jr Hf- m prominent Jaargetijden 22 SCHOUWEN-DUIVELAND HUISNAAM Vereniging van eigenaren en Liberty steggelen over vergoeding die eigenaren moeten betalen Lekker zitten en makkelijk opstaan O O O Eten met je vingers wint een zorgprijs Vrijblijvend thuis uitproberen? Bon voor een gratis catalogus HEINKENSZAND - Vakantiepark Stel leplas: een oase van rust aan de rand van Heinkenszand. Schijn lijkt echter te bedriegen. De Vereniging van Eigenaren (WE) en de vorig jaar opgerichte belangenvereniging Liberty zitten elkaar in de haren over onder meer de jaarlijkse vergoeding die de eigenaren aan de WE moeten betalen. De WE is door een van haar leden volgens een bestuurs lid van Liberty voor de rechtbank gedaagd. Ook op het persoonlijke vlak lijkt het niet zo te boteren tussen be stuursleden van beide verenigin gen. „De sfeer op het park is ver schrikkelijk", zegt het bestuurslid van Liberty die niet met haar naam in de krant wil. Ze is anders bang dat ze weer een klacht we gens smaad aan haar broek krijgt. Eerder werd ze al verhoord door de politie in Heinkenszand omdat ze beschuldigd werd van het stu ren naar een mail naar de WE met beschuldigingen over verduis tering van geld. De rechtbank ver oordeelde haar wegens smaad. „Die mail was niet door mij ge schreven ik vond het als bestuurs lid wel nodig dez;e door te sturen naar alle leden." Het bestuurslid van Liberty ver huurde vanaf 2007 chalets na mens Hogenboom Vakantiepar ken, de toenmalige eigenaar van Stelleplas. Toen Hogenboom er in 2009 mee stopte, zijn veel chalets gekocht door huurders die hier mee eigenaar werden van de wo ningen. Zij werden lid van de Ver eniging van Eigenaren Stelleplas. Het bestuurslid van Liberty maak te toen nog deel uit van de WE. Er kwam echter verschil van me ning over de vergoeding. De WE vond het billijk dat de eigenaren een jaarlijkse vergoeding betaal den van 505 euro. Dat is inclusief een vergoeding voor 'toeristische' voorzieningen als de toiletblok- ken, de receptie, gebruik van inter net en foldermateriaal. „Daar heb ben de eigenaren niets aan. Die verhuren hun huisje zelf en heb ben ook een toilet in de woning." De leden van Liberty betalen dus niet meer dan 375 euro en daar gaat het zakelijke geschil dus over. „Een lid van de WE heeft de rechtszaak aangespannen om dat deze vereniging toch het be drag van 505 euro wil hebben." Het bestuurslid van Liberty vindt tevens dat de gemeente Borsele met twee maten meet. Door de ge meente zijn onlangs de eigenaren van vijf chalets aangeschreven met de mededeling dat deze hui zen permanent door huurders worden bewoond en dat mag niet in een vakantiepark. „Onder de mensen die de woning moesten verlaten zat een jonge vrouw met twee jonge kinderen. Gelukkig heb ik voor haar een huisje in Goes kunnen regelen. Anders stond ze op straat. Winkels in de buurt Kijk op prominent.no Gratis catalogus? pfocoxoeot Bel 0341 - 26 06 76 ZIERIKZEE - Tijdens de restauratie in september en oktober was het mogelijk om de keldergewelven van d'Adelaere in Zierikzee weer te betreden. „Resten van brede muren opge trokken met kloostermoppen," vertelt Anjo Beukers, die het pand aan de Oude Haven 54 sinds 1997 bezit. Haar observatie sluit aan bij histo rici die er van uit gaan dat het huis in de zestiende eeuw werd gebouwd. Aanvankelijk waren het twee pan- MIDDELBURG - Zorgorganisatie SVRZ heeft landelijk hoge ogen gegooid met het project finger- food. Bewoners van verpleeghui zen krijgen hun maaltijden in handzame hapjes zodat ze met hun vingers kunnen eten. SVRZ eindigde in de top drie van de lenneke van Veen-verbeter- prijs. De zorgorganisatie wil de .methode uitbreiden naar de rest van de provincie. Nu gebeurt het nog op de Zeeuws- Vlaamse loca ties. Bewoners die niet meer mes en vork kunnen eten, kunnen nu zonder hulp eten. „We zien dat mensen weer genieten van hun eten", zegt Marije Jongepier van de SVRZ. „Staat er een stamppot op het menu, dan worden er balle tjes van gedraaid die in de oven knapperig gemaakt worden. Dat kunnen mensen eten zonder dat het een kliederboel wordt." Gerommel op Stelleplas 505 Leden van de vereniging van eigena ren (WE) betalen 505 euro per jaar. Leden van Liberty betalen 375 euro. De WE wil dat de Liberty-leden het zelfde bedrag gaan betalen. 5 DAGEN LEVER TIJD Kost opstaan u moeite? Kies dan voor een relaxstoel met sta-op functie. Hierdoor kunt u heerlijk zitten en weer soepel opstaan. De bediening gaat eenvoudig via de afstandsbediening. Vanaf 590,- Selecteer tot 5 stoelen naar keuze uit de brochure of via de site en bel 0341 - 26 06 76. Wij inventariseren uw wensen en plannen de afspraak op een moment dat het u goed uitkomt. Onze adviseur komt vrijblijvend bij u thuis om de modellen te demonstreren. Samen kiezen we een zitmeubel dat perfect bij u past. Deze wordt op korte termijn bij u afgeleverd. Breda Grenssteen 15 Capelle a/d I Jssel Hoofdweg 4 Goes Albert Plesmanweg 1c Spijkenisse Lucebertstraat 38 Den Bosch eaoa Tmnegieterstraat 25-27 Roosendaal Oostplein 17a Vlaardingen 65D Gerard Burgerlaan 1+3 Prominent heeft 48 winkels. Gratis parkeren voor de deur en gratis koffie. j|| Naam Dhr Mevr Adres Postcode Uitgebreide catalogus over gezond zitten en de complete collectie. Plaats Telefoon E-mail wk45_Pl_pzc specialist in lekker zitten Zonder postzegel opsturen naar: Prominent, Antw. nr. 707,8070 WB Nunspeet

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 48