Ovar Jsdari Rust zacht lieve oma 38 Ifamilieberichten (H0nsenlinq.nl Silva Maria Danckaert-Caus Johannes Jakob van Houte - Johan - Romania Johanna de Maat - de Kever Julius Aloijsius Jozephus de Maat |oseph Mariman Jozina Wilhelmina van Sluijs-Traas donderdag 14 november 2013 Als leven lijden wordt is sterven een gewin. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang mochten behouden, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Sinds 2 augustus 1999 weduwe van Alphonsus Petrus Danckaert Groede, 30 maan 1925 Vlissingen, 12 november 2013 John en Tannie Danckaert-de Nooijer Brigitte en Leon - Patricia Evan Cynthia&Angelo Joop en Ina Danckaert-Krijger Joost en Romina Correspondentieadres: Beethovenlaan 75 4462 JD Goes Op maandag 18 november om 13-00 uur nemen wij afscheid van haar tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havdndijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Een woord van dank aan dokter Bordui en alle medewerkers van Scheldehof voor de liefdevolle verzorging aan haar besteed. Joost en Romina Brigitte en Leon Patricia Evan Cynthia Angelo Afscheid Ga nooit heen zonder te groeten ga nooit weg zonder een zoen wie het noodlot zal ontmoeten kan het morgen niet meer doen. Ga nooit heen zonder te praten, dat doet soms een hart zo'n pijn; wat je 's morgens hebt verlaten kan er 's avonds niet meer zijn. Strijdbaar tot het einde. Heden overleed mijn lieve man en vader echtgenoot van Anna van Houte-van der Hooft Cadzand, 19-2-1925 Oostburg, 13-11-2013 - drager van het ereteken van Orde en Vrede - Oostburg Antje van Houte-van der Hooft Suus - in liefdevolle herinnering - Broers en zussen Neven en nichten Noordwal 43 4501JT Oostburg Vrijdag 15 november is er van 18.30 -19.00 uur gelegen heid tot afscheid nemen ip het Antoniusziekenhuis, Past. van Genklaan 6 te Oostburg. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 16 november om 11.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Dorpsstraat te Nieuwvliet. Veel heb je ons gegeven Veel heb je voor ons betekend Plotseling uit ons leven gedreven Blijf je in onze harten leven. Met groot verdriet, maar tevens vervuld van de mooie herinneringen, geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van onze lieve, zorgzame ma, schoonmoeder, oma en oma-de Maat weduwe van 17-02-1924, Ossenisse 112-11-2013, Kloosterzande Kloosterzande: Guido en Lia de Maat - Neve Martijn en Kizzy Colin, Ruben Romana en Martijn Vogelwaarde: Willy en Ineke de Maat - van Acker Ronny en Mieke* Danielle en Kevin Kloosterzande: Rita en Eduard de Blok - de Maat Jamie Imardo Kloosterzande: Christian en Jan Neeteson - de Maat Rebecca Tamara Jeffrey en Anne Ossenisse: Rudy t Terneuzen: Frank en Sonja de Maat - Veerman Rudy en Rachelle Correspondentieadres: President Rooseveltstraat 4, 4587 LA Kloosterzande Er is gelegenheid om afscheid te nemen zondag 17 november van 15.00 tot 16.00 uur in uitvaartcentrum Monuta, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, vindt plaats maandag 18 november om 10.30 uur in de H. Martinuskerk aan de Groenendijk te Kloosterzande. Aansluitend zullen we haar gaan begraven op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in Café "In den d'Waes", Groenendijk 52 te Kloosterzande. Zij die geen rouwkdart hebben ontvangen,gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve oma, Wat heb je ons laten schrikken. We hadden je nog lang niet willen missen. Je was altijd ontzettend trots op ons en we hadden ons geen lievere oma kunnen wensen. We hopen dat je je rust hebt gevonden. Martijn, Rebecca, Romana, Ronny, Danielle, Tamara, jamie, Rudy, Jeffrey b Imardo Dag lieve oma de Maat Een zwaaikusje naar jouw sterretje hoog aan de hemel. Colin en Ruben. Strooi uit mijn as voor alle winden Dat wat mijn lichaam was De weg kan vinden Naar alles wat het eens beminde Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Jeanette Louise Mariman-Picavet tV Clinge, Kloosterzande, 1 maart 1927 12 november 2013 Kloosterzande: Jeanette Clinge: Marie-Jeanne en Peter Tatiana en Jeroen, Charmaine, Damian Vogelwaarde: Miriam en Eddy Suzanne en Bas Michelle en Olivier Landgraaf: Edwin en Juanita Rayna en Barry, Cindy Marlinda en Dave WoonZorgCentrum "Antonius", kamer BB5 Pastoor Versterplein 1,4587 CW Kloosterzande U kunt afscheid nemen van Joseph in familiekamer 1 van coöperatie DELA. Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op vrijdag 15 november van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 19 november om 11.00 uur in de aula van het crema torium. Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Ik heb het leven lief gehad, u allen e\>enzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Verdrietig geven wij u kennis dat, na een langdurig maar moedig gedragen ziekte, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, oma en mijn schoondochter Sinds 26 februari 2010 weduwe van Pieter Abraham van Sluijs in de leeftijd, van 73 jaar. Kapelle: Hans van Sluijs Kapelle: Wilma en Huseyin Dogan-van Sluijs Dennis Chantal Merlijn Goes: Els de Vos-van Sluijs in liefdevolle herinnering Jacky de Vos Sven Youri Kapelle: P. van Sluijs-Kuzee Wij willen het verzorgend personeel van Thuiszorg Allévo hartelijk dankzeggen voorde liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. 12 november 2013 Burg. Prümersstraat 1,4431 BZ's-Gravenpolder. Er is vrijdag 15 november van 19.00 tot 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen van onze moeder en oma in Rouwcentrum van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden maandag 18 november om 13.00 uur in de 'Maartenskerk' aan de Bosseweide te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 78