Op papier én digitaal Uitwaaien aan de kust van NOORD-HOLLAND KRAS.NL dinsdag 12 november 2013 nn schrapt banen Gratis voor abonnees! Gratis aanmelden www.pzc.nl/abonnee nu vanaf Hoe boek ik deze lezersreis? Ga naar www.kras.nl/LR21284 recht van de dag- Extra: een ge Exclusief voor u te boeken t/m 24 november! Nieuws zoals ik 't wil. Met de E-paper online lees ik mijn vertrouwde krant, maar dan digitaal op mijn PC of laptop. Ik heb toegang tot alle regionale edities en kan in het archief kranten tot 14 dagen terug lezen. Ook kan ik artikelen opslaan en delen met anderen. Met de E-paper van de PZC creëer ik mijn eigen nieuwsmomenten. Waar, wanneer en hoe ik 't wil. Onze abonnees krijgen gratis én onbeperkt toegang tot het digitale nieuws van de PZC. Naast de E-paper kunt u gebruik maken van de iPad app, smartphone app én nieuwssite. Meld u nu eenmalig aan op www.pzc.nl/abonnee. Deelabonnees die de krant één of enkele dagen per week ontvangen, profiteren tijdelijk mee. PZC voor de lezers van deze krant! 2-/3-daagse autovakantie Schoorl met verblijf in een 4-sterren hotel, ontbijt en daggerecht nü vanaf 49 Exclusief voor u te boeken t/m 24 november. Of bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. LR21284 Er even lekker tussenuit naar de Noord-Hollandse kust? Dat kan met deze aanbieding! Speciaal voor u selecteerden wij het populaire 4-sterren Maxima Jan van Scorel in Schoorl, waar uw verblijf, ontbijt én een heerlijk gerecht van de dag al bij de prijs inbegrepen zijn! Ontdek het pittoreske centrum van Schoorl, maak een wandeling over het strand of bezoek het altijd gezellige Bergen of Alkmaar. Exclusief voor u te boeken t/m 24/11 dus boek snel! Maxima Jan van Scorel**** Dit sfeervolle 4-sterren hotel, vernoemd naar de bekende 16e-eeuwse schilder, ligt aan de rand van het centrum van Schoorl. Het hotel beschikt over een lift, gratis Wi-Fi, bar, stijlvol restaurant, binnen zwembad. sauna (beide gratis) en een solarium (tegen betaling). Tegen betaling kunt u uw auto par keren bij het hotel 3,90 per nacht). Uw comforta bele kamer is o.a. voorzien van een telefoon, televi sie en badkamer met douche en toilet. AANKOMSTDATA EN PRIJZEN Aankomst van 11 november 2013 t/m 31 maart 2014. Lezersprijs 2 dagen nü vanaf 49 3 dagen nlj vanaf 75 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: 2/3 dagen (1/2 nachten) verblijf in Maxima Jan van Scorel met ontbijtbuffet en 1 x een gerecht van de dag per persoon op de dag van aankomst in het hotel. Exclusief: vervoer, reis- en annuleringsverzekering, toeristenbelasting ca. 2,50 p.p.p.n. (verplicht, ter plaatse te betalen) en reserveringskosten C 19,50 per boeking (verplicht). www.kras.nl/LR21284 waarom zou je meer betalen 5^

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 70