Oi/s/lailan Pieter Johannes Rieteco IDensenlinq.nl woensdag 13 november 2013 familieberichten I 35 Maria Suzanna Gellman - Simpelaar Rie K. Maria Hendrica van Til - de Koning Richard Willy Goeree-van de Guchte Willy Goeree-van de Guchte echtgenote van Wim Goeree 11999 Jacomina Johanna de Jonge UITVAART VERZORGING Peter Butler Vooreen pemoonlijhe begeleiding bij uitvaart Familieberichten Ml Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat zij zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat zacht en kalm is overleden onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Robertus Gellman 08-06-1924 Oostburg Middelburg: Vlissingen: Middelburg: Haarlem: 12-11-2013 Vlissingen Rob Gellman José Raijmakers Ellen Gellman Han Roose Jeroen Gellman Ellis de Vries Dennis, Thijs, Sem Merlijn Gellman Lisa Cobelens Lara, Beau Wij bedanken de medewerksters van Zorgstroom voor hun zorg en aandacht. Correspondentieadres: Veersesingel 168, 4332 TE Middelburg Wij herdenken haar op zaterdag 16 november om 14.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk i te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken. Mama zou zeggen: "Er zijn altijd nog ergere dingen Wij hebben afscheid genomen van onze moeder en oma weduwe van N.P.C. van Til Mama mocht 87 jaar worden het is echter goed zo. Hulst: Kitty van Ommen - van Til Harry van Ommen Hulst: Wouter en Pascal Hulst: Marlieke Vlaardingen, 12 november 2013 Correspondentieadres: H.J. van Ommen Bierkaaistraat 60 4561 BC Hulst Onze moeder en oma is overgebracht naar het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 15 november om 16.45 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven gedreven, blijf je in onze harten leven. Intens verdrietig, omdat wij haar moeten missen, geven wij u kennis dat geheel onverwacht uit ons leven is weg genomen onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Willy Goeree-van de Guchte weduwe van Willem Goeree .in de leeftijd van 67 jaar. (oke Denise Maarten en Danielle Ko An ja Kenny Kim Letty S»S Driewegen, 11 november 2013 Correspondentieadres: Coudorpseweg 14,4438 AL Driewegen. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 15 november om 13.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Driewegen. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 12.45 - 13.15 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Willy te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Soms Zou ik willen Dat gisteren Nooit voorbij ging Omdat Vandaag Alles zo anders is. Dag lieve oma, we zullen je zó missen. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat plotseling onze lieve zus en schoonzus is overleden Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Borssele: Mattie en Cyril Wagenaar-van de Guchte Driewegen: Mark van de Guchte en lngrid Lokerse Neven en nichten Driewegen, 11 november 2013 Verdrietig berichten wij u dat plotseling uit ons midden is weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante Kees Goereet Corrie Goeree-Ars t Gilles Goeree Marie Goeree-van Sabbent Piet Goeree Miep Goeree-Heijnsdijk lanny Otte-Goeree t Wim Otte - Neven en nichten Driewegen, 11 november 2013 Verdrietig om het afscheid, maar dankbaar voor wat ze voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat de Here tot Zich heeft genomen onze lieve, zorgzame moeder en oma weduwe van Abraham Oppeneer 14-8-2003 in de leeftijd van 82 jaar. Terneuzen Betsie en Danny Scharmga-Oppeneer Andrea, Bianca Tholen David en Nellie Oppeneer-Bakker Marvin, Yordi AxelBram en Conny Oppeneer-de Pooter Dennis, Wouter, Céline Terneuzen Leun en Tonny Geuze-Oppeneer Yvonne en Jimmy, Sandra en Davey Terneuzen, 12 november 2013 Correspondentieadres: Fam. Scharmga, Voltastraat 8,4532 LH Terneuzen. De dienst van Woord en gebed wordt gehouden op zaterdag 16 november om 10.30 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de Opstandingskerk. Vrijdag 15 november is er van 19.00 - 19.30 uur gele genheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'de Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. I.p.v. bloemen wordt een gift aan Stichting Hospice Zeeuwsch- Vlaanderen zeer op prijs gesteld. Collectebussen staan in de kerk. Onze moederen oma is ruim 4 jaar ziek geweest. Voor alle goede zorgen en verpleging gaat onze dank dan ook uit naar: - het personeel van ZorgSaam ziekenhuis De Honte, in het bijzonder afd. Oncologie - huisarts EA. Nieuwoudt en zijn praktijk - ZorgSaam Thuis Thuiszorg - de vrijwilligers van Hospice Zeeuwsch-Vlaanderen Enige en algemene kennisgeving Het is goed zo Wij hebben afscheid genomen van onze lieve pa. opa en over-opa die na een mooi voltooid leven is overleden weduwnaar van Clara Anna Verherbrugge 11 januari 1921 - Oostburg - -t 10 november 2013 Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie Correspondentieadres; Weijkmanlaan 25 4511 CS Breskens De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 -0139999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 71