üi/srJadst) Pieter Jan Scherp Piet f) fllensenlinq.nl Geniet het leven met de vrouw die gij liefhebt al de dagen des ijdele levens die Hij u geeft onder de zon. Prediker 9 vers 9a Bedroefd, maar dankbaar dat hij nu verlost is van het lijden en wetende dat hij de strijd gestreden heeft in het vaste geloof dat lezus leeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze (schoon)vader en opa Pieter Francke echtgenoot van Catharina Wattel Koudekerke, 11 maart 1930 Gapinge, 16 november 2013 C. Francke-Wattel Karin en Bernhard Katharine Henk Jan en Katie Michiel Conno en Truud Eline en Robbert Peter en Marga )an Peter en Doetina Alex Tim Dorpsstraat 54 4352 AD Gapinge - Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 19 november van 19.00 tot 20.00 uur, Dorpsstraat 54 te Gapinge. Donderdag 21 november om 13.30 uur wordt er een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Torenkerk te Gapinge, waarin aansluitend om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in "De Spil" te Gapinge. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Piet Francke Op zaterdag 16 november overleed thuis, op 83-jarige leeftijd, onze zwager en oom Piet Francke Met gevoelens van dankbaarheid denken wij aan hem. Gapinge: Len Kasse-Wattel in herinnering Jo Kasse in herinnering Gapinge: Bets Looise-Wattel Jaap Looise in herinnering Emmeloord: Ko Wattel Riny Wattel-Oudman Gapinge: Wim Wattel in herinnering Leny Wattel- Looise neven en nichten Gapinge, november 2013 Piet Francke Johannes Dingenis van der Linde Han Aarnout Cijvat - Na een moedig gedragen ziekte is toch nog plotseling van ons heengegaan, onze geliefde "buurvrouw" Mattie Coppoolse-Riemens Geve de Heere |an kracht, moed en troost in dit smartelijk verlies. Leo, Rita, Casper, Carla en de kinderen ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Bedroefd geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn vader, onze broer, zwager en oom Wilhelmus George Frederik van Dorst 2augustusl951 14 novem ber 2013 Richard-Ricardo Cocky Dekker-van Dorst Dries Dekker in herinnering John van Dorst Wilda van Dorst-Markwat neven en nichten Correspondentieadres: Familie van Dorst, Rentmeesterlaan 267,4336 EL Middelburg De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Piet Scherp Muziek omvangt den mens met lichtende armen. Muziek is een onmetelijk erbarmen Uit: "Regionen", HJWM Keuls Na een moeilijke laatste periode is onze toegewijde, gedreven, muzikale moeder, groot- en overgrootmoeder rustig ingeslapen Magdalena van Noord - Magda - sinds 26 maart 2013 weduwe van Berto Roegholt 23 mei 1924 15 november 2013 Lida Roegholt en Maarten ter Bals Teije en Bianka Wiebe en Jacinta Joost. Elke Hylke en Maartje Nienke Sietske Roegholt Koos Roegholt en Annelies Slort Evelien en Pieter-Bas Bert-Jan Mart Roegholt Rian en Bram Flor, Sara, Lieve Guido en Kim Onze grote dank gaat uit naar allen die in Middelburg en in Villa Marianna zo liefdevol voor haar hebben gezorgd. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. We willen haar leven vieren tijdens een dienst in de Koorkerk, Koorkerkhof in Middelburg, op 21 november 2013 om 15.30 uyr. Correspondentie adres: De Tol 68 7321 KH Apeldoorn Omringd door allen die hem lief zijn is in blijvende herinnering overleden onze lieve vader en opa Sinds 11 december 2012 weduwnaar van Hendrika Maria Scherp - Zwemer 29 april 1924 t 15 november 2013 Dankbaar zijn wij voor alle liefde en zorg die wij van hem mochten ontvangen. Ria en Simon Eric en Annelies Lisa, Rik Laura en Patrick Bo, Lynn Cora Christel Jeroen C orrespondent i eadres Ritthemsestraat 27 4388 JM Oost-Souburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 20 november om 12.00 uur in het kerkgebouw "De Open Haven" aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 13.00 uur op de begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. 2 6 I familieberichten maandag 18 november 2013 Met verdriet in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare broer, zwager en oom Wij wensen Catrien, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Zierikzee: Jan en Anna Francke-Aarnoutse St. Laurens: Paulien en Leo Maas-Francke Neven en nichten Na een moedig gedragen ziekte is van ons heengegaan onze beste, behulpzame buurman Wij wensen Catrien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. De buren Joost en Corrie, Wanda en Gert-Jan, Corine en Gerard, Hans en Barbara, Anton en Janny, en de kinderen Wat is mijn wereld wazig, wat wordt mijn wereld klein. Ik kan mij niet herinneren wie jullie allemaal zijn. Soms zie ik iets bekends of voel ik wat vertrouwds. En is het weer heel even net zoals vanouds. Vol verdriet om de leegte die hij bij ons achterlaat, doch zeer dankbaar voor alle zorg en liefde die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, schoon vader, groot- en overgrootvader Dreischor Zierikzee 20 juni 1932 16 november 2013 Bruinisse: J.M. van der Linde - Dijke Bruinisse: Jos en Linda Mark Arnoud Eveline en Niels Zierikzee: Wim en Iris Marit en Jeroen Fleur Maud Esther Onze welgemeende dank gaat uit naar het verplegend personeel van Allévo verpleeghuis "Cornelia" Afd. Zandplaat voor de goede en liefdevolle verzorging die jullie aan mijn man en onze vader hebben gegeven. Allévo verpleeghuis "Cornelia" Correspondentieadres: Marijkestraat 14 4311 CB Bruinisse De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 21 november om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de Koffiekamer van het crematorium. Zeer onverwacht hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom Wij wensen Corrie, kinderen, en kleinkinderen veel sterkte toe. Middelburg: Fam. Christiaanse Willem Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze geliefde zwager en oom Rinus Filius, neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 26