Coloforiamj|ieberichte O fTlensenlinq.nl Rob Martin Maria Christina Blaakman familieberichten I 27 Enige en algemene kennisgeving. Verdrietig laten wij u weten dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze dierbare vriend Beverwijk, Vlissingen, 24 september 1948 16 november 2013 Ramon Ineke en Ben Rob is overgebracht naar het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 20 november van 12:15 tot 12:45 uur. Aansluitend zal om 13:00 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Hierna zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de President Rooseveltlaan. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar in informele sfeer te ontmoeten in het uitvaartcentrum. r Rob Martin Verdrietig geven wij u kennis dat is heengegaan onze vader, opa en overopa Piet de Jonge (Petrus Laurentius) weduwnaar van johanna Voet in de leeftijd van 92 jaar. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Goes, 15 november 2013 Correspondentieadres: Familie de longe, Mooymanstraat 114441 BC Ovezande Dinsdag 19 november is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen en condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 21 november om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande. Na de uitvaartdienst is er alleen nog gelegenheid tot schriftelijke condoleance. De crematieplechtigheid zal aansluitend in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaal uit naar allen die hem liefdevol hebben verzorgd. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Rob Martin Niet meer bij ons Onbegrijpelijk en onwerkelijk Bedankt dat je onze vriend was! Sjaak Ineke Moos Mitchar Bert Antoinette Frits Werkhoven r Gekomen tot de leeftijd der sterken, is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Philomena Jozcfina de Ridder in de leeftijd van 102 jaar weduwe van Cornelis Dobbelaar eerder weduwe van Petrus Aloysius Herrewegh Graauw: Bea en Adrie Ivens-Herrewegh Manfred en folanda, Angela, la sper Sigrid en Pascal Walsoorden: Marie-Louise en Fons van Kampen-Herrewegh Alex en Karin, Kinderen en kleinkinderen-Dobbelaar-de Punder Hulst, 15 november 2013 Corresponden tiead ressen Rozenstraat 16,4569AV Graauw Waterstraat 26,4588KL Walsoorden De uitvaartdienst zal plaatsvinden op woensdag 20 november 2013 om 10.30 uur in de kapel van De Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, waarna we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Glacisweg te Hulst. Afscheid nemen van haar is mogelijk woensdag 20 november van 9.30-10.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Na vele jaren van strijd tegen een slopende ziekteen na vele dapper ondergane behandelingen, is nu toch nog onverwacht overleden mijn lieve en zorgzame ma, schoonmoeder en onze oma weduwe van Petrus Ludovicus Zeegers in de leeftijd van 79 jaar Biervliet: Peter en Aafke Bahette Douwe Jelmer Oostburg, 16 november 2013 Correspondentiead res: Burg. Maarleveldstraat 10 4521 BJ Biervliet De crematieplechtigheid vindt plaats donderdag 21 november om 10.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren. Zij die geen rouivkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diep bedroefd geven wij u kennis dat, na een lange periode van afnemende krachten, door de Heere op Zijn tijd uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Tannetje Overbeeke-van der Maas sinds 16 november 2007 weduwe van Anthonie Pieter Overbeeke in de ouderdom van 91 jaar. Sterke de Heere ons in dit grote verlies. Opheusden: Rina en Aart van den Ham-Overbeeke Goes: Frans en Conny Overbeeke-Labruyère Waarde: Wim Overbeeke Kruiningen: Leen en Jozien Overbeeke-de Bat Capellea/d IJssel: Mientje Overbeeke Waarde: Koos Overbeeke Aagtekerke: Jocn Rinus van de Woestijne-Overbeeke Yerseke: Tonny en Annet Overbeeke-Timmerman Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, 16 november 2013 Zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: Prins Willemstraat 24 4414 BC Waarde Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium bij de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Meezeweg 2A te Waarde. Gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag 19 november van 20.15 tot 20.45 uur. De rouwdienst wordt D.V. donderdag 21 november om 13.30 uur gehouden in bovengenoemd kerkgebouw. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel te Krabbendijke, afdeling B. voorde liefdevolle verzorging. Johanna Adriana Vader- van der Weel -Annie- maandag 18 november 2013 Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze fijne collega Rob was nog geen maand met pensioen. Voor ons blijft hij voor altijd lid van het Amels-team. Wij wensen hen die hem nabij zijn heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Alle collega's en directie Amels BV Vlissingen Bachweg 2 4337 XD Middelburg Sandenburghlaan 2a 4351 RL Veere Uitvaartcentrum H. Jobse Telefoon 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl ...rust zacht,(oom) Frits Johan en Cora Jessica Tamara,Khaled en kinderen Joshua,Wenka en kinderen Naomi Renata en Walter, Thijs Norbert Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, kaarten en troostende woorden die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, zorgzame moeder en schoonmoeder. Andries Vader Paula Vader en Bert de Wolf Pieter-Jan Vader Middelburg, november 2013 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-0139990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 63