Energieker, strakker en gezonder met Mooi Figuur Van de Zande Tegelwerken: tegels van a tot z Juwelier Postma voor je eigen, persoonlijke sieraad Logopedie en Stottercentrum Zeeland voor huip bij stem-sprak-taalproblemen en stotteren Voel je weer fijner in je vel door gestructureerde aanraking Automobielbedrijf Dijkwel houdt écht rekening met de autobezitter Onderstaande bedrijven met een sterke binding met uw regio laten u graag en met gepaste trots voor en achter de schermen meekijken. Ook interesse om te adverteren op deze pagina? Bel voor informatie naar: (088) 0139 995 VEN uiA/ de Ytqio ooi Figuur biedt een uniek con- pt in Zeeland. Het complete ncept voor anti-aging, afslanken, ■uurcorrectié en ontspannen. ;enaresse Emmy Beuting: „Samen erken we naar je streefgewicht toe dit zorgt voor een energieker, rakker en gezonder lichaam." Afvallen is niet makkelijk, daarom is persoonlijke begeleiding en een mo rele ondersteuning belangrijk. Pri vacy, discretie, een ongedwongen .sfeer en persoonlijke begeleiding staan centraal. Mooi Figuur is er voor jong en oud, voor veel gewichtsverlies of slechts plaatselijk een paar kilo... Nieuw voor Zeeland is de Cryo 21 therapie, hiermee worden vetcellen onderhuids afgebroken. De huid verstevigt en krijgt weer zijn oor spronkelijke strakheid. Al na 1 be handeling verdwijnen meerdere cm Mooi Figuur Cerrit van der Veenstraat 13 4333 AR Middelburg www.mooifiguur.com 01 >8-6285 87 06 38 24 02 66 ebeuting@live.nl permanent. Een "maatje minder"' gaat nu wel héél snel. De Cryo 21 behandelingen zijn er ook voor een strak gezicht en versteviging van de borsten. De behandeling is geheel pijnloos en uiteraard ook heel effec tief voor mannen. Actie: Vanaf vandaag tot 27 november bieden wij een proefbehandeling aan voor slechts €50,-. Deze wordt in mindering gebracht bij afsluiting van een behandelingskuur. Meld u nu aan. «VS n de Zande Tegelwerken in Goes actief voor bedrijven en particulie- n in geheel Zeeland en West-Bra- lant. De werkzaamheden worden tgevoerd in badkamers, toiletten, >edrijfsruimtes of woonkamers. Het at om wand-en vloertegelwerk, atuursteen, tegelklaar maken van bouwreservoirs of leidingkokers, citwerk, afwerken en egaliseren van oeren en het vervangen van voeg- erk en beschadigde tegels. Van de Zande is actief bij nieuw bouw en renovatie. Het tegelzet- bedrijf is opgericht in 2004, werkt zelfstandig maar treedt ook vaak op als onderaannemer. Van de Zande regelt voor de klant al les van a tot z. Zo worden de oude tegels indien nodig eerst verwijderd. Van de Zande baseert zich meestal op de ontwerpen die de klant samen met de leverancier van het sanitair Van de Zande Tegelwerken, Fluitekruidstraat 145, 4461 MG Goes Tel. 06-30194504 info@vandezandetegelwerken.nl www.vanderzandetegelwerken.nl heeft gemaakt. Populair op dit mo ment zijn de grote strakke tegels. Van de Zande werkt samen met Klusteam Zeeland. Voor deze op drachtgever voert hij regelmatig werkzaamheden uit. Van de Zande is aangesloten bij Bovatin, bond van aannemers van tegelwerken in Nederland. Voor je eigen unieke sieraad of hor loge ga je naar juwelier Postma. Hier krijg je de beste adviezen, ser vice, nazorg en unieke producten. Bij Postma krijgt elk sieraad een persoonlijke uitstraling. „Klanten komen met een vraag over een sie raad. We werken het idee samen verder uit. Oude sieraden maken we als nieuw. Vaak zijn het sieraden met grote emotionele waarde." Postma heeft gerenommeerde horlo- gemerken waarbij duurzaamheid en precisie voorop staan, zoals Rado, Seiko, Tissot, Frederique Constant, Gucci, Michel Herbelin, GC col lection en Calvin Klein. Belangrijke sieraadmerken zijn R&C diamant, Bron, Lapponia.Trollbeads, X-en, Boccia, Pandora en Monzario. Postma is bedenker van de gewilde, unieke, typisch Zeeuwse beads. Eigen, moderne ontwerpen op ba sis van Zeeuwse originelen. Deze passen op vrijwel iedere andere armband zoals Pandora en Troll- beads. Ze worden exclusief door Postma verkocht in de eigen winkels Stop& Watch en juwelier Postma en via Zeeuwsbeads.nl. juwelier Postma Dam 7 Zierikzee Tel. 0111-412443 info@juwelier-postnia.nl www.juwelier-postma.nl www.stopenwatch.nl December is bij uitstek het moment om aan een geschenk van de juwe lier te denken. Juwelier Postma helpt graag met