'düumu O IDensenlinq.nl Bink ÜvarJbden P Fay UüJlSUJfJ Johannes Cornelis Padmos Johannes Cornelis Padmos de heer J. Padmos mz sar Bedtrixstraat 17 4401 EJyerseke Maud Leonard Willaert en Irma van Dam ANTHONY JUSTUS VALK Ton Met droefheid delen wij u mee dat na een arbeidzaam leven, vol zorg voor allen die hem lief en dierbaar waren, is overleden mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en opa Johan 18 december 1929 t 7 november 2013 Oosterland, C. Padmos-van der Have Dordrecht, Elly Padmos Oosterland, Anny van der Have-Padmos Jan van der Have Colinda Leona Amanda Kees Padmos Janneke Padmos-van Trierum De Saele 56 4307 LL Oosterland Gelegenheid tot condoleren aan huis zaterdag 9 november van 15.00 tot 17.00 uur en maandag 11 november van 19.30 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. dinsdag 12 november om 10.30 uur in de kerk van de Herv. gemeente, Kerklaan 2 te Sirjansland. Aansluitend zal omstreeks 11.45 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Sirjansland. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Geen bloemen Met een lach kijken we naar het verleden een traan in het heden en een plekje in ons hart voor altijd. Nemen we afscheid van onze lieve, soms wat overbezorgde opa. Colinda Leona Amanda Verdrietig zijn wij om het overlijden van mijn dierbare broer en onze oom in de leeftijd van bijna 84 jaar. Marie Dorst-Padmos Nannie en Willem Joke en David Sirjansland, 7 november 2013 Wij zijn bedroefd door het toch nog ploseling overlijden van onze geliefde zwager en oom Johan Padmos Wij wensen de familie veel sterke bij dit zware verlies. fan van der Have Mieneke van der Have Boogert Neven en Nichten Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden onze buurman Wij wensen de buurvrouw en familie veel sterkte toe. Mevrouw Stouten Familie Soeters Mevrouw Otte Familie Hendrikse Familie de Bruine Familie Verheij De heer v.d. Laan Familie de Jonge Familie Stouten Mevrouw Vos Mevrouw v.d. Maas Mevrouw de Rijke Familie v.d. Maas Oosterland, 7 november 2013 -In plaats van kaarten- Na een kort maar zwaar ziekbed is overleden onze broer, zwager en oom Wilhelmus Johannes Tholenaar - Wim - 10-6-1946 Middelburg t 7-11-2013 Wij bedanken een ieder die op welke manier dan ook een bijdrage heeft geleverd aan een veilig, gezond en goed leven van Wim gedurende zijn lange verblijf binnen (thans) Arduin. Speciale dank aan het team Wilsonlaan, Huisartsenpraktijk Den Doelder en ZSBB. Rotterdam: Ad en Ria Spijkenisse: Jaap en Coby Vlissingen: Anneke en Rinus Neven en nichten Correspondentieadres: Vredehoflaan 344, 4382 CJ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Wim op zijn kamer, President Wilsonlaan 202 te Middelburg, op dinsdag 12 november van 13.00 tot 13.30 uur. De samenkomst waarin wij hem gedenken zal om 15.00 uur worden gehouden in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. zaterdag 9 november 2013 familieberichten I 41 Zo, he1%as een hele klus maar vanaf nu heeft Joy een broer en zus ~n wij twee prachtige kleinkinderen! Zoon A dochter van Martine Jos Martin Dolblij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje Zij is geboren op 6 november 2013 Niels, Michelle Carlijn Baas Quarleshavenstraat 28 4339 BX Nieuw- en St Joosland Trots kondigen wij het 50-jarig huwelijksjubileum aan van onze ouders, schoonouders en grootouders Wilt u Nard en Irma feliciteren? Dan bent u van harte welkom op zaterdag 23 november tussen 17:00 en 18:00 uur in de foyer van Malpertuus, Malpertuuslaan 6 te Clinge. Tom Willaert en Esther Hagens, Laura, Simone, Tuur, Pien Marjan Willaert en Renato Roodhuizen, Job, Math Anja Willaert en Arjan van der Linden, Kamiel, Louis Ben Willaert en Sjouke Matthijs, Koen Neen, er is geen wenden aan: Als wij dood zijn is 't gedaan. Ja, gedaan. Willem Elsschot Vandaag is overleden onze lieve Rotterdam, 20 juli 1933 Burgh-Haamstede, 6 november 2013 Else Valk - van Velthuijsen Simone Valk en Gerard van Bezouwen Laura en Erwin, Julia, Wijnand en Lou-Davina Hajo en Anet Valk - Werners Andersen Viktor en Joyce, Tijn en Frederique, Niek Maurits en Esther Valk - Peil Rutger en Emma, Hedy en Mike Vincent Valk en Elsbeth Bos Justus, Aaltje Simone en Hans Mooij - Valk Inge Deudon - van Velthuijsen Familie Kruyt De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Correspondentieadressen: Mevrouw E.l. Valk - van Velthuijsen Lijsterbesweg 37 4328 JV Burgh-Haamstede Mevrouw S.L.J. Valk Dopheide 38 3069 LB Rotterdam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 41