ÜvsrJüdan !L 4 (Tlens9nlinq.nl Neeltje de Visser - Koene Hans Bonsma Vught, 02-04-1940 Vlissingen, 04-11-2013 Hans Bonsma Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega H. Bonsma (Hans) Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter J.W.M. Siewe, secretaris Vlissingen, 5 november 2013 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van het lid van onze vereniging H. Bonsma (Hans) Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J.J.M. van Berlo, voorzitter P.M.G. Anfray, secretaris Vlissingen, 5 november 2013 The Limejuice Ship Ontroerd deelt het bestuur van het Scheldeloodsenkoor u mede dat we na een ernstige ziekte afscheid hebben moe ten nemen van ons koorlid Hans Bonsma Hans was een trouw en begaan koorlid vanaf de oprichting in 1971. Wij wensen Clazien, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Voorzitter: A.S. Bakker Secretaris: J.A.T. Aben Vlissingen, 5 november 2013 Want één dag in Uw huis, is mij meer waard dan duizend elders. Psalm 84. Onze lieve vader en opa uit duizenden heeft ons moeten verlaten. Hij was er altijd voor iedereen. Anthonie Hendrik Boer Poortvliet, 2 september 1917 Middelburg, 4 november 2013 sinds 31 augustus 2001 weduwnaar van Pieternella Sara Snijders Den Helder, Middelburg. Rotterdam. Middelburg, Oost - Souburg, Bergschenhoek, )an Boer Elly Boer-Dol Corrie Sinke-Boer Max Sinke Bertus Boer lanny Kromhout Adrie Boer José Boer-van Houte Leen Boer Isa Boer-Borremans Adrie Tazelaar klein - en achterkleinkinderen Nieuwe Poortstraat 8 4331 HN Middelburg Zaterdag 9 november van 09.30 tot 10.00 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen van onze pa en opa in de Engelse Kerk. Simpelhuysstraat 12 te Middelburg. De dienst, waarin Ds. G.|. Smit zal voorgaan en wij met elkaar terugkijken op het leven van pa en opa, begint om 10.30 uur in voornoemde Kerk. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum van Adagio uitvaartzorg, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Opa Toon, we zullen je missen. Martin Cindy Mandy, Isabelle, Nina Danny Marloes Milou A.H. Boer Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Diepbedroefd geven wij u kennis dat is overleden onze geliefde moeder en oma )anna Barendina Geelhoed-de Back weduwe van Abraham Geelhoed Kats, 25 november 1923 - f Goes, 4 november 2013 in de leeftijd van 89 jaar. Boston UK): jaap en )oy Geelhoed Greene USA): )ohan en Roxann Geelhoed en kinderen Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Cleijenborchheel hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum 'Cleijenborch' Vrijdag 8 november is er van 1115 tot 11.45 uur gelegen heid om afscheid van haar te nemen in Rouwcentrum van der Hooft. Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 8 november om 13.15 uur in 'De Katse Kerk' aan de Kerkstraat 3 te Kats. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het Nieuw Zeeland Huis aan de Kerkstraat te Kats gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een moeilijke laatste levensperiode is rustig en in vrede gestorven mijn lieve, belangstellende en meelevende zus janna Barendina de Back weduwe van Abraham Geelhoed geb. 25 november 1923 overl. 4 november 2013 Vele mooie en goede herinneringen blijven ons bij. Utrecht: j. de Back H.j.W.j.M. Hol Jeannette van Dixhoorn Opgewekt en zorgzaam, nimmer klagend, altijd dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het wilde niet meer In de gezegende leeftijd van 92 jaar is zacht en kalm overleden onze lieve moeder, oma en overoma weduwe van Picter de Visser Familie De Visser Wij zijn alle medewerkers van Zorgstroom dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Prelaatweg 8 4363 NG Aagtekerke De begrafenis heeft in familie kring plaatsgevonden. 34 Ifamilieberichten woensdag 6 november 2013 Nu wendt het schip de haven in. Nu is de reis volbracht. Nu reeft een hand de zeilen in. Nu wordt het stil, rust zacht. Met intens verdriet maar dankbaar voor al zijn liefde voor ons, geven wij u kennis van het overlijden van mijn liefste Hans, onze lieve vader, oop en opa Hans Clazien Bonsma-Compeer Hans-Jan Ellen Heieen Piet Frank Karen Steyn Matthijs Iris Jelle, Jolijn min Lohmanlaan 11- 4384 KC Vlissingen Hans is thuis, u kunt persoonlijk afscheid van hem nemen op woensdag 6 en donderdag 7 november tussen 18:00 en 20:00 uur. Wij nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst op zaterdag 9 november om 13:00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB in Middelburg. De condoleance vindt plaats van 15:00 tot 17:00 uur in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40, 4371 RE in Koudekerke. Onze dank gaat uit naar Dr. Osterman. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dierbare zwager en onze lieve oom Corry Compeer Rens en Anny Ed en Marianne balls is si ruck. jAn let the skip go free Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer De heer Boer heeft gedurende vele jaren onze gemeente gediend als koster van de Nieuwe Kerk en de Engelse Kerk. Met dankbaarheid zien wij terug op de trouw en toewijding waarmee hij zijn werkzaamheden vervulde. Wij wensen zijn familie de kracht toe om dit verlies te dragen. Namens het College van Kerkrentmeesters van de Protestantse Gemeente Middelburg, E.C. Huijbregtse, voorzitter K.M. Moeliker, secretaris Middelburg, 4 november 2013 Met ontsteltenis hebben we kennis genomen van het overlijden door een ongeval van Zij is maar 25 jaar geworden. Slechts 2 maanden na het overlijden van haar moeder. Dochter van onze broer Jo van Dixhoorn. Grijpskerke: Ko en Janneket Boeije Oost Souburg: Bram en Bora de Pooter Axel: Frans en Dien de Pooter Axel: Jan en Lenie de Putter Kapelle: Dries van Dixhoorn Kapelle: Ko en Marian van Dixhoorn Hengstdijk, 3 november 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 34