Goes zoekt: Dé Senior Projectleider gei ?ent Ü06S www zaterdag 9 november 2013 banenI 7 Bereik uw doelgroep Met de PZC bereikt u maar liefst meer dan 165.000 lezers in Zeeland. Gecombineerd met online plaatsingen op onze nieuws sites is dit bereik zelfs meer dan 265.000 personen!* PZC biedt u als ondernemer of opleidingscentrum met het katern Werken een geweldige omgeving om uw doelgroep te bereiken. Dit kan op diverse manieren afhankelijk van üw behoefte en uw doel. Wilt u meer informatie? Maak geheel vrijblijvend een afspraak met uw accountmanager of neem contact op met Direct Sales regio Zuid 088 - 0139995 of mail naar adverteren.zeeland@wegenermedia.nl Bron: NOM-STIR Advocaat voor de familierechtpraktijk (m/v) 36 uur per week, max. salaris 66.401,00 is zowel adviserend als leidingge vend. Je geeft functioneel leiding aan projectteams ten behoeve van com plexe civieltechnische projecten en adviseert het college van burgemees ter en wethouders op zowel tech nisch, organisatorisch en financieel gebied over deze projecten. hebt minimaal een hbo-diploma Civiele Techniek en minstens 3 jaar ervaring in het werken met complexe civieltechnische projecten, project management en projectmatig werken. Vanwege de groeiende rechtspraktijk zoekt Advocatenkantoor Zeeland op korte termijn een Advocatenkantoor Zeeland bij voorkeur met interesse in de strafpraktijk Bent u een advocaat met een afgeronde stage die zich thuis voelt in een jong team en die goed in staat is zelfstandig te werken, dan kunt u uw sollicitatie op deze vacature tot 1 december 2013, vergezeld van een c.v., toesturen aan: Advocatenkantoor Zeeland T.a.v. mevrouw Kim Lagrand Wulfaertstraat 3 4461 HS Goes E info@advocatenkantoorzeeland.com I www.advocatenkantoorzeeland.com Sollicitaties worden uiteraard vertrouwelijk behandeld. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Goes is in beweging! Een professionele en vooruitstre vende gemeente waar mensen graag werken. Het is het kloppend hart van Zeeland qua ligging én voorzieningen. Vanuit deze aantrekkelijke positie kennen we het belang van samen werking en dat brengt inwoners, bedrijven en bezoekers veel goeds! Kom jij onze organisatie versterken? De functie Jij Voor meer informatie zie www.goes.nl of www.zeelandwerkt.nl Reageren kan tot en met 22 november 2013. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 103