üyarladan O fTlensenllnq.nl Marianne van Bakergem Koos Melse-van de Velde Leen van Ast Adje van Dijke Maatje Hoogesteger-Bosschaart Adriaan Abraham Moggré Johannes Hoogerwerf Martinus Hendrikus Jacobus Smit Martin Pascal van WimTholenaar Tot ons grote verdriet is onverwacht van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder, omi, dochter, zus, schoonzus en tante Zij is 66 jaar geworden want niemand weet wat leven is, alleen dat het gegeven is en dat van dit geheimenis God het begin en het einde is. Huub Oosterhuis Zo mogen wij haar vredig laten gaan Oudelande, Vlissingen, 14 september 1921 9 november 2013 weduwe van Jan Mei se Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van onze gewaardeerde vrijwilliger de heer De heer Van Ast heeft zich, helaas maar voor korte tijd, kunnen inzetten als vertegenwoordiger van de cliënten in de cliëntenraad van woonzorgcentrum Moerzicht in Yerseke. We wensen de familie veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers, bewoners, vrijwilligers van woonzorgcentrum Moerzicht Cliëntenraad woonzorgcentrum Moerzicht Zorggroep Ter Weel Mw. drs. J.A Traas, bestuurder Michel Pelle Lorenzo en Angelo Monique en Pieter Duvekot Kevin en Manon E.M. van Bakergem-van Dijk Sam en Riek van Bakergem Judith en Elwin Vreeke Silvan en Dévin Sam van Bakergem en Monique Cörvers Samjr en Lisa Niels van Bakergem en Linda Oostrum De crematieplechtigheid heeft naar de wens van Marianne in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Fort den Haakweg 26a. 4354 NG Vrouwenpolder leannet t (an-Kees en Marli Suzan en Bart Timo Alexander Rob en Ans Lieke en Mathieu Romain Etienne René en Monique Nina Met veel verdriet in ons hart moeten wij te vroeg afscheid nemen van onze lieve Frans Kik en lane Henry Arjan, Hesteren kinderen Hans, Marjo en kinderen Corry Kik Tineke en |oe Abergel Adrien, Alexandra en kinderen Elise Alexandre Buiten Walevest 109 3311 AD Dordrecht Vlissingen 4342 AH. Kenau Hasselaarstraat 117 Vrijdag 15 november zal om 12.00 uur de uitvaartdienst plaatsvinden in de Catharinakerk, Willibrordusplein 3 te Zoutelande. Aansluitend zal omstreeks 13.30 uur de bijzetting plaats hebben op de Algemene begraafplaats te Zoutelande. Na afloop van de plechtigheid ontmoeten we elkaar in Hotel Zuiderduin, De Bucksweg 2 te Westkapelle. Dankbaar voor de mooie jaren die zij ons heeft gegeven hebben wij in haar 98e levensjaar afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, stiefmoeder, groot- en overgroot moeder weduwe van Marinus Hoogesteger eerder weduwe van Jacobus Puijpe Zierikzee: Adri Castel-Puijpe en Daan Castel Soest: - Ineke Lavooy-Puijpe en Huib Lavooy Vlissingen: Piet Puijpe en Elly Puijpe-van Velzen Oost-Souburg: Wilma de Meulmeester-Puijpe en Klaas de Meulmeester Middelburg: Annie Onderdijk-Hoogesteger Oost-Souburg: Jan Hoogesteger Middelburg: Rini Haan-Hoogesteger Roosendaal: Bas Hoogesteger en Joke Hoogesteger-Dalebout Klein- en achterkleinkinderen 8 november 2013 Correspondentieadres: Kreeftstraat 38, 4301 ZD Zierikzee Overleden op 8 november sinds 1974 weduwnaar van Tanneke Adriana Adriaansen 1920 - 2013 oud-notaris Twee dagen voor zijn vierentachtigste verjaardag en na een huwelijk van 61 jaar is overleden mijn onvergetelijke man, onze lieve vader en opa Utrecht: Elly en Niels Adinda Florian Leiden: Jaap Maria Heilig Landstichting: Marleen en Frank Remy Cathelijne Apeldoorn: Hans en Willy Correspondentieadres: laap Moggré, Vollersgracht 2A, 2312 VL Leiden jimoggre@online.nl De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 16 november om 11.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren. Vlaardingen, 12-11-1929 Biggekerke, 10-11-2013 Biggekerke: Neeltje Zoetje Hoogerwerf-Jobse Lage Mierde: John en Monique Westkapelle: Leo en Mieneke Koudekerke: Mechgelien en Willem Koudekerke: Wilco en Froukje Klein- en achterkleinkinderen De uitvaartdienst zal op donderdag 14 november om 13.00 uur worden gehouden in de Open Haven Kerk, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Aansluitend begeleiden wij haar naar de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg waar omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden: Voorafgaande aan de dienst is er van 12.00 tot 12.45 uur gelegenheid afscheid van haar te nemen in ontmoetingsruimte De Ark naast de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde ontmoetingsruimte. Wagenmakersstraat 2 4373 AN Biggekerke Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Cornelia" is van ons heengegaan onze vriend Utrecht, j- Zierikzee, 4 december 1941 9 november 2013 Joop is thuis. De herdenkingsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 15 november om 11:00 uur in de Dorpskerk, Kerkplein 1, Biggekerke. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats Biggekerke. Nadien is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis aan de Schuitvlotstraat. Liever geen bezoek aan huis fa c.£,ieoe, fJlania, bedankt vaar, at die Jaren 2bat wijer, (mov elkaar waren 'j)e, dochter. r\Vitma Onze dank gaat uit naar afdeling "Schelphoek voor de liefdevolle verzorging. Namens allen, Reinier van Mansom Op 10 novèmber 2013 is overleden onze zwager en oom Joop Hoogerwerf Koudekerke: W. Osté-Jobse Vlissingen: C.L. van Aalst-fobse J. van Aalst Neven en nichten Correspondentieadres: Volkerakstraat 16 4301 XS Zierikzee De crematieplechtigheid zal plaatshebben vrijdag 15 november om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Voor altijd uit 't oog Maar voor altijd in onze gedachten We zullen je missen Je blijft onze vriend uit de "De Stromenwijk' Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze vriend. Na jarenlange vriendschap is overleden onze goede vriend Joop Hoogerwerf We wensen de familie sterkte. Piet van Sparrentak (in herinnering Catrien van Sparrentak-Geschiere en kinderen Biggekerke Verdrietig zijn wij over het overlijden van onze bijzondere Hij laat een lege plek achter, we zullen hem nooit vergeten. Wij gaan zijn persoonlijkheid en aanwezigheid ontzettend missen. Namens alle cliënten en personeelsleden van de Wilsonlaan dagbesteding Prinsenhove en dagbesteding Bosweg Maurice en Venessa Gertjan en Annemarie Neil en Rian Willem en Helen Marco en Rianne Badr en Mary-Jane Peter en Marleen Slo en Miranda 30 I «•milieberichten dinsdag 12 november 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 58