1 38 Ifamilieberichten (Tl0nsenlinq.nl Lennart Bart van der Hoeven Lennart van der Hoeven Lennart van der Hoeven Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega Lennart van der Hoeven Lennart werkte al ruim 26 jaar bij EPZ. Wij kenden hem als een open, betrouwbare en vriendelijke collega en medewerker. Wij wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterkte toe met dit enorme verlies. Directie en medewerkers N.V. EPZ Wij zijn verslagen en bedroefd door het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Lennart van der Hoeven Lennart zal altijd in onze herinnering blijven als een fijne en sociale collega met een grote betrokkenheid. Hij was iemand op wie we altijd konden bouwen. Wij zullen hem missen! Wij wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterkte toe. Management en collega's Afdeling Produktie - N.V. EPZ Lennart B. van der Hoeven Wij zijn diep bedroefd na het bericht dat onze vrijwilliger van het eerste uur Lennart van der Hoeven is overleden. Wij zullen Lennart erg missen op zijn vaste verzorgingspost op het strand van Vrouwenpolder. Wij wensen Loes en verdere familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur en vrijwilligers van de Stichting Kustloop Vrouwenpolder Nel Dekker-Schout Jacob Sonja Ut Heden is overleden onze lieve schoonzus Nel Dekker Met dank voor je vriendschap. Mevrouw J.M. Jasperse - de Ligny Mevrouw H.H. de Ligny - de Kam 'De Zee mwmtn ik hield Is een beetje zoals liet leven Soms onstuimig, soms rustic/ kabbelend I lemen en geven... [jraag was ik hier nog wat gebleven Blijven jullie in harmonie lemi door elkaar liefde te geven Wanneer jullie aan mij denken ■Die het dan zonder ivrdnet Leven terwijl je leeft en geniet! Wij hebben je mogen begeleiden 111 je laatste levensweken. Hel was een troost dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten Hemen van onze lieve vader, schoonvader en opa Hlarinus Johannes de Lijscr l\ien weduwnaar van Stiet! Keijmel adzaiul. 23 augustus \Q2~] t Temeuzen, IQ november 2013 WuLerlundkerkjeJviui en lllarijkc f /ocs: Sonja en Ruud Robin en l 'Jise iidzand: l\udi en llliijan Dennis Correspondentieadres: Duindoornstraat 8. -flOÓ KI I tadzand Pa is thuis alwaar u afscheid van hem kunt nemen op vrijdagmiddag 22 november van 1-4-00 tot 15/X) uur. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor 11 wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 20 november om 12.00 uur in civinalonwii De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Wilt u, indien ti geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zixlamq beschouwen. Hij heeft ons laten zien wat "levenis en wat echte liefde is. Altijd samen, nooit alleen onafscheidelijk, nu weer één. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve vader en trotse opa Johannes Goense weduwnaar van Maria Rosalia Goense-Uitterhoeve in de leeftijd van 81 jaar. 's-Heerenhoek: Rian Goense Kruiningen: Jos en Gerry Goense-Bruijnooge Daniëlle Chantalle Robert Glasgow (U.K.): Jozien Goense Tricht: Bertina en Wout Winters-Goense Evelien Yvonne Stefan 20 november 2013 Nassauweg 32 4453 VJ 's-Heerenhoek De uitvaartplechtigheid wordt gehouden op woensdag 27 november om 10.30 uur in de Heilige Willibrordus kerk te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de naastgelegen Rooms Katholieke Begraafplaats. Voorafgaand aan de uitvaartplechtigheid is er gelegenheid van 9.45 - 10.15 uur om afscheid van hem te nemen in het mortuarium naast de kerk. Aansluitend aan de begrafenis is er in de Jeugdhoeve gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. vrijdag 22 november 2013 Cirkel van het Kwaad Wilbur Smith Het Kwaad heeft met de snelheid van een Formule 1-auto jouw lichaam verwoest. De Cirkel is rond! Rotterdam, 17 mei 1952 Middelburg, 19 november 2013 Loes van der Hoeven-Boel en familie De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 26 november om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vanaf 15.30 uur is er gelegenheid tot condoleren in Van der Valk Hotel Middelburg, Paukenweg 3, 4337 WH Middelburg. Geen bezoek aan huis Geen telefoon Kom zoals je bent. Correspondentieadres en meer informatie: Uitvaartverzorging Janneke den Besten, Zusterstraat 12, 4331 KJ Middelburg, telefoon (0118) 62 33 59 Heel veel dank aan allen die Lennart tijdens zijn ziekte liefdevol hebben verzorgd. We zijn geschrokken en verdrietig door het overlijden van Wij wensen Loes en de familie heel veel sterkte in deze moeilijke periode Hetty en Jelle Veenendaal Lineke en Bram Witte Nadieh en Jalysa Vrouwenpolder, 20 november 2013 Verdrietig zijn wij omdat wij afscheid moeten nemen van onze buurman Wij wensen Loes veel kracht en sterkte. Jakob Westerbeke en Ingrid Verburg, Jasmijn en Rick Adriaan en Marianne Langebeeke, Nina en Britt Ramiwel en Jacqueline Koolhaas-Cofin-Orge Rob en Marjolein Joosse, Joëlle Peter en Margriet van Es Piet en Hannie Melis Onze dierbare collega en vriend sinds 1987 is ons na een kort maar hevig ziekbed ontvallen. Collegiaal, betrouwbaar, sociaal, goudeerlijk, onbaatzuchtig. Een teamspeler pur sang. Errol, Frank, Fred, Gerard, Paul, Roel, Ruud, Ruurd, Will. "Morgen ben ik bij jezus" Nel Met al haar levenslust en wilskracht heeft ze deze strijd niet kunnen winnen. De wereld was jouw leven, betrokken bij alles en iedereen. Je was een topvrouw! Tot ons groot verdriet is dapper van ons heen gegaan weduwe van Cees Dekker partner van Jacob de Ligny 14 januari 1932 Vrouwenpolder 20 november 2013 Margrietje t Jan en Arriënne Marti en Ina Karin en Ruud Wessel, Myrte Lesley, Jessica, Mila Jacob en Ton Correspondentieadres: Pelgrimstraat 43, 4354 AP Vrouwenpolder De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op maandag 25 november om 13:00 uur in de Pelgrimskerk, Fort den Haakweg in Vrouwenpolder. Aansluitend vindt de begrafenis plaats aan de Nadien is er tot 17:00 uur gelegenheid tot condoleren in 'De Ontmoeting' naast de Pelgrimskerk. Wij brengen de tussenliggende dagen het liefst in familiekring door. Kom in kleurige kleding. Topbehandeling door dr. R.A.D. van Tol, dr. R. v.d. Velde en van oncofoog-hematoloog dr. H.J. Agteresch. Wij kenden Nel kort, maar lang was niet nodig om te weten wat een geweldig mens zij was. Renske, Daisy, Anouk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38