inspirerende ideeën. In december komt de nieuwe brochure uit met de laatste trends, kleuren, materialen en stijlen. Logopedie en Stottercentrum Zee land is een algemene praktijk voor logopedie met als belangrijkste spe cialisme stotteren. Het werkgebied is Zeeland en de Zuid-Hollandse ei landen. Er zijn vestigingen in Goes, Middelburg en Zierikzee. Zeven van de negen medewerkers zijn gespecialiseerd in de problema tiek rondom stotteren. Cliënten zijn zowel kinderen als volwassenen. Cli ënten komen op verwijzing van de huisarts. „Onderscheid met andere therapeuten is dat een stotterbehan- deling bij ons 50 minuten duurt en dat is tweemaal zoveel als bij een niet gespecialiseerde logopedist," zegt woordvoerster Ester van Meurs. „Ook bestaat bij ons de mogelijk heid voor groepstherapieën. Daar naast zijn wij gespecialiseerd in taalproblematiek bij kinderen met bijvoorbeeld adhd of autisme" In de praktijk kan men terecht voor alle andere logopedische stoornis sen. Ester van Meurs: „We geven reguliere therapie op het gebied van stem, spraak, taal en communica tie." Groot voordeel van onze the rapieën is dat cliënten steeds het zelfde gezicht zien. Wij vinden het bovendien belangrijk dat de ouders aanwezig zijn bij de behandeling." De logopedie, waaronder ook de stottertherapie valt, wordt volledig vergoed vanuit het basispakket van de zorgverzekering, nadat men zijn eigen risiko heeft betaald. Voor meer informatie: www.stottercentrumzeeland.nl of telefoon 0630253346 en massage zorgt ervoor, dat je >ieren weer los komen. Gemas- eerde spieren zijn gezondere spie- n. Je ontspant en functioneert >eter na een behandeling en komt eer in evenwicht Loes Beenhakker behandelt in haar praktijk kinderen en volwassenen. Ze biedt sport- en vitaliteitmassage. Haar specialisme is Tactiel Stimule ring. "De in Zweden ontwikkelde Tactiel Stimulering is in ons land nog niet erg bekend. In Zeeland ben ik de enige die deze behandeling geeft." "Tactiel Stimulering wordt uitge voerd door met de volle hand de huid van het gehele lijf licht, rit misch aan te raken. Doel hiervan is om de zenuwuiteinden die in de huid zitten te stimuleren. Die geven rechtstreeks een prikkel aan de her senen. Deze maken dan hormonen Massagepraktijk Verzachting 06-18069347 info@verzachting.ni www.verzachting.nl aan (met name oxytocine) die voor ontspanning, rust en herstel zor gen." Loes is ervan overtuigd dat gestruc tureerde aanraking van de huid, zoals bij Tactiel Stimulering, posi tieve ondersteuning kan bieden bij diverse klachten. "Tactiel Stimu lering heeft - naast massage - een grote toegevoegde waarde als het gaat om kwaliteit van leven geven, bijvoorbeeld aan mensen die kanker hebben (gehad). Er gaat een belang rijke preventieve werking van uit als je bijvoorbeeld denkt aan burn-out, stress of depressie." Automobielbedrijf Dijkwel is ruim 60 jaar een begrip als het om auto's gaat en ruim 5 jaar gevestigd aan de Industrieweg in Vlissingen. Naast verkoop/onderhoud/reparatie/APK van alle automerken, is Dijkwel als vanouds gespecialiseerd in de Franse merken. „In 2012 hebben wij ons aangesloten bij Peugeot Citroën Association. Deze groep van 26 autobedrijven levert goede, betaalbare service voor Peugeot en Citroënrijders. Hierbij wordt het kleinschalige ka rakter van de bedrijven gekoesterd. PCA dealers houden écht rekening met de wensen van de autobezitter! Wij gebruiken originele onderdelen en betaalbare prijzen. Met de ken nis, technische trainingen en laatste testapparatuur onderhouden en uJmhpMMm» repareren we elke auto volgens gel dende fabrieksvoorschriften. Ook- met behoud van fabrieksgarantie." Dijkwel Is een betrouwbare partner voor regulier onderhoud en apk. „Onderhoud moet alleen worden uitgevoerd wanneer dit nodig is. Onze medewerkers adviseren graag wat voor de klant het beste is: een kleine beurt, grote beurt of ander onderhoud. Hierbij wordt gekeken naar onderhoudshistorie, kilome terstand en de staat van uw auto. Wij voeren geen extra reparaties uit zonder overleg, zodat er geen onver wachte kosten ontstaan. Persoonlij ke aandacht, kwaliteit en betaalbaar heid staan bij ons voorop." Automobielbedrijf Dijkwel Industrieweg 27-29 4382 NA Vlissingen 0118-417711 www.dijlrweJ.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 10