üvsrJailsn Abraham Jan Dees - Bram Bram Dees Cornelis van den Broeke Klaziena van Wattum-Zijl 22 Ifamilieberichten maandag 25 november 2013 fïlensGnlinq.nl Trijntje Johanna Halfweeg-Landman Cornelia Maria van Stee - Vroonland Cornelia Maria van Stee - Vroonland Cornelia Maria Vroonland Yvonne Martinet-Schelfhout Kees Cees van den Broeke Bedroefd en toch dankbaar dat aan haar lijden een einde is gekomen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze moeder en oma Trijnie A Anna Paulowna 3 januari 1935 t Middelburg 17 november 2013 Nieuw- en Sint joosland: Jurriën Halfweeg Peggy Den Haag: René en Hester Romy, Lotte, Joris Middelburg: Marcel en Mariska Alexander, Iris Correspondentieadres: Molendijk 74 4339 AE Nieuw- en Sint Joosland De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden. Leven is vast willen houden, maar toch moeten loslaten. We hebben met elkaar een fijn teven gehad. Verdrietig, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, laten wij weten dat is overleden mijn zorgzame man en onze lieve pa en opa Temeuzen, 6 juli 1931 Kortgene, 22 november 2013 Kortgene: Janny Dees-Verstelle Berkenwoude: Jan Willem en Marieke Dees Bas Jan, Milou Vlissingen: Ronald en Arianne Dees Rafaël, Aron Wilhelminastraat 5, 4484 AB Kortgene We nodigen u uit om samen met ons afscheid van Bram te nemen op woensdag 27 november om 13.00 uur in de 'Nicolaaskerk', Kerkgang 2 te Kortgene. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot ontmoeting in 'De Korenbeurs', Kaaistraat 10 te Kortgene. Vanaf ongeveer 14.45 uur is daar ook gelegenheid tot condoleance. Wij danken dokter De Meulder en het personeel van thuiszorg Allévo voor de liefdevolle verpleging van Bram. Familie Dees Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Wij zijn verdrietig om het overlijden van mijn lieve broer en onze oom Bram Dees Wij wensen Janny, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Mientje Kievit-Dees Santien en Piet Karin Tanjaen Leen Renske Wij zijn bedroefd om het verlies van mijn lieve zwager en onze oom echtgenoot van Janny Dees-Verstelle Jan t en Riet Verstelle-Remijn Jolanda Peter Jan en Mijanou Dion Je bent zo moe Rust nu maar uit Na een liefdevolle verpleging in het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis en op de palliatieve afdeling van Verpleeghuis Ter Valcke is, voorzien van het Heilig Sacrament der Zieken, van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en schoonmoeder sinds 11 maart 1978 weduwe van Johannes Petrus van Stee Nisse, 4 maart 1925 Goes: 's-Heer Abtskerke: Hansweert: Middelburg: Goes, 22 november 2013 Lisette Middelhoven - van Stee Jan Middelhoven (in herinnering) Margo van Stee Riet en Jan Reijnhout - van Stee Frans en Els van Stee - Dagevos Correspondentieadres: Maarten Broersweg 61, 4417 BK Hansweert Er is gelegenheid om afscheid te nemen van mevr. C.M. van Stee - Vroonland op dinsdag 26 november tussen 19.00 en 20.00 uur, in de kapel van de Sint-Bonifaciuskerk, Johan Frisostraat 5 te Kwadendamme. De eucharistieviering voorafgaand aan de begrafenis wordt gehouden op woensdag 27 november om 11.00 uur in de Sint-Bonifaciuskerk, Johan Frisostraat 5 te Kwadendamme. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in dorpshuis De Burcht, Johan Frisostraat 3 in Kwadendamme. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een lang en zorgzaam leven is overleden onze lieve oma en overoma Dag lieve oma, rust zacht Goes: Belinda en Jacco Anne Kapelle: Corinne en Emiel Dennis en Jordin Kats: Frans en Ellen Sam en Bo Goes: Marco en Marjolein Goes: Arjo 's-H-Arendskerke: Tim en Annemiek Nick, Thijs, Luuk en Evi Hansweert: Bruno en Sabine Tiamo en Camila Oost-Souburg: Michael en Mariska Jayden Middelburg: Jessica Goes, 22 november 2013 Verdrietig geven wij U kennis dat is overleden onze zus en schoonzus Poeldijk: J. v.d. Wilk - Vroonland Kwadendamme: A.G. Vroonland - de Jonge Middelburg: M. v.d. Bulck - Vroonland Kwadendamme: M. Vroonland L. Vroonland - Franse Neven en nichten Goes, 22 november 2013 In liefdevolle herinnering Meerdonk (B) Heikant 29 juli 1926 21 november 2013 Oostburg: O.F. Plasschaert en kinderen klein- en achterkleinkinderen Bezige handen, nu gevouwen en stil, een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest, vaak zullen we denken aan wat is geweest. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa Meliskerke 6 april 1939 t Vlissingen 23 november 2013 Marie Johan en Henny Nadja Diana en Hans Vtviën, Kyra Carla en Ko Foort, Arjen, Martin Een woord van dank aan ieder die onze vader liefdevol verzoigd heeft in woning II van "Ter Reede", Vondellaan 21 te Vlissingen. Correspondentieadres: M. van den Broeke - Krijger Weyevlietplein 5, woning 13, kamer 11 4385 CH Vlissingen Er is gelegeneheid tot afscheid nemen donderdag 28 november van 13.15 - 13.45 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst zal aansluitend worden worden gehouden in het uitvaartcentrum om 14.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden overleden onze zwager en oom Familie Krijger Ik ben in Zijn hand. Intens dankbaar voor de onvoorwaardelijke liefde die zij ons heeft geschonken, delen wij u verdrietig mede, dat na een afnemende gezondheid is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Oude Pekela, 22 maart 1938 t Middelburg, 22 november 2013 Zover we konden zijn we met je meegegaan. Nu moeten we je laten gaan. Kasper van Wattum Simon en Marina Sieneke en Gert Elsinus en Petra Heiko Erica Klein- en achterkleinkinderen Hurgronjestraat 5 4381 TA Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 28 november van 11.45 tot 12.15 uur in het Korpsgebouw van het Leger des Heils, Het Zwin 1 ,.4335 XT Middelburg. De afscheidsdienst zal daar om 12.30 uur worden gehouden. Aansluitend begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen waar omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Korpsgebouw.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 22