P
TELEVISIE 15
RTL7/
I CANVAS
Tussen kunst kitsch
Nelleke van der Krogt is met haar
experts in het Belgische Kemzeke.
Hoogtepunten: oriëntparels en
een houten Italiaanse engel.
Nederland 1, 20.30 uur
Dockview: Stephen Fry
Opening van nu al veelbesproken,
tweedelige documentaireserie
waarin Fry over de hele wereld
homo's en hun homofobe mede
mens bezoekt. Zo spreekt hij met
tegenstanders in de VS en Afrika.
Canvas, 21.05 uur
Waar is de Mol?
Johnny de Mol met Tatjana Simic
naar haar geboorteland Kroatië.
Simic woonde er tot haar 16e en
had er geen zorgeloze jeugd.
SBS 6, 21.30 uur
Taboo USA: strange
obsessions
Een geïmproviseerd pension voor
zo'n duizend katten is al redelijk
abnormaal, maar het wordt pas Ta
boo USA als de pensionhouder
ook nog ieder weekeinde op stap
gaat als bebloede griezelclown.
National geographic channel, 22.00 uur
Buitenlan
WOENSDAG 6 NOVEMBER 2013
08:30 RTL Z Voorbeurs 09:00
RTL Z Nieuws 09:20 De Finan
ciële Top 09:40 RTL Z Nieuws
12:20 Toekomstmakers 12:40
RTL Z Nieuws 13:20 Business-
Channel.nl On Tour 13:40 RTL
Z Nieuws 14:20 CEO's Back
To Basic 14:40 RTL Z Nieuws
15:30 RTL Z Opening Wall
Street 15:35 De Succesfac
tor 15:50 RTL Z Opening Wall
Street 16:00 RTL Z Nieuws
16:20 Ondernemerszaken
16:40 RTL Z Nieuws
06:31 RTL Telekids 10:00 Tel
sell 15:03 RTL Telekids 17:05
Will Ei Grace 17:35 Goede Tij
den, Slechte Tijden
06:00 Hart van Nederland
06:55 Move that body 07:30
Born2Cook 08:00 Tommy Tele
shopping 11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping 14:00
Born2Cook 14:05 Born2Cook
14:35 My kitchen rules 15:35
MasterChef Australië 16:30
Poh's Kitchen 17:05 My kit
chen rules
06:00 Zender uit de ether
06:05 Disney XD: Amazing
spiez, Davincibles, Phineas Ei
Ferb, Pair of kings, Ranger die-
renjournaal vanuit Emmen, Jake
en de Nooitgedachtland pira
ten, A cars toon, Amazing spiez,
Davincibles, Casper's griezel-
school, Rekkit Rabbit, De To-
fu's, Matt's monsters, Dude,
that's my ghost!, Phineas Si
Ferb, Ranger dierenjournaal
vanuit Emmen, Zeke Ei Luther,
Lab Rats, Phineas Ei Ferb, Dude,
that's my ghost!, Crash St Bern
stein, Gravity Falls, Mickey
Mouse Shorts, Pair of kings,
Phineas Ei Ferb, Het Speelplein,
Dude, that's my ghost!, Kickin'
it, Lab Rats, Pair of kings, Crash
Si Bernstein
09:00 Radio 2 op één 12:00
Herfstbeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het Weer 13:35
ledereen beroemd 13:55 Thuis
14:20 Attenborough's Natural
Curiosities 14:45 Lark Rise to
Candleford 15:35 Kinderen van
Dewindt 16:25 MasterChef:
The Professionals 17:25 Clips
17:35 Buren
06:00 De Ochtend 09:00 Ter-
Zake 09:35 Herfstbeelden
10:20 Lou Grant 11:05 Herfst
beelden 12:30 Zender uit de
ether 15:41 100" 15:43 Naar
de top 16:10100" 16:13 Bel-
pub 17:10100" 17:12 Lou
Grant
18:00 Autodieven Betrapt!, Re
ality
18:30 Politie Op Je Hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Reality
18:05 The Bold And The Beau
tiful, Soapserie
18:30 Extreme Bruiden, Reality
19:30 Jouw Vrouw, Mijn
Vrouw, Reality
18:00 MasterChef Australië,
Kookwedstrijd
19:00 Achter gesloten deuren,
Gedramatiseerde reality
19:55 Overspel in de liefde,
Scripted realityserie
18:00 Veronica's funniest com
mercials ever!
18:05 The fresh prince of Bel
Air
18:35 Zo.
