f O niensenlinq.nl Adriaantje Anna Elizabeth van Dijke Jacobus de Voogd Ko 42 Ifamilieberichten zaterdag 9 november 2013 Na een slopende ziekte, hebben wij afscheid genomen van onze goede vriend Ko de Voogd [os en Joke den Hollander Tot onze droefheid heeft de Heere, na een ernstige ziekte, uit ons midden weggenomen onze geliefde zwager en oom Piet Koesveld Terneuzen: (an en Francien de Braal-de Putter Terneuzen: Marie en Frans (in herinnering) Jansen van Rosendaal-de Braai Terneuzen: Jaantje en Henk Koopman-de Braai Terneuzen: Herman en Janny de Braal-Pijpelink Terneuzen: Corrie en Adriaan de Putter-de Braai Zaamslag: Jaap en Clara de Braai-Bliek Neven en nichten De Heere sterke Pietje en de (klein)kinderen in dit zware verlies. Terneuzen, 7 november 2013 Na een kortstondig ziekbed is op 7 november 2013 overleden mijn zus, schoonzus en tante Els Masdorp-Fritz Chris en Joke Mischa en Mirella Jauko Zoveel wilde je nog doen, zoveel wilde je nog leren. Zoveel wilde je nog ontdekken en nu is je weg al ten einde. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Eleonora Pieternella Wilhelmina Masdorp-Fritz - Els - echtgenote van Hans Masdorp Zij overleed in de leeftijd van 79 jaar. Hans Masdorp Hedy en Robert Elineen Adriaan Anne en Patrick Rob en Annemiek Niels en Sandra Vlissingen. 7 november 2013 Ruys de Beerenbrouckstraat 135.4384 ES Vlissingen U kunt afscheid nemen van Els in het uitvaartcentrum. Industrieweg 20 te Vlissingen. op zondag 10 november van 15.00 tot 15.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 12 november om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer. Intens verdrietig hebben we afscheid genomen van Adje van Dijke uiteindelijk verloor ze de lange ongelijke strijd. Frannie Betty (in herinnering) Frans en Jane kinderen en kleinkinderen HannyenWim kinderen en kleinkinderen Joop en Adri kinderen en kleinkinderen Agatha en Bernhard Uitkijkend over haar geliefde Oude Haven is mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moeder en oma zachtjes van ons heengegaan. Adje 31 mei 1946 18 november 2013 Bram Wilkens André en Tessa Vis Valentijn Floris Mau rits' Annabel in herinnering Caroline Vis Rozemarijn Oude Haven 31 4301 JK Zierikzee Woensdag 13 november nemen we om 14.30 uur afscheid in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. über 'm Sternenzelt muss ein lieber Vater wohnen Met groot verdriet en heel veel mooie herinneringen geven wij kennis van het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve pa en opa Oostkapelle t Middelburg. 21 mei 1938 6 november 2013 Middelburg: Nel de Voogd - Koene Dongen: Peter en Martie Martijn, Ruben Rotterdam: Richard en Ilse Floor, Pascale, Julia Oegstgeest: Coen en Lebna Zachary Correspondentiead res: Gerrit van der Veenstraat 20, 4333 AT Middelburg De herinneringsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 12 november om 12.00 uur in de aula van de begraafplaats Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er om 13.00 uur gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. De begrafenis vindt in besloten kring plaats te Oostkapelle. Ko houdt van witte rozen Een gift aan KWF Kankerbestrijding stelt hij op prijs Geen bezoek aan huis Geen telefoon Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Sint Jans Hospice de Casembroot voor hun warme en liefdevolle zorg tijdens het verblijf van Ko, alsmede naar dr. Lankhorst en dr. Streefland. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. echtgenoot van Pieternella de Braai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42