Col Of 0 Hamii ieberiihten <1 fT1ensenlinq.nl Piet de Waal Willemina Ovaa - van Raaij Eduard Tak Adriaan Janse Uitvaartverzorging zaterdag 9 november 2013 familieberichten I 43 Daan van Belzen Adriana van Westen-Nieuwenhuijse Adriana de Jager-Labruijère Hans Baars Hendrik, Johannes de Muijnk Henk Cees Rentmeester Anna Dina Dommanschet - Quakkelaar Ans Rinus Izeboud Piet van Belzen De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen, na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgroot-opa betuigen wij u onze welgemeende dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Arnemuiden, november 2013 Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van onze lieve moeder en oma hartelijk dankzeggen. Kinderen Kleinkinderen Borssele. november 2013 Voor de vele kaartjes en telefoontjes, die ik heb ontvangen, na het overlijden van mijn lieve vrouw wil ik u hartelijk bedanken. Kapelle: A. de Jager november 2013 Zoveel belangstelling, zoveel kaarten, zoveel lieve woorden. Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven na het overlijden van mijn lieve man, lieve vader en opa willen wij u op deze manier hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. M.J. Baars-Wisse Angelina en Richard Eva en Boris Voor al het medeleven betoond bij het ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde vrouw en onze moedér en oma willen wij u bij deze hartelijk dank zeggen. U bent ons tot steun geweest. Middelburg, november 2013 Namens allen: G. Ovaa Met velen hebben wij op dinsdag 24 september Jenny naar haar laatste rustplaats begeleid. Het was goed om daarna herinneringen aan haar te kunnen ophalen. Anderen deden dat door middel van een kaart, brief, bloemen, bezoek of per telefoon. Dat alles was hartverwarmend. U allen hiervoor hartelijk dank. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar dr. P. de Sonnaville en Antoinette van de poli reumatologie in Goes, voor de jarenlange begeleiding. Marijke Scherp Annemiek en Marcelino Wouters- van Dam Richard van Dam en Paula Rietdijk Ronald en Lucas Wilma Scherp Rini Scherp November 2013 Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden en zoveel troost. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze liefste papa en allerliefste opa Vanwege de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk onze oprechte dank te betuigen. Nelleke Paul en Sakiko Rard, Bo, Piet jr, Kenji Annick en Ruud julia, Carlijn Sas van Gent, november 2013 Getroost door de overweldigende belangstelling en medeleven door u getoond na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze lieve papa, lieve schoonvader en trotse opa, betuigen wij u onze oprechte dank. Tevens spreken wij onze dank uit aan medewerkers van de thuiszorg, dokter Surinx, dokter Slock en medewerkers van uitvaartverzorging Monuta, voor de goede zorgen en begeleiding. A.M.M. de Muijnk-van de Velde Kinderen en kleinkinderen St.-Kruis, november 2013 Wij hebben ervaren hoevelen hebben meegeleefd tijdens de ziekte en overlijden van mijn man, onze pa en lieve opa In de vorm van woorden, kaarten of luisterend oor, heeft dit afscheid voor ons bijzonder gemaakt. Catrien Rentmeester Eddy en Samantha Dennis en Collinda En kleinkinderen 's-Heerenbroek, 9 november 2013 Wij zijn erg getroffen door de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa Het is voor ons tot grote troost te weten dat hij voor zo veel mensen iets heeft betekend Sara Tak - Polak Ingrid Galed - Tak Jonathan Ilana Middelburg, november 2013 In plaats van kaartjes Voor de zeer vele blijken van medeleven en belangstelling, ons betoond na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame vader en opa willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. C. Janse-van Mourik Kinderen en kleinkinderen Sint Laurens, november 2013 Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties, kaarten en prachtige bloemstukken, ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn vrouw, onze moeder en oma waren overweldigend. Wegens enorme belangstelling bij de uitvaartdienst en begrafenis is het ons niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Het is ons duidelijk geworden dat Ans niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Hansweert, november 2013 Karei Dommanschet kinderen en kleinkinderen Voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze papa en opa betuigen wij u onze oprechte dank. Leny Izeboud-Pierens Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, november 2013 Zoveel belangstelling Zoveel kaarten Zoveel mooie woorden Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven van u allen betoond na het plotselinge overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, schoonvader en opa willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Dat Piet in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend, is voor ons een grote troost en steun. Nel van Belzen-Lampert kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, november 2013 Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43