De Hypotheker geeft besparingsadvies Woon- en leefbeurs in Ahoy Rotterdam Kattenstraatje 2 Goes -Lu_ WONEN 3 Hypotheekverstrekker De Hypo theker geeft consumenten een nieuwe mogelijkheid om geld te besparen op de energierekening. De zogenaamde Jazeker Energie- vergelijker controleert de aanbie dingen van verschillende energie leveranciers en laat zien wat het meest gunstige energiecontract is. Aan de hand van een aantal stap pen van de Energievergelijker wordt het voordeligste energiecon tract bepaald. Consumenten kunnen direct onli ne overstappen naar de gekozen leverancier en zo tot hondereden euro's besparen op de energiereke ning. In 2012 wisselden 1,8 miljoen men sen van energieleverancier en dit jaar wordt rekening gehouden met nog meer overstappers. Voor mensen die nog nooit zijn overge stapt, kan dit het meeste lonen. Zo zit bijna twee op de drie men sen al tien jaar bij dezelfde ener gieleverancier. Uit een rapport van de Autoriteit Consument en Markt blijkt dat overstappen naar een eenjarig contract het meeste oplevert, soms tot wel 300 euro per jaar. Van 13 tot en met 16 december 2013 wordt de Excellent Wonen Leven Beurs gehouden in Ahoy Rotterdam. Het is de eer ste keer dat de beurs in Rotter dam plaast heeft. Op een oppervlakte van ruim 20.000 vierkante meter staan gro te luxespelers en interieurbedrij- ven, maar ook vele architecten - en kunstenaars. De Beurs toont de nieuwste trends op woon- en leefgebied, 'must haves', fraaie auto's, exclu sieve horloges en sieraden en al les voor het interieur en exteri eur. Er worden onder meer inge richte designwoningen gepresen teerd. Daarnaast vinden er nog ver schillende optredens plaats van artiesten, zijn er modeshows en ook is er een Excellente Veiling. Ticketprijzen varieren van 150 euro voor de exclusieve opening van de beurs tot 20 euro voor een normaal ticket. Van elk ver kocht kaartje gaat een deel van de opbrengst naar Stichting Hep- pie. Meer informatie over de beurs is te vinden op www.excel- lentwoonbeurs.nl m VRIJDAG 22 NOVEMBER 2013 De woonkamer heeft ramen met een roedeverdeling, een dieprood geschilderd balkenplafond en een nieuwe grenen vloer, foto's Johan van der Heijden Object: Halfvrijstaand woonhuis Vraagprijs: 179.000 euro kosten koper Perceeloppervlakte: 40 m2 Inhoud woning: 237 m3 Begane grond: Hal, woonkamer, keuken Eerste verdieping: Badkamer, twee slaapkamers en dakterras Makelaar: Monique Facchin Makelaars Taxateurs, 0113 - 850466 of 06 - 51595653, www.facchinmakelaars.nl Voordelen: Midden in het centrum. De woning komt in aanmerking voor een starterslening. Nadelen: In de weekenden soms wat rumoerig vanwege langslopende cafébezoekers. Het huisje staat dicht tegen de Grote of Maria Magdalenakerk aan. De lichte slaapkamer aan de voorkant. Achter de hobbykamer ligt het dakterras.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43