Laatste genomineerde stoelontwerpers Masterclass Pot over Benno Premsala WONEN 3 Hengst 21, Arnemuiden De laatste zes ontwerpen voor ARC13 Stoelontwerp zijn bekend. De jury heeft gekozen voor (in willekeurige volgorde) Buig- stoel, OTTO, L6 Chair, Void(wood), Folding Air en Well Proven Chair. De prijs heeft als doel vernieuwende stoelontwer pen te promoten, met een focus op produceerbaarheid en techno logische innovatie. ARC13 Stoel ontwerp wil talentvolle stoelont werpers een podium bieden en in novatie in de markt zichtbaar ma ken. Hij wordt ieder jaar uitge reikt aan het beste stoelontwerp dat door een ontwerper is ge maakt in het jaar voorafgaand aan de toekenning. Bij de beoordeling let de jury op de functionaliteit en het karakter van de stoel. Een ander belangrijk aandachtspunt is het materiaalgebruik en metho diek. Dit jaar kunnen ontwerpers in schrijven voor prijzen op het ge bied van stoelontwerp, interieur en architectuur. De winnaars van de ARC13 Awards worden op 26 november bekend gemaakt tij dens de feestelijke ARC13 Award Show in de Kuip van Rotterdam. Voordelen: tect Benno Premsela. In de masterclass komen zaken aan de orde die een antwoord moeten geven op de vraag: Op welke wijze is Premsela bepa lend geweest? Op het programma staan onder meer een lezing en rondleiding Vuurtoren Breskens door Mare De Coocker, Lezing en discussie over Benno Premsela door Paul Mertz en Karei Boonzaaijer, een licht workshop 'Create your own Light en rondgang Premse- la-tentoonstelling en winkel. Aanmelden: marketing@pot.nl Een ontmoeting tussen meesters bewerkstelligen, dat is het uit gangspunt van de masterclass Meesters bij Pot' vrijdag 29 no vember. Rissen meesters op het gebied van (interieurarchitec tuur en design. Centraal daarin staat een 'oude meester', iemand die met zijn ontwerpen bepa lend is of is geweest in een tijd perk en/of binnen een stroming. Na een eerste succesvolle editie over Gerrit Rietveld in het voor jaar, zal de komende masterclass in het teken staan vormgever en binnenhuisarchi- VRIJDAG 15 NOVEMBER 2013 De lichte keuken heeft een schuifpui naar terras en tuin op het zuiden en een deur naar de bijkeuken en slaap/werkkamer. In de bijkeuken is een deur naar de garage. Jan Marijs in de ruime woonkamer. Els Verhage aan de eettafel in de woonkamer. Object: Soort: vrijstaande woning Vraagprijs: 359.000 euro Bouwjaar: 2002 Oppervlakte: 170 m2 Perceeloppervlakte: 521 m2 Aan de voorzijde vrij uitzicht over de akkers. Rustig gelegen, aan de rand van Arnemuiden, in een doodlopende straat. Beneden is een extra slaapkamer, ook te gebruiken als kantoor/werkruimte. Nadelen: De nieuwe uitbreidingswijk Hazenburg-Noord is in de buurt gepland. Er is geen vaste trap naar zolder; deze is wel te maken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43