ÜvsrJ=üJün Gerard Jacobus Boot Rust zacht lieve oma Cornelis Vader 38 Ifamilieberichten donderdag 14 november 2013 rdensenlinq.nl Silva Maria Danckaert-Caus Hugo de Potter lozina Wilhelmina van Sluijs-Traas Sinds 26 februari 2010 weduwe van Pieter Abraham van Sluijs Verdrietig vernamen we dat is overleden onze schoondochter, schoonzuster en tante Jozien van Sluijs-Traas weduwe van onze zoon en broer Piet Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Joh. van Sluijs t P. van Sluijs-Kuzee Lena en Jan Bram Maatje en Wim Jo t Adri en Joke Neven en nichten V1 Als ik nu doodga zal de grote zee mij nemen en ik zal zijn in de eindeloze golven ik zal zijn in de branding aan verre stranden en in de witte feesten van de maannacht in het kolken van het water in het paalhoofd altijd hetzelfde - altijd J.C. van Schagen Met veel verdriet delen wij u mede, dat is overleden mijn lieve zorgzame man, onze vader en grootvader Floris van Stralen Utrecht Zierikzee 12 december 1926 11 november 2013 Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt en ik zal u rust geven. Mattheus 11:28 Nelly van Stralen - Oomens Marnix Laurens en Erin Axel Stan Correspondentieadres: fam. Van Stralen - Oomens Elkerzeeseweg 56 4322 NA Scharendijke De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 16 november om 12.30 uur in de aula van Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleance en samenzijn. - Op 10 november is in zijn slaap overleden onze vader en opa Op de leeftijd van 75 jaar Haarlem: Arden Anne David Zierikzee: Jan Simone, Joris en Damian Aalst (B): Peter en Kristien Zierikzee. Allévo zorgcentrum "Borrendamme". Correspondentieadres: De Huijbertstraat 33 4301 LB Zierikzee De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Als leven lijden wordt is sterven een gewin. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang mochten behouden, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Sinds 2 augustus 1999 weduwe van Alphonsus Petrus Danckaert Groede, 30 maart 1925 Vlissingen, 12 november 2013 John en Tannie Danckaert-de Nooijer Brigitte en Leon Patricia Evan Cynthia Angela Joop en Ina Danckaert-Krijger Joost en Romina Correspondentieadres: Beethoven laan 75 4462 JD Goes Op maandag 18 november om 13.00 uur nemen wij afscheid van haar tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Een woord van dank aan dokter Bordui en alle medewerkers van Scheldehof voor de liefdevolle verzorging aan haar besteed. Joost en Romina Brigitte en I.eon Patricia Evan Cynthia &Angelo t11 -11-2013 adieu HUGO, adieu goede vriend en reisgenoot, je bent zo stilletjes alleen vertrokken! je laat veel sporen bij ons achter Frans en Arta Ik lieh hel leven liefgehad, u allen evenzeer. s Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Verdrietig geven wij u kennis dat, na een langdurig maar moedig gedragen ziekte, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, oma en mijn schoondochter in de leeftijd van 73 jaar. Kapelle: Hans van Sluijs Kapelle: Wilma en Huseyin Dogan-van Sluijs Dennis Chantal Merlijn Goes: Els de Vos-van Sluijs in liefdevolle herinnering lacky de Vos Sven Youri Kapelle: P. van Sluijs-Kuzee Wij willen Eet verzorgend personeel van Thuiszorg Allévo hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging van onze moederen oma. 12 november 2013 Burg. Priimersstraat 1.4431 BZ's-Gravenpolder. Er is vrijdag 15 november van 19.00 tot 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen van onze moeder en oma in Rouwcentrum van der Hooft. Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden maandag 18 november om 13.00 uur in de 'Maartenskerk' aan de Bosseweide te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Degene die ik liefheb heb ik verlaten om degene die ik liefhad terug te zien. Intens verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor zijn liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa 6 november 1930 t 12 november 2013 sinds 7 januari 1988 weduwnaar van Maria Barbara Josephina Kleinjan Barend en Anne Vader - de Smit Stefan (in liefdevolle herinnering) Sander en Jacomina Leandra en Arjan Helma en Francisco Moro - Vader Bionda Rowena Correspondentieadres: Strandwal 3, 4386 HE Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 18 november van 9.45 - 10.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Geen bezoek aan huis. - Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. -----

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38