bin nsn uit de Jonge Hoek van Dijke Samen kiezen DELTA wel zo makkelijk! genieten van de mooiste tv-meubelen verbindt modern living easy linving design living Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 561482 binnenuit.nl 8 I WONEN vrijdag 22 november 2013 Het zijn van die middagen waar ik me enorm op verheug: met mijn dochter een middagje shoppen in de stad. Samen de leukste kleren kiezen, ergens wat drinken en dan lekker naar huis. Daar combineren we onze nieuwe aanwinsten net zo lang totdat we de perfecte outfit hebben gevonden. Gezellig met een drankje op de bank. Straks nog samen koken en dan is mijn zaterdag perfect! Er voor elkaar zijn, dat is wat ons bindt. DELTA zorgt voor zorgeloos comfort, ook op zaterdagmiddag. Comfortabel, betrouwbaar en bereikbaar! Profiteer nu van onze nieuwe, vaste leveringsprijzen voor elektriciteit en gas. Als je leveringsovereenkomst afloopt, ontvang je van ons een nieuw aanbod. Kijk voor alle informatie op www.DELTA.nl/energie woon inii'j't geniet ook van een prachtige collectie accessoires. De mooiste beeld en geluidsapparatuur komt natuurlijk van Minet. De Jonge Hoek van Dijke heeft voor alle apparatuur prachtige oplossingen. Spectral fabriceert led kwaliteitsmeubelen die speciaal ontworpen zijn om de nieuwste flatscreens een nog mooier aanzien te geven. Snoeren worden onzichtbaar weggewerkt, apparatuur wordt één met het meubel en uw interieur. Gratis Apple mini Apple TV bij aanschaf van een spectral tv-meubel in combinatie met een geluidssysteem. Kijk alvast op binnenuit.nl I b

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 48