C) Marrea Uitwaaikriebels in Egmond aan korting €70,-p.p €25,- GRATIS CD&DVD! 3-daags: 105,- €72,50 109,- donderdag 14 november 2013 ABONNEE VOORDEEL Louis van Dijk, Cor Bakker en Vocal Group CALL trakteren u op beroemde Christmas Carols zoals 'Silent Night' en 'Ding dong! Merrily on high', afgewisseld met klassieke kerstcomposities van Gounod en Bach. Van tedere muziek met melancholische klanken tot prikkelende eigentijdse Christmas-songs en swingende arrangementen zoals 'We wish you a Merry Christmas'. Als lezer van deze krant ontvangt u 25,- korting per kaart en betaalt u 45,- i.p.v. 70,-. Tevens ontvangt u bij uw bestelling de CD DVD Christmas With CALL t.w.v. 20,- geheel gratis! (Hk) pzc.nl/kerstconcerten 35% vroegboekkorting gratis CD/DVD t.w.v. 20,-1 Prijs t/m december 2-daags: 70,- januari t/m maart yy hotelarrangementen Heerlijk genieten aan het strand en in de duinen! Hotel Zuiderduin (4*) Slechts vanaf FZC Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel m Gevleugelde Kerstconcerten Cor Bakker en Louis van Dijk laten uiteenlopende speel stijlen samensmelten. Hun ontroerende spel heeft menig muziekhart sneller doen kloppen en ook dit jaar staan zij garant voor prachtige improvisaties en zijn inspire rende begeleiders. Samen met Vocal Group CALL, een sprankelende eenheid en met een onweerstaanbare uitstraling, zorgen zij voor pure warmte en sfeer in de weken voor kerst! Waar en Wanneer Za 7 dec Den Bosch Wo 11 dec Za 14 dec Do 19 dec Vr 20 dec Ma 23 dec Rotterdam Ma 23 dec Rotterdam Jh. Bosch Artcenter20.00 uur Eindhoven Amsterdam* Arnhem Amsterdam* Catharinakerk Concertgebouw Eusebiuskerk Concertgebouw Laurenskerk Laurenskerk 19.30 uur 20.15 uur 19.30 uur 20.15 uur 15.00 uur 19.30 uur Adviesprijs €70,00 Lezersprijs €45,00* •Voor Concertgebouw Amsterdam betaalt u €50,- per kaart, dit is inclu sief consumpties en GVB vervoersbewijs! Meer info en bestellen: Ganaarpzc.nl/kerstconcerten. U komt op de website van Pieter Jan Leusink (www.pieterjanleusink.nl) waar u ook meer info over dit concert vindt. Klik op het concert om te bestellen. Om de korting te ontvangen maakt u gebruik van actiecode RK77. Telefonisch bestellen kan ook via 0900 - 8191 0,45 p/min.) o.v.v. actiecode RK77. Actievoorwaarden: De korting i.c.m. de gratis CD/DVD is alleen geldig voor lezers van deze krant. Prijzen zijn excl. de standaard verzendkosten van €6,- per bestelling. Niet geldig i.c.m. andere acties. Op de concertlo catie ontvangt u een gratis programma. Prijs p.p. o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslag alleengebruik: 20,- p.n. Kinderen 0 t/m 2 jaar gratis (babybedje 7,50 per nacht) 3 t/m 12 jaar 50% korting op de arrangementsprijs. Dit arrangement is geldig t/m 31 maart 2014, m.u.v. feestdagen. Vanwege groot succes herhalen wij, spe ciaal voor u, dit leuke arrangement naar Hotel Zuiderduin in Egmond aan Zee. In dit veelzijdige hotel verveelt u zich geen mo ment. Bij goed én bij slecht weer is er genoeg te doen. Want hoe mooi de omge ving ook is, vergeet vooral niet te genieten van de vele faciliteiten die dit hotel u biedt. Van wellness tot sportfaciliteiten, u vindt het er allemaal. Vanuit het hotel loopt u direct de duinen in en bent u zo op het brede, levendige strand. Hier kunt u naar hartenlust wandelen, vissen, vliegeren, voetballen en nog veel meer. De Kop van Noord-Holland is erg geschikt voor een leuk uitstapje. Ontdek de Zaanse Schans, maak een tocht met de stoomtram van Medemblik naar Hoorn, bezoek het Zuider zeemuseum in Enkhuizen of ga naar de Beverwijkse Bazaar. Een dagje winkelen in kaasstad Alkmaar mag natuurlijk niet ontbreken. Wat een leuk arrangement is dit! Heeft u al kriebels gekregen om eens lekker uit te waaien? Hotel Zuiderduin is een belevenis op zich. Dit 4-sterren hotel ligt in het Egmondse duin gebied, op 100 meter van het strand en de gezellige dorpskern. Uw kamer is voorzien van bad ën/of douche, toilet, radio, multime- dia-televisie, telefoon én een balkon of ter ras. Het hotel beschikt over een overdekt zwembad met whirlpool, sauna, Turkse en Japanse baden, zonnebank, Wellness Cen ter, kapsalon, squashbaan, fitnessruimte, een bistro, pub, restaurant, 8 ultramoderne bowlingbanen én het enorme kinderspeel- paradijs "Wally de Walrus". U zou het hotel bijna niet meer uitkomen Inhoud arrangement: lof2x overnachting 1 of 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 1 x uitgebreid 4-gangen dinerbuffet inclusief drankje Gebruik van overdekt zwembad, whirlpool, sauna, Turkse en Japanse baden, infrarood surroundcabine, fitnessruimte en kinder- speelpa radijs Gratis parkeren (op basis van beschik baarheid) Exclusief Reserveringskosten: 9,95 per boeking Toeristenbelasting: 1,60 p.p.p.n. (t/m december 2013, vanaf januari 2014 zit dit bij de prijs in) Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek via www.marrea.nl/wegener of neem telefonisch contact op met Marrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-27 77 44. REIZEN HOTELOVERNACHTINGEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 12