t Jannetje Adriaans e-Gjunst - Jannxj IDens9nlinq.nl Thijs Schaapman 42 Ifamilieberichten Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van Ivonne Emma Joseph Pieters-de Paepe weduwe van lohannes Ludovicus Anna Pieters Zij overleed in de leeftijd van 84 jaar. Uit aller naam: José en Wilfried Thoen-van Gremberghe 11 november 2013 Correspondentieadres: Eikenlaan 66.4576 BM Koewacht We hebben in besloten kring afscheid van haqr genomen. We zijn dankbaar voor alle goede zorg en begeleiding die Ivonne mocht ontvangen van dr. De Bakker, dr Heijens en alle medewerkers en vrijwilligers van Curamus, afd. Meander. Het heeft haar en ons erg goed gedaan. In mijn aanvang is mijn einde... We nemen afscheid van mijn man. onze vader, schoonvader en opa Kunstschilder 13 november 1944 - 14 november 2013 Henny .Schaapman - Kuut Harmen Schaapman t Hylke Schaapman en Anne Floor Erdman Yonne en Matthis Suzanne Schaapman en Romano Herrie Chloë en Louise Smaragd 32 4337 MB Middelburg Thijs is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Op dinsdag 19 november is er gelegenheid hier afscheid van Thijs te nemen van 19.00 tot 20.30 uur. Op woensdag 20 november vindt de afscheidsbijeenkomst plaats in de Koorkerk, Koorkerkhof 2 in Middelburg. Vanaf 13.00 uur willen we u begroeten en om 14.00 uur Thijs gaan herdenken. Na de bijeenkomst ontmoeten we elkaar in de Wandelkerk. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Groot is het gemis. Mooi zijn de herinneringen die blijven. Voorbereid maar toch nog onverwacht, is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jobina Jannetje van Hese Sinds 30 augustus 2008 weduwe van Marinus Sonke 26-1-1935 +13-11-2013 Wemeldinge: Jenny en Sjaak Angelique en Marco Natasja Goes: Anita en Ron Sander Mark Wemeldinge: Marja en Patrick Schengestraat 46 4461 G A Goes Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van zorgcentrum "Gasthuis", Kievitlaan 64 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op zaterdag 16 november van 15.30 tot 16.00 uur. De crematieplechtigheid vind plaats op maandag 18 november om 16.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematie plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voor de blijken van belangstelling en medeleven bij het overlijden van onze beminde broer, schoonbroer en oom Jo Weemaes betuigen wij onze oprechte dank. Een bijzonder woord van dank aan artsen, verzorgend personeel en vrijwilligers van groepswoning Blaauwe Hofke 134 te Hulst voor de vele jaren dat hij een liefdex'olle verzorging heeft gehad. Familie Weemaes Hulst, november 2013 Wij bedanken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling. Mooie woorden, prachtige bloemen, vele, vele kaarten, die we hebben mogen ontvangen, tijdens zijn ziek zijn, en na het overlijden, van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en lieve opa Bernard Johannes de Kort Frans de Lange dfeimwee naar een mooie tycC met veeCgoede herinneringen. .'Heimwee naar een bijzondere,, moeder. Jfeimwee met eengfimfach... 3Vu wij je zo missen in af onze dagelijkse dingen is het een troost te weten dat er zoveel anderen zijn die om jou en ons geven. 'Met genus is groot, maar wat is het fijn dat u zo heeft meegefeefd 'Uw vefe reacties hebhen ons verrast en ontroerd. De genegenheid die hier uitsprak heeft ons zeer goedgedaan. 'Een warmer en mooier afscheid hadden wij ons niet kunnen wensen. "We denken graag dat mama 'om een hoekje' heeft meegekeken, Wat zou zij trots zijn geweest. ~Wij wiCCen iedereen dan ook hartefijk bedanken die. ons verdriet heeft verstaan en hier in welke vorm dan ook uiting aan heeft gegeven. Cora Adriaanse Mientje EfoogerCand (joes, november 2013 zaterdag 16 november 2013 A - Benno - De leegte blijft moeilijk te aanvaarden, maar zoveel liefde en aandacht verzacht het verdriet, en geeft weer moed om verder te gaan. Wij willen ook onze dank uit brengen aan dokter Helmers en het team thuiszorg voor de goede zorgen aan Benno besteed. Dankjewel allemaal. Roos de Kort-Danckaert Rudie en Ilse Nicolle en Jos - Bas, Julia, Maarten Kloosterzande, november 2013 Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van mijn man, onze (schoon)vader en opa wil ik u, namens mijn kinderen en kleinkinderen bedanken voor de kaarten, lieve brieven en uw aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. A. de Lange-van Sparrentak kinderen en kleinkinderen Middelburg, november 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42