Stem via 26 ZEELAND FAN VAN ZEELAND www.pzc.nl/fotowedstrijd VW Zeeland organiseert fotowedstrijd om veelzijdige en fotogenieke kant van de provincie te laten zien. eeland is een veelzijdige en fotogenieke provin cie. Dat heeft de VW Zeeland er toe gebracht om onder de titel 'Fan van Zee land' de afgelopen maanden een fotowedstrijd te houden. Zeeuw en, toeristen en mensen die een bezoek aan Zeeland brengen, kon den tot 1 november hun foto op sturen en daarmee duidelijk ma ken hoe mooi, verrassend, inspire rend en uniek Zeeland is. Met het insturen van de foto's naar de website www.fanvanzeeland.nl deden ze mee aan de wedstrijd waaraan verschillende prijzen ge koppeld zijn. De publieksprijs gaat naar de foto die tot 1 novem ber de meeste 'Facebook-likes' verzameld heeft. Deze pu blieksprijs is een VW-bon van 25 euro. Dan is er een regioprijs. Dat is een regiopakket aan streekproduc ten ter waarde van 50 euro. Per re gio in Zeeland (Schouwen-Duive- land, Walcheren Noord-Beve land, Zeeuws-Vlaanderen, Zuid-Beveland Tholen) wor den er 3 foto's genomineerd. Die foto's staan op deze pagina's. Le zers van de krant worden opge roepen om op een van deze 12 ge nomineerden te stemmen. Daar voor gaan ze naar de website www.pzc.nl/fotowedstrijd waar ze per e-mail hun stem uit kun nen brengen. De winnaar per re gio wordt bepaald door het hoog ste aantal stemmen. De hoofdprijs is een vakantieche que ter waarde van 250 euro te be steden bij VVV Zeeland Vakan ties. De winnaar van de hoofd prijs wordt geselecteerd door een vakjury en een eindredacteur van de PZC uit de winnaars van de re- gioprijzen. Op zaterdag 30 november wor den de winnende foto's gepubli ceerd. Kies de mooiste Zeeland beelden van de provincie door René Schrier Mooi einde van een zonnige dag in Vlissingen. foto S. Snepvangers-Joris

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 26