t üi/srJads/J fTlensenlinq.nl Smile though your heart is aching Smile even though it's breaking When there are clouds in the sky you 'II get by if you smile through your fear and sorrow Smile, and maybe tomorrow you '11 see the sun come shining through for you. Met diepe droefheid geven wij u kennis dat. na een ziekbed van enkele dagen, geheel onverwacht is overleden, mijn zeer geliefde man, onze altijd vrolijke en humoristische vader, schoonvader en opa Geert Marinus Brasser Oud hoofdinspecteur, regiopolitie Zeeland Vanaf ons 15e jaar samen. Ik mis je zo, tijd tekort... (Marga) Marga Brasser-van Wezel Sjoerd en Sandra Donna en Arthur Tjalf en Afke Esmee en Femke Correspondentieadres: Fagotweg 2a 4337 RC Middelburg Geert is overgebracht naar de rouwkamer van Uitvaartzorg Memoriam Walcheren, Fagotweg 2a te Middelburg, alwaar geen bezoek. De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, vrijdag 22 november om 14.00 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn in de condoleanceruimte van het crematorium. - Geen toespraken Verdrietig nemen we afscheid van onze broer, zwager en oom Geert Brasser man van onze schoonzus Marga Wij wensen Marga en familie heel veel sterkte toe in de komende tijd. Maaike en Theo Anneke en Rinus Rienenjozien Miekeen Sjaak Bertje t Kinderen en kleinkinderen Dag Geert Wij zijn geschrokken en verdrietig om het overlijden van onze buurman Geert Brasser We wensen Marga, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Hannie en Jan Wattel Ella en Sjaak Onderdijk Willy en Aart de Nooijer Ria en Frans van den Driest Ada en Hans de Moor Marleen en Joop van der Avort Ank en Fer den Hartog Nel en Willem den Herder We zijn erg verdrietig om het overlijden van onze lieve, altijd behulpzame, meelevende en humoristische buurman Geert Brasser Het is niet te bevatten en wat zullen we hem missen. We wensen Marga, de kinderen Sjoerd, Sandra, Tjalf en Atke en kleinkinderen Esmee, Femke, Donna en Arthur heel veel sterkte met dit grote verlies. Jan en Hannie Wattel Vandaag bereikte ons het droeve bericht dat is overleden G.M. Brasser Geert Geert was voorzitter van IPA district Zeeland, oud hoofd bestuurslid. lid van verdienste van International Police Associatie, Nederlandse afdeling, tevens was hij lid van de Stichting IPA-huis Zeeland Welgelegen. We zullen hem node missen. We wensen zijn echtgenote Marga, de kinderen en klein kinderen veel sterkte toe. Bestuur IPA district Zeeland Serooskerke, 17 november 2013 de heer R. Vossen Hugo Frans Marie de Potter JAN PEENE Jan Peene Piet de Jonge Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Max Brunke medewerker Werkbedrijf Orionis Walcheren. Onze gedachten gaan uit naar Marga, Dennis, Sandra, Daan en andere naasten. We wensen hen veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens het Dagelijks Bestuur, Management en alle collega's van Orionis Walcheren 30 Ifamilieberichten dinsdag 19 november 2013 Ineens ben je er niet meer. We kunnen het nog niet bevatten. We zullen je ontzettend missen. Puk, Karin en kinderen Op een gewone schoolochtend zijn wij erg geschrokken van het bericht van het overlijden van Onze leerlingen Josefien en Bastiaan moeten na een eerder ernstig sportongeluk nu hun'vader al op jonge leeftijd missen. Als scholengemeenschap zullen wij.er voor ze zijn en wensen wij het gezin veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens alle medewerkers en leerlingen, P.J. de Witte, Voorzitter College van Bestuur Reynaertcollege Hulst, 14 november 2013 Verdrietig delen wij u mede dat wij onverwacht afscheid hebben moeten nemen van Sint Jansteen, 20 juni 1937 f Goes, 11 november 2013 Namens Familie de Potter Wij hebben in kleine kring afscheid van Hugo genomen. Correspondentieadres: Jos Everaardstraat 39 4564 CL SintJansteen ICK SEG ADIEU, Wl TWEE Wl MOETEN SCHEIDEN, Bl U LAET ICK DAT HERTE MIJN, Al waer ghi sijt, Daer saltooc sijn. Tot ons grote verdriet, maar dankbaar voor alle mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde Jan, onze zorgzame vader en allerliefste opa Middelburg, 11 juli 1943 Winterswijk, 15 november 2013 Man van Emmy Houtkoop-Weenink Emmy Houtkoop-Weenink Kim Peene, Jelle, Sil en Femke Arno en Ilse Peene, Isis en Silas Herman Peene en Mirjam Slothouber, Nozum en Lulu Martin en Ingrid Houtkoop, Sophie Emiel en Judith Houtkoop, Flip en Koen U wordt uitgenodigd voor de uitvaartdienst op donderdag 21 november om 13.30 uur in de Jacobskerk op de Markt te Winterswijk. Van 13.00 uur tot 13.25 uur is er gelegenheid tot condoleren in de consistoriekamer van de kerk. Na de dienst zullen wij Jan te rusten leggen op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan te Winterswijk. U kunt persoonlijk afscheid nemen van Jan bij uitvaart centrum Monuta, Weeninkpad 49 te Winterswijk van 11.15 uur tot 11.45 uur. Wij willen u vragen zo dicht mogelijk bij de kerk te parkeren. Correspondentieadres: Kleinhoonte 8, 7101 BG Winterswijk Liever geen bezoek aan huis. Op Zijn tijd en wijze is van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 70 jaar. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen en Emmy veel sterkte toe in dit grote verlies. Riet en Joop Dekker Bram en Koos Peene Rina en Simon Maljaars Jopie en Ko Jongepier Dina en Piet van Dijk Annemarie en Chris Janse Corrie en Wim Maljaars Kees en Hannie Peene Neven én nic vember 2013 Heden overleed onze zwager en oom weduwnaar van Janna Voet Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte Fam. Voet

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 30