MET VOORDEEL Dokter in eigen stadje 0™ CADEAUBONNEN -fcs» O DE NOBELAER ox ZEEUWS-VLAANDEREN 25 Watertoren in Oostburg krijgt opknapbeurt Belg struinde platteland Zeeuws-Vlaanderen af om her en der woninginbraken te plegen Dansen op muziek van Ons Klein Orkest Boeken en platen te koop tijdens beurs V WaZL. xO vanaf vrijdag 22 november OOSTBURG - De watertoren van Oostburg krijgt een opknapbeurt. De gemeenteraad van Sluis heeft daar gisteravond mee ingestemd. Alleen de Lijst Babijn was tegen. Francois Babijn vindt het onjuist dat de gemeente opdraait voor het merendeel van de kosten, ter wijl de toren privébezit is. Met de opknapbeurt - het schilderen van de buitengevel en herstel van het markante druppelkunstwerk van Johnny Beerens - is in totaal 125.000 euro gemoeid. Een deel wordt betaald door de stichting Vrienden van de Oostburgse Wa tertoren die zich met hart en ziel voor de restauratie heeft ingezet. 5 indoor skydive sessies p.p. incl. DVD van €135 voor €100 3 indoor skydive sessies p p incl. DVD van €90 voor €75 2 indoor skydive sessies p.p. van €60 voor €50 WWW.INDOORSKYDIVE.COM Een 23-jarige inwoner van het Belgische Beveren heeft na zijn aanhouding door de lokale poli tie verschillende inbraken in het Zeeuws-Vlaamse buitenge bied bekend. Hij ging volgens de politie waarschijnlijk met een kompaan op strooptocht over de grens, ver in Zeeuws- Vlaanderen. Ze worden ervan verdacht onder meer te heb- Concert van Harmonie met Senioren Orkest Harmonie Sluiskil geeft zon dag vanaf 14.30 uur het jaarlijk se najaarsconcert in 't Meulen- gat in Sluiskil. Het Senioren Or kest Zeeland is te gast en tot slot speelt ook nog blaaskapel Ein Prosit. Harmonie Sluiskil onder leiding van Maurice Ver hoeven brengt een heel nieuw programma. Entree vijf euro, donateurs gratis. Het muziekgezelschap Ons Klein Orkest uit Heikant speelt morgenavond vanaf 19.30 uur in Reynaertland in Hulst. Ons Klein Orkest legt zich speciaal toe op dansbare nummers. Een aantal dansers komt met het ge zelschap mee. maar minder ge oefende dansers uit de regio ko men ook rfan hun trekken. ben toegeslagen in een woning aan de Oranjedijk bij IJzendijke (13 februari), in Mauritsfort bij Hoek (2 juni) en aan de Noten- dijk in Terhole (28 december 2012). De 23-jarige is vastgezet in afwachting van uitlevering aan Nederland. Zijn vermoede lijke kompaan (ook 23) is ver hoord, maar hij is bij gebrek aan bewijs weer vrijgelaten. Intocht Sinterklaas in teken 800 jaar stad De intocht van Sinterklaas in Axel staat zaterdag in het teken van de viering van 800 jaar stad Axel. Het ontvangstcomité heeft iedereen opgeroepen ver kleed en/of geschminkt te ko men als Sinterklaas of Zwarte Piet. De intocht begint om 11.45 uur bij de Kleine Kreek. Het sluitstuk is vanaf 13.30 uur op de Markt: een kinderdisco. In Vestzaktheater de Paerdestal en het nieuwe Museumcafé de Vliegende Hollander in Terneu- zen wordt zondag een vinyl- en boekenbeurs gehouden. Van 13.00 tot 17.00 uur bieden stand houders langspeelplaten, sin gles en boeken aan. Wie ook iets wil aanbieden, kan dat mel den via: 0115-613040. Aardenburger Mario Goethals twijfelde wel even voordat hij de kans greep om in zijn geboorte plaats huisarts te worden. „Men sen kunnen je ook té goed ken nen." Goethals, toen werkzaam in Lim burg, wilde drie jaar geleden graag terug naar zijn geboorte streek. „En zoveel kansen krijg je dan niet." Toen er in de praktijk in Aardenburg een plekje vrij kwam, greep hij zijn kans. Goethals merkt nu dat er voor- en nadelen zijn aan zijn afkomst. „Er is een groep die het vertrouwd vindt om bij 'iemand van hier' te recht te kunnen. En er zijn men sen die het vreemd vinden om het jongetje dat ze vroeger over de vloer hadden om te spelen, nu als arts hebben." Al zeggen ze dat laatste niet hardop, lacht Goet hals. „In deze streek kijken men sen nog net wat meer op naar de arts dan elders in het land. In Lim burg kwam er regelmatig iemand binnen met de mededeling: 'ha dokter, ik kom even een kuurtje halen'. Dat gebeurt hier niet." O VRIJDAG 22 NOVEMBER 2013 Dc cadeaubonnen voor 5 en 5 sessies zijn te besteden tijdens piek- en daiuren. De cadeaubon voor 2 sessies is alleen te besteden in daluren 'Acüevoorwaarden: Algemene voorwaarden van toepassing, niet in combinatie met andere aanbiedingen of acties, deze actie dient bij bestelling kenbaar gemaakt worden, korting op al gereserveerde producten is niet toegestaan, de actie is te bestellen tot 51-12-2013. cadeaubonnen zijn geldig t/m 31-03-2014. *NB* £9$: inDOORSK YDI VECOm De Stok 24, Roosendaal +)i (0)165 - 520547 E groepen@indoorskydive.com BEVEREN SLUISKIL HULST AXEL TERNEUZEN Huisartsen Heieen de Bruyn en Mario Goethals in de 'huiskamerachtige' wachtruimte, foto's Mark Neelemans De nieuwe huisartsenpraktijk aan het Verloren Kostje in Aardenburg houdt morgen open dag. Na de of ficiële opening, die om 12.00 uur plaatsvindt, kan iedereen tussen 12.15 uur en 15.30 uur het ge- m bouw bekijken. Medewerkers geven een rondlei ding en beantwoorden vragen. Kinderen mogen hun poppen en knuffels meenemen voor een con sult door de poppendokter. Tussen 13.00 en 15.00 uur kunnen de jongste bezoekers zich laten schminken. wij zijn 7 dagen geopend! www.denobelaerdomburg.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 69