mu?£hv£ O H1ensenlinq.nl Elisa Weststrate Maatje Coppoolse-Riemens Pieternella Meesen - de Kraker Sietje de Ruijter-Kamerik Jacques van Alphen Van der Hooft Uitvaartzorg vrijdag 15 november 2013 familieberichten I 39 Aarnout Cijvat Nout Aarnout Cijvat echtgenoot van Marina de Waard Dina Maria Elisabeth Oosterling Marinus Adriaan Moggré Hugo de Potter fc Familieberichten Maatje Riemens echtgenote van |an Coppoolse Ik zal den Heere zingen, zolang ik leef. Ik zal mijn God psalmzingen, zolang ik ben. Psalm 104: 33 Dankbaar voor een leven dat in het teken stond van eenvoud, behulpzaamheid en liefde is van ons heengegaan mijn geliefde man en onze zorgzame vader en opa Zoutelande, 8 juli 1929 t Hilversum, 12 november 2013 Corrie Cijvat-Christiaanse Piet en Marian Bas Lotte Ina en Teun Kirsten en Bas Marit Annick Els en Erik Lars Wouter Diaconessenlaan 1, 1411 MC Naarden De samenkomst waarin wij hem herinneren wordt gehouden op dinsdag 19 november om 12.45 uur in de Witte Kerk, Koningin Wilhelminalaan 15 te Naarden. Voorafgaand aan de samenkomst is er in de Cederzaal aldaar vanaf 12.00 uur gelegenheid tot condoleren. Na de dienst begeleiden wij hem naar de aula van crematorium Den en Rust, Frans Halslaan 27 te Bilthoven, waar om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvindt. Na afloop is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Vivium Naarderheem en zorgkantoor De Flank te Naarden voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Voor ons onverwacht is overleden, thuis in zijn woon plaats Naarden, onze broer, zwager en oom 12 november 2013 Familie Cijvat Ken Hem in al uwe wegen Spreuken 3:6 Bedroefd, maar dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde, zeer zorgzame man, onze pa, opa en overopa 9 augustus 1929 Krabbendijkc 13 november 2013 Krabbendijke: M. Weststrate - de Waard Krabbendijke: Johan en Jannie Lisette en Erik, Rick Jan en Nathalie Diemen: Marien Bilthoven: Willy en Albert Krabbendijke: Jan en Christian Aalbessestraat 44 b, 4413 DE Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 19 november om 10.30 uur in de Dorpskerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er in De Meiboom, Kerkpolder 30 te Krabbendijke, gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Met grote dank aan alle medewerkers van Allévo voor de liefdevolle verzorging. Op 13 november 2013 hebben we afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 1977 weduwe van in de leeftijd van 102 jaar. Vlissingen; Axel: Adri en Diny Johan en Laura klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Boulevard Bankert 576 4382 AC Vlissingen Een speciaal woord van dank voor alle medewerkers van Woonzorgcentrum Emmaüs voor de liefdevolle verzorging. De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Tot mijn droefheid is door de Heere van 'mijn zijde weggenomen mijn innig geliefde vrouw- Meliskerke, 18 november 1936 t Arnemuiden, 14 november 2013 Arnemuiden J. Coppoolse Trix J? Pier Molly Doeleweg 15 4341 PA Arnemuiden Er is "gelegenheid tot condoleren op zaterdag 16 november van 16.30 tot 17.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. In deze kerk zal ook de rouwdienst gehouden worden op D.V. maandag 18 november om 13.30 uur. Aansluitend zal om 14-30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Herinnering is een vorm van ontmoeting. Kahlil Gibran Wij hebben kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega van het Sint Willibrordcoflege Hugo was gedurende vele jaren docent geschiedenis aan het Sint Willibrordcollege in havo en vwo. Hugo was een markante collega. Voor de sectie geschiedenis was hij een enorme bron van kennis. Een belezen man. Maatschappelijk betrokken via de besturen van de Vrienden van het Museum, de Heemkundige Kring De Bevelandcn, de Provinciale Bibliotheken en politiek actief in de PPR. Ons medeleven gaat uit naar zijn naaste familie. Wij wensen hen Gods steun en troost toe in deze moeilijke dagen. Namens bestuur, directie, medewerkers en leerlingen van het Ostrea Lyceum drs. |os A. Brand rector E-mail I i«cfamilieberichten@wegenennedia.nl Telefoon I >88 013 9999 Internet I www.familieberichten0nline.nl Met droefheid geven wij u kennis dat na een ziekbed van enkele dagen is overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Sinds 1 augustus 1974 weduwe van Willem Meesen Axel, 12 maart 1917 f Goes, 13 november 2013 Corrie en Thijs Johan en Nel Gerard en Louk Wim en Els Bram en Riet Peter en Gretha Sarie Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Grenswegeling 5 4384 NA Vlissingen De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 18 november om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen van 14.00 tot 14.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse aan de Bachweg 2 te Middelburg. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Met droefheid delen wij u mee dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zuster schoonzuster en tante in de leeftijd van bijna 77 jaar. Biggekerke: Chr. Riemens Middelburg: J. Riemens-)ongepier Zeist: C. Hopman Meliskerke: S. van Gilst-Riemens neven en nichten 14 november 2013 Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het over lijden van onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Temeuzen, november 2013 Het is voor ons helaas onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve man, vader en onze opa Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Joke van Alphen-Schellekens Jeroen van Alphen Nikki, Bart Burgh-Haamstede, november 2013 C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpoldcr T: 0113 311517 Ei nfo@ vanderhooft u i t vaart zorg. n 1 Wwww.vanderhooftuitvaart zorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39