veranderd in drie generaties Janvier' to, 40% CADEAUBONNEN MET VOORDEEL DE NOBELAER BEVELANDEN en THOLEN 25 Heemschut is tegen sloop van Veerhuis vanaf vrijdag 22 november Collage van woord en muziek in kerk Ds. Freund en ds. Overduin brengen vanavond in de Catha- rinakerk te Borssele een pro- gramma bestaande uit een col lage van woorden en muziek, een dialoog tussen het gespro ken woord en de klanken van het klavier. Het programma, on der de titel Pelgrimage, begint om 20 uur. Entreeprijs: 5 euro. Seniorenbingo stichting buurtwerk Stichting buurtwerk houdt van daag een bingomiddag voor se nioren in buurthuis De Pit aan de Appelstraat 2A in Goes- Zuid. De bingo begint om 14.00 uur. De deur gaat open om 13.30 uur. De bingo duurt tot 16.00 uur. Er worden zes rond jes bingo gespeeld. Kaarten kostn drie euro. Twee gewonden bij botsing Bij een aanrijding tussen twee auto's op de Goesestraatweg in 's-Gravenpolder zijn twee ge wonden gevallen. Beide slacht offers zijn per ambulance over gebracht naar het ziekenhuis. Het ongeval gebeurde donder dagavond tegen 17.30 uur. Hoe de aanrijding is gebeurd, is nog onbekend. De politie is nog be zig met nader onderzoek. Barokensemble in Sint Maartenskerk Het barokensemble Les Idéés Heureuses brengt vanavond muziek van Bach in de Maar tenskerk te Baarland. Het con cert begint om 20.00 uur. Kaarten kosten acht euro en zijn te reserveren door te bel len naar 0113-639092 of 0113- 639416 of via www.consortof- voices.nl. Wandeltocht Koppig Volhouden Wandelsportvereniging Kop pig Volhouden houdt zaterdag een wandeltocht in en om Ka- pelle. Er kan gekozen worden uit de afstanden 8,9,12,17,21 en 30 kilometer. De start bij sporthal Groene Woud is tus sen 8.30 en 14.00 uur. Voor de lange afstanden kan tot 12.00 uur gestart worden. Autodief opgepakt na achtervolging Na een lange achtervolging tus sen Goes en Bergen op Zoom, met snelheden tot boven 180 ki lometer per uur heeft de Zeeuwse politie woensdag avond een autodief in de kraag kunnen grijpen. De auto werd tussen op de A58 als gestolen herkend. Bij Ber gen op Zoom werd de dief klemgereden. al veertig jaar bij Janvier. „In de tijd dat wij besloten lessen te gaan volgen was Janvier eigenlijk de enige bekende dansschool in de omgeving", zegt Le Coq, „Bij ons werd het van huis uit ook wel gestimuleerd dat je op dansles ging. Als je uit wilde gaan was het ook belangrijk dat je een beet je kon dansen, want als je dat niet kon, stond je de hele avond maar een beetje stil langs de kant te staan." Volgens Le Coq werden de dans lessen vroeger ook op een heel an dere manier gegeven dan tegen woordig. „Toen wij begonnen met dansen was alles veel stati ger. Je moest in nette kleding naar dansles komen en er werd streng op je houding gelet. Rien Janvier, de opa van de huidige ei genaar van de dansschool, heeft mij destijds ook een keer naar huis gestuurd omdat ik geen goed jasje aan had. Tegenwoordig is het allemaal veel losser. Nu kan je ge rust in een spijkerbroek naar dans les komen." Een danseres uit de nieuwe gene ratie is Britt Elstgeest (6). Zij is de jongste danseres van Janvier. „Ik wil net zo goed leren dansen als papa", zegt Britt, „Ik kan al op heel veel muziek dansen, maar nog niet op alles." Papa Jos danst zelf ook nog steeds bij dansschool Janvier. „Toen ik zestien jaar was ben ik begonnen met dansen. Toen was het echt hip om op dansles te zitten. Mijn vrienden dansten toen bij Janvier. Daarom ben ik daar ook gaan dan sen. Nu, 21 jaar later, dansen mijn kinderen er ook." WOLPHAARTSDIJK - Erfgoedvereni- ging Heemschut wil niet dat het Veerhuis in Wolphaartsdijk wordt gesloopt. Dat heeft de club in een zienswijze aan het Goese college van B en W laten weten. De eigenaresse wil het karakteris tieke pand, waarin voorheen een restaurant was gevestigd maar dat nu al drie jaar leeg staat, vervan gen door een nieuw gebouw met horeca en appartementen. Volgens wethouder Jan de Pooter is de zienswijze echter te vroeg in gediend, omdat de procedure nog niet in gang is gezet. „Er is nog geen aanvraag voor een omge vingsvergunning." 5 indoor skydive sessies p pincl. DVD van €135 voor €100 3 indoor skydive sessies p.p. incl. DVD van €90 voor €75 2 indoor skydive sessies p.p. van €60 voor €50 WWWINDOORSKYDlVE.COM inDOORSKYDIVECüm VRIJDAG 22 NOVEMBER 2013 BORSSELE GOES 'S-GRAVENPOLDER BAARLAND KAPELLE GOES begeven zich op de dansvloer, archieffoto Willem Mieras wij zijn 7 dagen geopend! www.denobelaerdomburg.nl t>» cadaautwnnan v«o> Ii tam»! «yi\ t« Hjdana pivk- an rtatui*n 0» tMMubon voor 3 «timet it tllon H> bntauan m daluren "Aclievoorwaarden: Algemene voorwaarden van toepassing, niet in combinatie met andere aanbiedingen of acties, deze actie dient bij bestelling kenbaar gemaakt worden, korting op al gereserveerde producten is niet toegestaan, de actie is te bestellen tot 31-12-2013, cadeaubonnen zijn geldig l/m 31-03-2011). «Hg» De Stok 24. Roosendaal T +31 (0)165 - 520547 E groepen@indoorskydive.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 61