O I11ensenlinq.nl Ovarladau Krijn de Meulmeester Salmon Waisapy Want dewijl de dood door een mens is, zo is ook de opstanding der doden door een Mens. I Korinthe 15:21 Het behaagde de Heere uit onze familiekring weg te nemen onze lieve zus en tante Adriana Cornelia Spruijt-Roozemond weduwe van Hubrecht Spruijt 25 juni 1927 t 19 november 2013 Vlissingen: H.E. van Hese-Roozemond D. van Hese Lienden: H.E. Roozemond A.J. Roozemond-van Halen Neven en nichten Correspondentieadres: Marsdijk 12 4033 CD Lienden Er is D.V. gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag 23 november van 16.30 tot 17.00 uur in rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal D.V. gehouden worden op maandag 25 november om 13.00 uur in de 'Geerteskerk', Geertesplein 24 te Kloetinge. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Als u geen rouwkaart hebt ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Op het onverwachts nam de Heere uit onze familiekring weg onze geliefde nicht en tante Adrie Spruijt-Roozemond weduwe van Huib Spruijt in de leeftijd van 86 jaar. Krabbendijke: A. Adriaanse André en Rianda Els en Rob Jean ine en John Krabbendijke: A. Goud-Minnaard Liesbeth en JanKees Marianne en Jan 19 november 2013 Met droefheid, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi Rosalia Freijzer sinds 20 augustus 1987 weduwe van Johannes Fruijtier Ferhole, 29 september 1918 Vlissingen, 19 november 2013 Jo en Anneke Fruijtier-Verkaart Ester Rens, Ivo Adri en Lies Fruijtier-Matthijsse Ernst-Jan -in liefdevolle herinnering- Menno en Nasja Theo en Annalies Fruijtier-Jacquemijns Marjolijn Jeroen en Natasja Saskia en Marius Correspondentieadres: Eddy Boydstraat 25 4337 PL Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 25 november van 11.15 tot 11.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal daar om 12.00 uur de uitvaartdienst worden gehouden, waarna omstreeks 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar het personeel van Scheldehof voor de goede en liefdevolle verzorging. Oleh karcna kehilangannya kita bcrduka cita, oleh karena keadaannya kita bersyukur. Dalam kcyakinan penuh bahwa Tuhan Allah tidak menycrahkan apa2 kepada takdir, sudah meninggal dunia: Om zijn heengaan treuren wij, om wat hij was zijn wij dankbaar. In het volste vertrouwen dat God niets aan het toeval overlaat, is overleden: Echtgenoot van Maria Waisapy-Alputila f Suli, Ambon 25 Januari 1918 Oost-Souburg 20 November 2013 Papa ligt thuis opgebaard. Suli Oost-Souburg Vlissingen Oost-Souburg Oost-Souburg Zaandam Oost-Souburg West-Souburg Capelle a/d IJssel Suli/Ambon Breda Capelle a/d IJssel Dominggus Jozef Waisapy f Lucas Charlotte Waisapy-Wattimena Maurice Rentia Joshua Alyssa Dominggus Marja Waisapy-van Schelven Michael Nicole Mia f Romano Lisa-Jane Sienna, Chloé Frans Corry Waisapy-de Jong Danielle Martin Dominique Juarez Levi Besiana Nona Bert Pentury-Waisapy Marsal Marjan Aja, Dewi, Giovanni s Benja Joaquin Tjaka Jessie Cindy Bram Lien Dick Kuipers-Waisapy Kimm Dennis Diederik Nona Gabe en Inge Waisapy-Stevens Chana Tim Jaira Balthazar Nuraye Benny Rachelle Waisapy-Peters Ishani, Raphael f Chaquela Denilson Keluarga besar Waisapy Keluarga besar Alputila Keluarga besar Harmusial-Siwalette Keluarga besar Wairata-Pattirane-Thenu De troostdienst wordt gehouden op zondag 24 November 2013 om 20.00 uur in de Molukse Kerk "Beth Cherem", Burgemeester Stemerdinglaan 123 A te Oost-Souburg. De uitvaartdienst op maandag 25 november 2013 om 09.30 uur, wordt eveneens gehouden in de Molukse Kerk "Beth Cherem". Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Oost-Souburg aan de Molenstraat 1 Correspondentie-adres Pr. Hendrikstraat 88, 4388 KR Oost-Souburg. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom, in het bijzonder Trees de Queljoe voor de goede zorg. vrijdag 22 november 2013 familieberichten I 37 "Ik word geen tachtig.Toch wel! Na een innerlijke strijd is rustig overleden mijn man, onze vader en grootvader. Eikerzee Zierikzee 12 oktober 1933 19 november 2013 Renesse: A. de Meulmeester-Wandel Haamstede: Jaco en Anita Lenneke en Martijn Sanneke Daisy Zierikzee: Petra en Wim t Corr.adres: J.W. Frisoweg 8,4325 AE Renesse De crematie zal plaatsvinden op zaterdag 23 november om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wenst u hierbij aanwezig te zijn, graag 10.45 uur aanwezig.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37