Colofon O fllensenlinq.nl N Pieter van Gemerden amilieberiehten zaterdag 16 november 2013 familieberichten I 43 Voor alle blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma jacomina van Heese-Voet zeggen wij u hartelijk dank. Familie van Heese Kloosterzande, november 2013 Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Gerard de Kok zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. E.P. de Kok-Witte Kinderen en kleinkinderen 's-G ra venpolder, november 2013 Voor de vele hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en (over-)opa Lau Traas betuigen wij u onze oprechte dank. Mientje Traas-van Antwerpen Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Nieuwdorp, november 2013 De enorme hoeveelheid kaarten en brieven en de geweldige belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de afscheidsdienst van onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Geertruida Dieleman-Koster is voor ons een grote steun geweest. Wij willen u daarvoor hartelijk danken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, november 2013 Voor de blijken van belangstelling en medeleven bij het overlijden van mijn lieve echtgenote, onze zorgzame moeder en schoonmoeder Tilly Picavet-Vermeulen betuigen wij onze oprechte dank. Miel Picavet Eric en Caroline Ingrid en Peter Hulst, november 2013 Neeltje Dieleman Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van Goes, november 2013 Het is goed te weten dat Piet door zovelen werd gewaardeerd. Fam. van Gemerden De vele blijken van medeleven, tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze geliefde, zeer zorgzame moeder, oma en overoma Klazina Tannetje de Goffau - van Iwaarden hebben diepe indruk op ons gemaakt. Daarvoor onze welgemeende dank. november 2013 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Pieter Johannes Zweemer - Piet - Janneke den Besten Ditsy den Besten Leendert Wiessner Bedankt lieve mensen bedankt. Voor het medeleven, de warme woorden, de prachtige bloemen, kaarten en uw aanwezigheid tijdens de ziekte en na het overlijden van Leendert. Addie Anita en Michiel Elvira en Martin Tevens onze dank aan Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren en aan Johan Sinke voorde audio visuele hulp. Het verdriet raak je niet kwijt Het verlies kun je niet bevatten Het gemis zal blijven duren Zonder onze ouders, opa en oma is alles anders. Het doet ons goed zoveel brieven, bemoedigende woorden, een kus of een handdruk te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve pa en opa en onze lieve ma en oma Etiënne De Roek en Bea Gelderland Wij danken u hiervoor hartelijk. Karin Christel en Harald Kleinkinderen Sas van Gent, november 2013 de heer R. Vossen Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg i 0800 - 4444 000 A IN PLAATS VAN KAARTJES Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, ons betoond bij de samenkomst en de begrafenis van willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Ko en Lia Herrebout Terneuzen, november 2013. Kootje Zweemer-Priester Elly en Peter Remco en Danielle - Tom Angela en Maikel Terneuzen, november 2013 Een woord, een gebaar, een kagrt, het doet je goed. wanneer je iemand die je liefhebt missen moet. Hierbij willen wij bedanken voor de vele reacties die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, vader en onze opa UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 101181 62 33 59 Zusterstraat 12, 4331 KJ Middelburg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw Volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl Op een gewone schoolochtend zijn wij erg geschrokken van het bericht van het overlijden van Onze leerlingen Josefien en Bastiaan moeten na een eerder ernstig sportongeluk nu hun vader al op jonge leeftijd missen. Als scholengemeenschap zullen wij er voor ze zijn en wensen wij het gezin veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens alle medewerkers en leerlingen, P.J. de Witte, Voorzitter College van Bestuur Reynaertcollege Hulst, 14 november 2013 Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl 24 uur per dag 7 dagen per week A

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 151