T I II II 20 CONSUMENT CTST-actrice Gigi Ravelli (31) reist met Sander Janson voor RTL 4 langs Europese kampeerplaat sen. „Ik zou wel in een tent op een onbewoond eiland willen zitten met mijn geliefde", zegt het nieuwe gezicht van Campinglife. Het was al even geleden dat Gigi Ravelli zich met haar eigen wc-rolletje onder de arm richting een gemeen schappelijke badruimte moest begeven, maar na we ken bivakkeren op Europe se campings voor RTL 4, heeft de GTST-ac trice toch weer een klein beetje de smaak te pakken. Wat haar betreft, zou het zo maar kunnen dat ze ooit met haar nieuwe liefde haar vakantieplezier weer eens op een frisgroen kampeerterrein gaat opzoe ken. „Net als tien jaar geleden, toen ik met mijn ex-vriend ruim twee maanden met een oude, omgebouwde Ford Transit door Europa heb gereisd", aldus de kersverse RTL 4-presentatrice. De 31-jarige Ravelli is het nieuwe gezicht in alweer het dertiende seizoen van het po pulaire zaterdagmiddagprogramma Cam pinglife. Met de doorgewinterde kampeer- collega Sander Janson, vanaf het begin al van de partij, bezoekt ze in zestien afleve ringen een groot aantal bijzondere pleister plaatsen in Luxemburg, Frankrijk, Spanje, Italië en Kroatië. Een nieuwe stap in de inmiddels zes jaar durende televisiecarrière van de in Laren geboren Ravelli. Sinds haar debuut in Ne derlands bekendste televisiesoap Goede tij den slechte tijden, waarin ze de bitchy Lore- na Gonzalez een eigen gezicht geeft, duikt de voormalige communicatiestudente ook regelmatig elders op de buis op. Was daar eerder al een optreden in dans wedstrijd Dancing with the stars en in de succesvolle Tv kantine van Carlo en Irene, op dit moment is de blonde actrice te zien in de SBS 6-serie Verliefd op Ibiza en bin nenkort in rolprent Hartenstraat, het regie debuut van hartsvriendin Sanne Vogel. Hoewel de opnamen voor GTST nog altijd voor een belangrijk deel haar overvolle agenda beheren, vindt ze het erg leuk af en toe een uitstapje buiten die bekende Ende- mol-studio's te doen. Dat ze in Campinglife op culinair avontuur gaat met enthousiaste kinderen, maakte haar entree in het pro gramma extra aantrekkelijk, zegt Ravelli. Met de jonge kampeerders in haar kielzog neemt de presentatrice, die dol is op lekker eten, onder meer de citroenen van een plaatselijke kweker onder de loep, draait ze in Bretagne haar hand niet om voor het bruin bakken van een mierzoete crêpe au sucre en ziet ze ook in het melken van een lief geitje geen onoverkomelijke hindernis. „Kinderen zijn zó leuk. Bij hen voel ik me altijd heel erg op mijn gemak. Beetje dol len en lachen. Hun humor ligt me wel", zegt Ravelli, wiens grote droom het is, zo bekent ze, ooit een program ma als Het jeugdjournaal te maken en presenteren. Hoewel het hebben van eigen nage slacht op dit moment geen prioriteit heeft - ook al merkt ze dat het onder werp ook in de vriendenkring nu her en der begint te kriebelen; een vol huis zou ze op den duur wel kunnen waarderen. Vooralsnog ligt het accent in haar leven echter op haar carrière als actrice en presentatrice. En enkele zijstapjes als de sieraden- en kleding lijn, die ze met GTST-collega Marly van der Velden (ook in Verliefd op Ibi zaheeft opgezet. „Campinglife smaakt absoluut naar meer presenteerwerk. Ik zou er graag mee verder gaan, hoewel ik absoluut geen genoeg heb van GTST. Dat voelt niet eens als werk. Bovendien is het een goede leerschool voor mij ge weest. Maar ik vind het leuk ook een andere kant van Gigi te kunnen laten zien. De meesten zien mij toch alleen nog als de bitch Lorena die kinderen haat." Die bekendheid speelt de actrice, op nieuwjaarsdag als lelijke stiefzus te zien in de tv-fïlm Assepoester, af en toe parten. „Het heeft me redelijk overvallen wat dat allemaal losmaakt. Ik voel me er best kwetsbaar door. Ik ben erg geschrokken toen er laatst een fan ineens voor mijn deur stond. Heel bedreigend. Dat kleine beetje pri vé, mijn eigen huis, dat is opeens weg. Het is al erg genoeg dat mijn pri- véleven zo breed wordt uitgemeten. Daarom houd ik mijn vriendje liever buiten de pers." Buiten medialand om heeft Ravelli ge lukkig nog een andere wereld, zo zegt ze. Met vriendinnen die ze al sinds haar tienertijd kent en met wie ze op zaterdagmiddag met een glas wijn er bij eens goed op de bank gaat zitten voor een aflevering Campinglife. „Ik zie mezelf wel weer eens gaan kamperen. Misschien niet op een vol le camping, maar wel in een tentje op een onbewoond eiland. Geen televi sie en internet. Vanuit je hutje de zee induiken en daarna een lekker vuur tje maken op- het- st-Fand; -Heerlijk." GIGI RAVELLI t Gigi Ravelli. foto's William Rutten door Evelien Baks Campinglife, met Gigi Ravelli. Vanaf 30 no vember elke zaterdag op RTL 4, 18.55 uur. reageren? W media@depersdienst.nl Geboorteplaats: Laren, 1982. Haar vader heeft Italiaans bloed, vandaar de naam. Opleiding: economie, communicatie en ballet. Acteeropleidingen in Kaapstad en Amsterdam. Televisie: 2005-2007: presentatrice belspellen. Sinds 2007: rol van Lorena Gonzalez in RTL 4-soap Goede tijden, slechte tijden. 2010: vaste teamcaptain in Hints. 2012: presentatie van het snel geflopte Daten in het donker, Net 5. 2013: medepresentator van het RTL 4- programma Campinglife. 2013: rol als Zara in serie Verliefd op Ibiza. Met GTST-collega Marly van der Velden heeft Gigi sieradenlijn Kuise meisjes en kfedinglijn Label 13. Gigi Ravelli en Sander Janson. 'Ik voel me soms best kwetsbaar'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 20