Studenten verkopen klever voor in de kofferbak PvdA-video weer te zien en nieuwe keuzes op lijsten WD, PvdA en D66 V SCHADE D00R| PAPIERVISIES? OPEN OAG 4 k 4 BEVELANDEN en THOLEN 23 Doek voor OVT valt op 1 januari Winterfair in bloemistenhal 4 4 6t Veel mensen verwachten niet dat de oplossing voor dat probleem zo simpel is Ondernemersplein Stayhold is een oranje houder die je met klitteband vast zet aan de bekleding van je kofferbak. Het product moet voorkomen dat voorwerpen tijdens het rijden om vallen of gaan schuiven. Hold It wordt gerund door acht studenten van het Hoornbeeck College in Goes. „Ons product is in Nederland nog onbekend", zegt Sander van Deventer (in koop), „Er worden wel blokjes ver kocht die je met klitteband vast kan zetten, maar de Stayhold, die ook grote koffers kan tegenhou den, die kennen veel Nederlan ders nog niet." De studenten moesten zelf beden ken wat voor onderneming ze op wilden zetten. „In augustus kwam iemand uit onze groep op het idee om op zoek te gaan naar een oplossing voor schuivende en omvallende voorwerpen in de kof ferbak", zegt Sander Eggebeen (hoofdverkoop). Vervolgens zijn de studenten op zoek gegaan naar een oplossing. Die hoefden ze niet zelf te ont wikkelen. „De Stayhold is ontwor pen in Ierland", zegt Jurian van der Hart (marketing en promo tie), „Ik zag het product op een beurs staan. Toen heb ik er met een een foto van gemaakt en door gestuurd naar de groep. Dit was het product waar we naar op zoek waren." „We zijn nu nog geen maand be zig en ik schat dat we al honder twintig stuks hebben verkocht", zegt Eggebeen, „De bestellingen worden ook steeds groter. Zo zijn er nu bedrijven die honderd stuks tegelijk bestellen." Sandra Mieras (secretaresse) „We hebben ook op de Contacta.nl ge staan. We kregen leuke reacties. Veel mensen verwachten niet dat de oplossing voor dat probleem zo simpel kan zijn." Het product is alleen niet ge- schikt voor elke kofferbak: „De Stayhold blijft niet aan zeil kle ven, maar daar proberen we nog een oplossing voor te zoeken", zegt Mieras. De Stayhold wordt voor 9,99 euro verkocht. Op dit moment heeft Hold It alleen een verkooppunt bij Snack 77 in Goes. „We zijn nog op zoek naar andere verkoop^ punten", zegt Van der Hart. Het product kan ook via de mail worden besteld. Tot juni volgend jaar is de Stayhold in ieder geval nog te koop. Daarna is het project afgelopen. De studenten weten nog niet of zeker of ze dan zelf standig verdergaan met de onder neming. „Dat ligt eraan hoe het jaar loopt", zegt Vincent van Gils (financien). THOLEN - Het doek valt voor de Ondernemers Vereniging Tholen (OVT). Door gebrek aan opvolgers heeft het bestuur besloten de club per 1 januari op te heffen. OVT telt 27 leden. De Sinterklaasintocht, die zater dag nog plaatsvond in Tho- len-Stad, wordt hoogstwaarschijn lijk door de stichting S.T.A.D. over genomen. Ook de tweedaagse bra derie in de zomer wordt zo goed als zeker in de toekomst voortge zet, meldt voorzitter Niek Jansen van OVT. Alle overige activiteiten (zoals bijvoorbeeld Moonlight-, Paas- en Moederdagacties) ko men te vervallen. „Het zal stil worden in de stad." Jansen is 45 jaar bij de organisatie betrokken geweest en hecht veel waarde aan het 'samen naar buiten treden richting consument*. Daarnaast ziet hij ook het wegvallen van OVT als gesprekspartner voor de gemeente als een verlies voor alle partijen. „Dit gaat me behoorlijk aan mijn hart." Ondernemers Vereniging Tholen kampt al enige tijd met onderbe zetting. Jansen treedt nu af en is niet herkiesbaar. Volgend jaar zou dat scenario ook voor de penning meester opgaan. HEINKENSZAND - Winkelcentrum Heinkenszand houdt dit weekein de voor de achtste maal de Win terfair. De hallen van Bloemisterij Wisse aan het Zwake staan in het teken van 'De tijd van toen'. Er is een schaatsbaan voor kinderen: een half uur voor twee euro inclu sief huurschaatsen. Openingstij den: vrijdag 13.30-21.00 uur; zater dag 9.30-17.00 uur; zondag 10.30- 17.15 uur. Vorige week haalde de partijafde ling de video, die de beleidsbood- schap nu eens niet op schrift maar in beeld bracht, van internet toen auteursrechtenorganisatie Buma- Stemra dreigde met een re kening van 13.104 euro voor het gebruik van muziek van Harry Sacksioni op de achtergrond. Meuldijk hoopt dat die rekening uitblijft. „Dat kunnen we niet be- VERKIEZINGEN GEMEENTERAAD 2014 talen." In Borsele leidt enig zittend raadslid voor D66 Levien de Put ter opnieuw die lijst, met Chris van Overbeek als tweede. In Goes staan de huidige twee raadsleden van D66, Pieter Ro- mijn en Sjaan Huissoon-Schrij- ver, respectievelijk op 1 en 2. Bij de VVD in Borsele trekt frac tievoorzitter Roel Boekholt op nieuw de lijst. Het tweede fractie lid, Leon Mol, staat nu achtste. Frank Boerjan staat tweede, Nao mi Belt derde. Bij de Partij van de Arbeid in Borsele blijft Conny Miermans nummer één en wethouderskan didaat. Fractievoorzitter Arno Witkam staat tweede. Hubert Uit- terhoeve verlaat na vier periodes de raad. Fractiegenoot Kees de Vis ser van Hoorn zakt naar een zes de plaats. Raadslid Ingrid Brille- man (3) is wel herkiesbaar. Frans van den Akker is nu vierde. www.traas.nl DINSDAG 19 NOVEMBER 2013 v.l.n.r. Sander Eggebeen, Sander van Deventer, Sandra Mieras, Vincent van Gils en Jurian van der Hart. foto Marcelle Davidse door Janneke Koster GOES - André Kuipers heeft er een, de burgemeester van Goes heeft er een en ook de zakenvrouw van het jaar heeft er een. Het product Stayhold van studentenonderne ming Hold It loopt goed. Sandra Mieras www.holditzeeland.nl WISSENKERKE - De video van de al gemene beschouwingen van de PvdA Noord-Beveland is weer onli ne: met nieuwe achtergrondmu ziek, samengesteld door fractie voorzitter Ron Meuldijk zelf. Papiervisjes kunnen veel schade aanrichten aan behang, kleding, boeken, foto's en voedsel. Neem tijdig contact op met Traas Ongediertebestrijding Bel 0113 - 63 97 60 of mail info@traas.nl zaterdag 23 november Rangeerstraat 2' 's-Gravenpolder.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 55