t O fllensenlinq.nl w m Ruby-An maandag 25 november 2013 familieberichten I 23 Verdrietig geven wij u kennis dat na een lange periode van afnemende krachten is overleden mijn man, onze vader, opa en overgrooropa Marinus Pieter van Boven Rinus 14 december 1939 23 november 2013 J. van Boven - Koster Marja en Huib Adrie en Sa'skia Ron Denise en Michael, Rochelle Onze dank gaat uit naar allen die hem liefdevol hebben verzorgd. Oostkerkestraat 48,4471 BB Wolphaartsdijk De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op vrijdag 29 november om 14.20 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Voor de bijeenkomst is er nog van 14.00 tot 14.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. j- We staan niet altijd stil bij het woord 'samen', maar het is een groot gemis als samen uit je leven is. Na een langzaam achteruitgaande gezondheid heb ik met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve zus Maria Ivona Dankaart - Ivon - Boschkapelle Axel 15-7-1926 22-11-2013 Louisa Dankaart Familie Dankaart Familie Schuren Kerkhofpad 10 4581 BV Vogelwaarde De uitvaartdienst zal plaatsvinden op woensdag 27 november om 10.30 uur in de parochiekerk H.H. Petrus en Paulus, Kerkstraat 15 te Boschkapelle (Vogelwaarde) waarna aansluitend de begrafenis volgt op de R.K. Begraafplaats aldaar. Alleen schriftelijke condoleance. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Mijn dank gaat uit naar verpleeghuiS"'De Vurssche", afd. Schapenbout, voor de liefdevolle verzorging van Ivon. Heden is overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maria Leon ar da Reijnders-van Veluw - Riet sinds 21 april 2013 weduwe van Petrus Christianus Reijnders Hedikhuizen, - f Goes, 25 augustus 1924 23 november 2013 Wassenaar: Ince Reijnders Floris Elias Bas Tim en Rochelle Kapelle: )eanine van Hoven-Reijnders jan Paul van I loven Jeroen Sophie Correspondentieadres: Smokkelhoekweg5,4421 JH Kapelle De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 27 november om 12.15 uur in crematorium Zuylen, Tuinzigt- laan 11 te Breda. Na de crematieplechtigheid is er in de condoleanceruimte van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Zalig de zachtmoedigen, want zij zullen de aarde beërven. Matteüs 55 Intens dankbaar voor alle liefde, warme vriendschap en genegenheid die hij tijdens zijn leven mocht ontvangen is in alle vrede heengegaan mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en opa Marinus Cornelis de Feijter echtgenoot van Janneke Maatje van Hoorn Hij is 90 jaar geworden. AxelJ.M. de Feijter-van Hoorn Kloetinge Sandra en Jozé Giele-de Feijter Karin en Marlot Martin AxelCarla en Dirk-Jan Verpoorten-de Feijter Martijn Dennis AxelKees en Bianca de Feijter-Rombaut Vinaya Miliya 23 november 2013 Tuinstraat 53,4571 ET Axel De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 27 november om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Helaas hebben we, voor ons veel te vroeg, afscheid moeten nemen van onze broer, oom, vriend van onze moeder en opa Hendrik Marinus Koens Henk (Eine) Ook hij heeft, net als zijn broers, het gevecht niet weten te winnen. 23 juni 1947 t 23 november 2013 Frans en Ca trien Koens Piet Koens t en Greta Koens Kees en Annie Koens (ohan Koens t en Ria Koens en kinderen Marie Groenenberg t Leen Groenenberg t André en Ingrid Groenenberg Ricardo en forine Esmiralda en Jean-Paul Raoul Groenenberg Correspondentieadres: Bramestraat 7,4462 CV Goes Wij willen zorgcentrum 'De Kraayertbedanken voor de verzorging van Eine, die daar met veel goede zorg heeft gewoond. Hij was schutter in hart en nieren, 48 jaar lang. Hij was ook vrijwilliger in het 'Bevrijdings Museum Zeeland'in Nieuwdorp. We nodigen u uit om samen met ons afscheid van Eine te nemen op donderdag 28 november om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Niemand die het weten kan hoeveel ik van je hou Niemand die mij troosten kan in mijn verdriet om jou Niemand die begrijpen zal hoe vreselijk ik je mis Niemand die beseffen zal hoe erg die pijn wel is Verdrietig geven wi j u kennis dat vreedzaam is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Corrie Peeters-van Zeeland echtgenote van |an Peeters Zij is geboren op 25 augustus 1931 en is heengegaan op 23 november 2013 Jan Peeters Hubèrt Carel en Janet Jeffrey Rico en Kristel Langeweegje 11 4434 NC Kwadendamme Woensdag 27 november is er van 20.00 tot 20.30 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen in Rouw- centrurrt Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 28 november om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna de crematie plechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in Verenigingsgebouw De Burcht te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren. *- Intens verdrietig door de grote leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij kennis dat is overleden mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Ingrid Wilhelmine Adele Vos - Dohmen 28 december 1947 24 november 2013 Krabbendijke: W.L. Vos Staphorst: René en Janneke Falco, Rien Yerseke: Frank en Mallika Levi Yerseke: Nicole en Ronald Jessy, Kay, Mitch Spoorlaan 20,4413 AT Krabbendijke Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis waar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag-26 en woensdag 27 november van 19.00 uur tot 20.00 uur. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 28 november om 13.00 uur in dorpshuis 'Luctor et Emergo', Hoofdweg 45 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd dorpshuis. Een leeg bedje. Geen versiering in de tuin. Ons mooi meisje bwam niet mee naar huis.. De deurmat vol baartjes, de telefoons vol berichtjes. Vele lieve woorden en warme armen om ons heen. Een blein gebaar, voor ons van grote waarde. Het verandert niets, maar verzacht heel veel. voor altijd ons lief blein prutsje Kus, papa mama Heden overleed onze geliefde schoonzuster en tante Nel Dekker - Schout In de leeftijd van 81 jaar Grijpskerke - E.Willemse - Dekker P.Willemse Yersekc - Jaap en José Middelburg - Willy en leen A

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 23