systeem. Uniek Modulair railsysteem Montage op de trap; geen hak- en breekwerk Korte levertijd, herplaatsing mogelijk Zeer snelle montage, soms al binnen 1 dag Geheel opvouwbaar Traplift Modul Uniek modulair railsysteem Herbruikbaar Plaatsing binnen 1 dag Opvouwbaar Telefoon Traplift Swing Geheel opvouwbaar Stabiel en betrouwbaar Draaibaar zitgedeelte Slank model Traplift Dali 950 Slanke traplift Veilig en comfortabel Geheel opvouwbaar Stoelbekleding in meerdere kleuren Gratis brochure Vrijblijvend thuisadvies? Wij komen graag bij u thuis langs voor een gratis vrijblijvende demonstratie. Bel gratis 0800-27 40 400 en maak een afspraak! Tot 52% belastingvoordeel! E-mail wk48_M1_pzc Zonder postzegel naar: Molenaar, Antw. nr. 506, 8070 VB Nunspeet Naam Mevr j Dhr Ad res Postcode Plaats

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 24