PZC 6 7 vergeten In herfst en winter gewoon de tuin in A Bestek Nu de temperatuur weer angstvallig dicht in de buurt van het vriespunt komt, en er zelfs al een paar keer onder dook, mag de haard weer aan. Met een haard sfeer en warmte brengen, kan op allerlei manieren tegenwoordig. Strips Sfeerhaard Krachtpatser Een tevreden stoker door Nanska van de Laar foto's PR reageren? wonen@depersdienst.nl www.tulp.eu Tulp opent het stookseizoen met prachtige haarden, waaron der de serie Strips van Piet Boon. De gashaard is sober en stoer. Afhankelijk van de archi tectuur in de ruimte kun je Strips aan de achterzijde en/of zijkanten plaatsen of juist een dominantere plek geven aan de voorzijde. Er zijn vijf model len en afmetingen. Er is keus uit een witte of zwarte uitvoe ring. Porsche Design tekende voor het ontwerp van Vertigo, een sfeerhaard van Safretti. De sfeerhaarden van Safretti kun nen simpel aan de wand wor den bevestigd of in een open ruimte worden geplaatst. De open vlam wordt voortge bracht via bio-ethanol. Een rookkanaal is daardoor niet no dig. www.safretti.nl www.blomus.com Blomus introduceert haardbe- stek Bebop. Het vijfdelig roest vrijstalen bestek bestaat uit een bezem, pook, tang en schep, die zijn opgeborgen in een strak vormgegeven hou der. Passend bij het haardbestek le vert Blimus ook een houtunit van roestvrij staal. In het assortiment van haarden- Dit verleent de haard zijn snel- bouwer Harrie Leenders valt hout- heid en zorgt ervoor dat het vuur snel op temperatuur is en de haard daardoor snel warmte kan afgeven. De zijdelen uit prestolith verlenen de haard traagheid. De krachtpatser heeft twee tegen- Acht uur na het doven van het strijdige eigenschappen: hij is snel én traag. Bij een haard is traagheid een goede eigenschap en de combinatie van snelheid en ook als de haard niet meer brandt Het middenstuk van de haard be staat uit staal en de brandkamer uit prestolith (keramisch beton). www.leenders.nl haard Boxer Plus op. Het ontwerp is gebaseerd op de Boxer uit 1982, maar aangepast aan de wensen van deze tijd. traagheid een echt pluspunt vuur heeft de haard nog een warmte van 60 graden. Goed om het lekker behaaglijk te houden,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 41