Kerst 2013! Advocaten moordverdachten Visser en Severein eisen nieuw onderzoek Boek nu: www.effeweg.nl of bel 0529 46 96 67 BUITENLAND 7 m. Kerstreis Halle Kerstreis Toscane Kerstreis Krakau Kerstmarkt Brusse! Kerstmarkten Keulen en Oberhausen - veel Sudanese en Eritrese vluch telingen worden doodgeschoten door Egyptische soldaten of gekid napt door rondreizende bendes - maar hij kwam veilig in Israël aan. Zijn droom van Israël werd echter een nachtmerrie. Hij werd met an dere vluchtelingen opgesloten in een grote gevangenis in de woes tijn, zonder uitzicht op een pro ces, en de Israëlische politie was zeer gewelddadig. „We gingen in hongerstaking en na twee maan den kwamen we ineens vrij. Ik kreeg een busticket naar Tel Aviv, maar had verder niks, alleen de kleren die ik droeg." Zo werd Mutasim een van de vele vluchtelingen die 's zomers in het Levinsky-park in Tel Aviv slapen. Hij hield zich in leven met zwart werk en hulp aan lotgenoten. Nog steeds is hij illegaal, ondanks dat hij zich dit jaar als eerste Sudane se kandidaat verkiesbaar stelde in de lokale verkiezingen in Tel Aviv. „Ik begrijp de frustraties over de vluchtelingen van Israë liërs in het zuiden van Tel Aviv maar al te goed. Daarom ga ik met hen in gesprek. We moeten het er over eens worden dat de vluchte lingen de verantwoordelijkheid van de overheid zijn. Israël moet ons beschermen tot het veilig is in Sudan en Eritrea." Kerstmarkt Newcastle Kerstmarkten Lille, Arras en Brussel Kerstmarkten Würzburg en Rothenburg Kerstmarkten Hannover, Bielefeld en Münster Die beweren de twee Nederlan ders te hebben gezien, een dag na dat ze volgens het politierapport met geweld om het leven zijn ge bracht. Met name een kamermeis je van het hotel is stellig in haar verklaring. Op dinsdag 14 mei zou zij het stel op de gang zijn ge passeerd, terwijl volgens de poli tie de twee in de middag of avond van maandag 13 mei zijn ver moord. Twijfels over de precieze datum zijn er bij haar niet. Het ka mermeisje werkt nooit op maan dag, aldus de doorgaans goed inge voerde regionale krant La Verdad. De verhoren door de rechter de af- Kamermeisje zegt dat ze de Nederlanders de dag nadat ze zouden zijn vermoord, nog heeft gezien gelopen dagen, achter gesloten deuren, roepen meer vragen op over het onderzoek. Er is een mo gelijk nieuwe betrokkene bij het misdrijf opgedoken. De eigenares se van de vakantiewoning waarin de Nederlanders zijn vermoord, vertelde dat zij hoofdverdachte Juan Cuenca op dinsdag 14 mei met een andere man heeft gezien bij de woning. Het zou gaan om een Spaans sprekende man van rond de 40 jaar, met strak achter over gekamd donker haar. De identiteit van de mogelijk vierde moordenaar is nog onbekend. De lichamen van Visser en Seve rein werden op 26 mei gevonden. Kerstmarkten DüsseldófiFl Keulen en Bonn code 1146 Kortin effeweg.nl DINSDAG 12 NOVEMBER 2013 Israel verlaat effeweg.nl Ook voor singles! 5 daagse busreis Vertrek: 23 dec N Inclusief: 4 hotelovernachtingen 4x ontbijt buffet 1 x dinerbuffet 3x kerstdiner 1 x stadswandeling Halle o.l.v. gids 1x stads wandeling Dresden o.l.v. gids Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per Tourist Class touringcar Geen 1-persoonskamertoeslag! 8 daagse busreis Inclusief: 7 hotelovernachtingen 7x ontbijt 5x diner 2x kerstdiner Begelei ding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per Comfort Class touringcar Vertrek: 21 dec Kerst in gastvrij Italië met haar culturele rijkdom! 8 daagse busreis Inclusief: 7 hotelovernachtingen 7x ontbijt 6x diner 1 x kerstdiner Welkomstdrankje Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per Comfort Class touringcar Vertrek: 21 dec Grandioze uitzichten en schitterende natuur! 8 daagse busreis - Vertrek: 21 dec Inclusief: 7 hotelovernachtingen 7x ontbijt 5x diner 2x kerstdiner in een restaurant in de stad Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per Comfort Class touringcar Voormalige hoofdstad van Polen met rijke historie! Vluchtelingen uit Sudan en Eritrea houden zich veelal op in het zui den van de stad Tel Aviv. foto Jan Franke 2 dgn - Vertrek 30 nov, 6, 13, 14 dec 2 dgn - Vertrek 29, 30 nov, 7, 13, 14 dec 3 dgn - Vertrek 5, 6, 13 dec 3 dgn - Vertrek 29 nov, 13, 20 dec 3 dgn - Vertrek 29 nov, 6, 13, 20 dec 3 dgn - Vertrek 29 nov, 6, 13, 20 dec door onze correspondent Pauline Blom MADRID - De advocaten van de drie verdachten van de moord op Ingrid Visser en Lodewijk Severein eisen dat een deel van het onderzoek wordt overgedaan. Zij baseren zich daarbij op de getuigenis van medewerkers van een hotel in het Spaanse Murcia. 3 dgn - Vertrek 9, 11, 13, 15, 17 dec pet bo otl vertrek 11 en 15 Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf en per persoon o.b.v. boeking van 2 personen. Exclusief excursie- en entreegelden €2.50 calamiteitenfonds en €18, reserveringskosten per boeking. 'Gebruik tijdens het boeken boek code 1146 en uw korting wordt automatisch verrekend. Kortingen zijn reeds in de prijs verrekend. Kortingen alleen geldig op boekingen gemaakt tussen 12-11 2013 en 19-11-2013. Supervoordelig* busreiren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 7