I familieberichten dinsdag 12 november 2013 O fDens0nlinq.nl Maria Broekhuis-Miot Theophilus Maria Minnaert Oda Juliana Leonida Lippens Leen van Ast Reinhilde Bakker van Wim Daansen Pieter Philippus van Velzen Piet Adriaan Abraham Moggré Pascal van U maakte deel uit van het geheel, uniek en vol herkenbaarheid, de schakel is verbroken, de lege plaats een feit, verdriet vermengd met dankbaarheid, want u hoorde er zo bij. Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve ma, oma en overgrootmoeder weduwe van Ronike Broekhuis Zij overleed op 10 november 2013 in de leeftijd van 94 jaar. Terncuzen: Vivianeen |ohn Ed Reion Rob en Barbara V Coran Sluiskil: RenéeenBram Martin en Daniëlle jasper en Bianca Mads, Flo Kloosterlaan 7, Sas van Gent Correspondentieadres: Brahmslaan 14,4536CZTerneuzen U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van het crematorium. Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op vrijdag 15 november van 19.00 tot 19.30 uur en zaterdag 16 november van 10.15 tot 10.30 uur. De crematieplechtigheid zal zaterdag om 11.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium. Na de crematieplechtigheid bent u van harte uitgenodigd in de koffiekamer om samen met ons mooie herinneringen op te halen. T* Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder gk lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede Tja? dat, omringd door hen die hem dierbaar waren, pkSL van ons is heengegaan onze lieve zorgzame jjF man, vader, schoonvader en opa echtgenoot van Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van onze gewaardeerde vrijwilliger de heer De heer Van Ast heeft zich. helaas maar voor korte tijd, kunnen inzetten als vertegenwoordiger van de cliënten in de cliëntenraad van woonzorgcentrum Moerzicht in Yerseke. We wensen de familie veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers, bewoners, vrijwilligers van woonzorgcentrum Moerzicht Cliëntenraad woonzorgcentrum Moerzicht Zorggroep Ter Weel Mw. drs. J. A Traas, bestuurder Haarlem Temeuzen Sas.van Gent: Oda Minnaert-Lippens Sint Jansteen: Maureen en Peter Django en Dannie Elmore Voilon Assenede (B): Lawrence en Hélènc Ruben Sas van Gent: Dennis Familie Minnaert Familie Lippens Sas van Gent, 10 november 2013. Burgemeester Hoefnagelsstraat 43,4551 HG En niemand valt of hij valt in Uw handen, en niemand leeft of hij leeft naar U toe In haar slaap is vredig overleden onze lieve partner van Jacob Diepgrond 19 mei 2012 De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 15 november om 11.00 uur in Familiehuis De Geslootcne Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u na afloop de familie kunt condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Temeuzen. Pa ligt opgebaard in De Geslootcne Boom, waar u donderdag 14 november om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. tBreskens, 10-11-2013 Amsterdam: Amsterdam: Hillegom: Aalst (B): Amstelveen: Vijfhuizen: Farnham (GB): Frederike van Leeuwen Wilfred van Leeuwen Anke Bakker Remmelt en Vali Bakker Jan Ido en Marijke Bakker Nieske Hardick en Liam O'Neill Gert en Hilary Hardick Achterneven en achternichten Enige en algemene kennisgeving Na moeilijke laatste jaren is onverwacht overleden vrouw en oma Diep getroffen zijn wij door het overlijden van ons ERELID Jan Riemens Ruim 55 jaar was hij binnen onze club op een bijzondere manier actief als sportman, bestuurder en vrijwilliger. Ontelbaar zijn de uren die jan met volle inzet heeft besteed aan alles wat goed was voor onze vereniging. Wij zijn hem daar heel dankbaar voor. Wij wensen Rosette en familie veel sterkte. Bestuur en leden van sport- en ontspanningsvereniging "Corn Boys" Enkhuizen: Amstelveen: Amsterdam: Jack en Tineke Diepgrond Imbert en Hetty Diepgrond Olga Diepgrond en verdere familie echtgenote van Zuilen (Utrecht), 06-12-1943 Oostburg: Temeuzen, 06-11-2013 Correspondentieadres: Ghistelkerke 55, 4511 JB Breskens Reinhilde is thuis. U kunt afscheid van haar nemen na telefonisch overleg (0117 - 383204). De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 15 november om 13.30 uur in de PKN-kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend vindt de bijzetting plaats op de Algemene Begraafplaats aan de Oude Rijksweg. Hierna is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in "De Ontmoeting", gelegen naast de PKN-kerk. Oostburg: Ralph en Michelle Daansen Luxemburg: Michel Daansen Kleinkinderen: Yara Eaden Nikita Cynthia Elena haar dierbare dieren en Ara Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader in de leeftijd van 84 jaar. Na vier moeilijke jaren is hij nu herenigd met zijn vrouw Marie. Breskens: Lia Breskens: Ko en Rozet Sint Kruis: Adrie en Linda Kleinkinderen en achterkleinkinderen Breskens, 10 november 2013 Correspondentieadres: Ph. van Kleefstraat 44 4511 CG Breskens Brouwerijstraat 34 4501 CR Oostburg De begrafenis heeft volgens haar wens in familiekring plaatsgevonden. Overleden op 8 november sinds 1974 weduwnaar van Tanneke Adriana Adriaansen 1920 - 2013 oud-notaris Utrecht: Elly en Niels Adinda Florian Leiden: (aap Maria Heilig Landstichting: Marleen en Frank Remy Cathelijne Apeldoorn: Hans en Willy Correspondentieadres: jaap Moggré, Vollersgracht 2A, 2312 VL Leiden jimoggre@online.nl De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 16 november om 11.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren. Voor altijd uit 't oog Maar voor altijd in onze gedachten We zullen je missen Je blijft onze vriend uit de "De Stromenwijk' Een speciaal woord van dank aan het verzorgend personeel van Hooge Platen voor de goede verzorging. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op donderdag 14 november om 11.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie aldaar te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze vriend. Maurice en Venessa Gertjan en Annemarie Neil en Rian Willem en Helen Marco en Rianne Badr en Mary-Jane Peter en Marleen Slo en Miranda Vele fijne herinneringen verzachten onze smart, voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. Rust zacht lieve opa Miranda en Arno Jane, Alec Nathalie en Ymke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 68