O niensenlinq.nl üysrladsn Pieternella Tona van der Klooster - Karelse Christiaan Pieter Mol Wij zijn dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven. In haar vertrouwde omgeving, te midden van de mensen die haar liefhadden, is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en trotse oma Nellie in de leeftijd van 70 jaar. Goes: Rinus van der Klooster Wilhelminadorp: Harry en Willemijn D(ivey, Nick 's-Gravenpolder: Tom en Anita Charita, Jessica 13 november 2013 Claushof 6, 4461 SL Goes De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op dinsdag 19 november om 10:50 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Voor de bijeenkomst is er nog van 10:30 tot 10:45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Verdrietig berichten wij u, dat uit ons midden is weg* genomen onze zus en schoonzus Nelly v/d Klooster-Karelse Jo en lopie Mien en David f Kees en Nel t Janny en Ferdi Piet en Marianne Nellie van der Klooster-Karelse |e hebt je strijd dapper gestreden. rust nu maar uit. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar moch ten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Johanna Schneider-Troost echtgenote van Hennie Schneider Rotterdam. 7 augustus 1944 Kapelle, 14 november 2013 Hennie Schneider Mirjam. Darryl en Amber Karen. Nico, Cinthia Wouter en janina Mauritsstraat 26 4421 CK Kapelle De uitvaart plechtigheid zal worden gehouden op dinsdag 19 november om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid zal er tijdens een informeel samenzijn in de ontvangstruimte van het crematorium gelegenheid zijn tot condoleren. Geen bezoek aan huis Met veel verdriet geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Chris Oudelande, 14 september 1924 Oost-Souburg: Koudekerke: Ritthem: t Middelburg, 13 november 2013 Cathrien Mol - Dourlein Jan en Nel Christian en Jaqueline Johan Onze dank gaat uit naar de dokter, de medewerkers en vrijwilligers van het Gasthuis, afdeling Bolwerk voor de goede verzorging. Kromwegesingel 13 4388 HJ Oost-Souburg Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 19 november van 13.00 tot 13.30 uur. De afscheidsdienst voorafgaand aan de crematie wordt gehouden om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Chris hield van bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve broer en zwager Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze altijd meelevende buurvrouw Izaak de Regt RIA POLDERMAN-JOBSE Goes: Mien de Klerk - de Regt Kees de Klerk Kapelle: Ina Korstanje - de Regt Ko Korstanje Kapelle: Tannie de Vos - de Regt Kees de Vos Goes: Adrie de Jager - de Regt Wim de Jager Onze"gedachten gaan uit naar haar kinderen en kleinkinderen en wensen hen veel sterkte in deze moeilijke tijd Maatje de Visser Paulien v.d. Broeke Jan en Annemarie Wondergem Nico en Ina Grootjans Rinus en Lia Louwerse Willem en Renske Hioolen Mariel Duvekot Neven en nichten Serooskerke, 13 november 2013 Chris Mol Verdrietig vernamen we dat is overleden onze zus, schoonzus en tante Silva Danckaert-Caus Ria Moison-Caus Kees Moison Corneille Moison 38 I familieberichten vrijdag 15 november 2013 Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Wij wensen Rinus, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. G. van der Klooster (in herinnering) D.J. van der Klooster-van Zaltbommel Jan en Ida (in herinnering) Gerard en Ina Truidus (in herinnering) Corrie Wim en Addie, Nelly (in herinnering) Joop en Ineke Ria en Jan Peter en Anja neven en nichten "Geborgen in Gods liefde. Na een mooi leven is onze lieve mama en oma overleden. Maria Cornelia Polderman-Jobse - Ria echtgenote van Adrie Polderman t A 13 januari 1943 t 13 november 2013 Wij hebben enorm veel bewondering en respect voor haar positiviteit en doorzettingsvermogen. Nieuw-Vennep: Inge en Albert Meike lorre Tilburg: Joost en Christel Jasper Kars Wij willen, overeenkomstig de wens van mama, iedereen bedanken voor de goede zorg die zij heeft gekregen. In het bijzonder dr. L.G.M. Kerkhofs, het secretariaat en het personeel van dagbehandeling Oost 4 van het Admiraal de Ruyter ziekenhuis, tevens het personeel van 't Gasthuis in Middelburg. Wilgenlaan 16 4353 AN Serooskerke Mama is thuis. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 18 november a.s. om 13.00 uur in de Petruskerk aan de Ds. Van Wouwestraat 41 te Serooskerke. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid om afscheid van mama te nemen in de bijgebouwen achter de kerk. Na de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Vrouwenpolderse- weg te Serooskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ria Polderman Conny en Adrie Louwerse Carine en Kees en kinderen René en Femke en kinderen 's Heer-Hendrikskinderen Verdrietig, maar vol bewondering voor haar moed en vertrouwen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Ria Polderman-Jobse Wij wensen Inge en Albert, Joost en Christel en klein kinderen veel sterkte en troost toe. Jozien en Maarten (in herinnering) Eisen Adrie Nelie en Adrie Neven en nichten Hanneke Wat overblijft is de herinnering. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zus, mijn schoonzus en onze tante r Toch nog onverwachts is overleden mijn broer en onze oom. s'Gravenpolder: Stiena de Pree - Mol Cathrien en Nico Kinderen en Kleinkinderen 13 November 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38