18:40 Two and a half men
19:10 Two and a half men
19:35 The big bang theory
18:00 Het journaal
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost
18:30 Blokken
19:00 Het journaal
19:40 Iedereen beroemd
18:00100"
18:02 Cheers
18:28100"
18:30 Via Canvas: Hobo
19:28100"
19:30 Login
O
O
CO
20:30 Iron Man 2, Actiefilm
20:30 Oscarweek: The Last
King Of Scotland
20:30 Once upon a time. Spe
cial van de fantasyserie
21:25 Once upon a time, Spe
cial van de fantasyserie
20:05 The big bang theory, Co
medy
20:30 Criminal minds, Misdaad
serie
21:25 Criminal Minds: Suspect
Behavior, Misdaadserie
20:00 Joker+ en Lotto
20:05 Het Weer
20:10 Thuis
20:40 Volt
21:25 CaféCorsari
20:00 TerZake
20:40 Een Laatste Groet
21:05 Dockview: Stephen Fry:
Out there
23:00 X2: X-men united, Sci
encefictionfilm
01:40 Teleshop 7, Homeshop-
ping
02:26 Nachtlounge - Flirts
actualiteiten sport film
23:00 Will Ei Grace, Amerikaan
se sitcom
23:30 Dr. Phil, Talkshow
00:00 Judge Maria Lopez, Re
ality
00:26 Nachtlounge - Holland
se Meiden
02:01 Tel Sell
22:20 Law Ei Order: Special
Victims Unit (h), Drama
serie
23:15 Without a trace, Mis
daadserie
00:05 Army wives, Dramaserie
01:00 Army wives, Dramaserie
01:55 Astro TV, Homeshopping-
programma
02:25 Once upon a time (h),
Special van de fantasyserie
03:10 Once upon a time (h), -
Special van de fantasyserie
22:15 Criminal minds, Misdaad
serie
23:05 Zo., Humor
23:10 Criminal minds, Misdaad-
00:10 Nitro circus live, Reality-
programma
00:35 Scare tactics, Amusement
01:05 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
04:05 Hart van Nederland (late
editie)
22:15 Het journaal laat
22:30 Missie Mosango
22:57 Winst Joker+ en Lotto
22:58 Keno
22:59 Euromillions
23:00 Het Weer (h)
23:05 Dagelijkse kost (h)
23:15 ledereen beroemd (h)
23:35 Journaallus (h)
22:05 Dag
22:30 Reyers laat
22:55 The Killing
TIPS
TELEVISIE
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:20 Het Weer
07:22 Zeeuws Goud 07:35 Regioned
07:41 Editie 2013 07:50 Verzeeu-
wigd 07:55 Muziekclip 07:58 Zeeland
in vogelvlucht 08:00 Herhaling pro
grammering 07:00-07:58 09:00 Zee
land NU 09:20 Het Weer 09:22 Zeeu
ws Goud 09:35 Regioned 09:41
Editie 2013 09:50 Verzeeuwigd
09:55 Muziekclip 09:58 Zeeland in
vogelvlucht 10:00 Herhaling pro
grammering 09:00-09:58 11:00 Om
roep Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland
NU 18:23 Het Weer 18:28 Zeeuwse
Top 40 clips 18:41 Regioned 18:50
Verzeeuwigd 18:54 Zeeland in vo
gelvlucht 19:00 Herhaling program
mering 18:00-18:54 20:00 Zeeland
NU 20:23 Het Weer 20:28 Zeeuwse
Top 40 clips 20:41 Regioned 20:50
Verzeeuwigd 20:54 Zeeland in vo
gelvlucht 21:00 Herhaling program
mering 20:00-20:54 22:00 Zeeland
NU 22:23 Het Weer 22:28 Zeeuwse
Top 40 clips 22:41 Regioned 22:50
Verzeeuwigd 22:54 Zeeland in vo
gelvlucht 23:00 Zeeland NU 23:23
Het Weer 23:28 Zeeuwse Top 40
clips 23:41 Regioned 23:50 Verzeeu
wigd 23:54 Zeeland in vogelvlucht
00:00 Zeeland NU
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Remembrance
Week 11:00 Homes Under the Ham
mer 12:00 Saints and Scroungers
12:45 Escape to the Country 13:15
Bargain Hunt 14:00 BBC News at One
14:30 Regional News and Weather
14:45 Doctors 15:15 The Indian Doc
tor 16:00 Pressure Pad 16:45 Paul
Hollywood's Pies Puds 17:30 An
tiques Road Trip 18:15 Pointless
19:00 BBC News at Six 19:30 Region
al News and Weather 20:00 The One
Show 21:00 Watchdog 22:00 Britain
on the Fiddle 23:00 BBC News at Ten
23:25 Regional News and Weather
23:35 A Question of Sport 00:05 Film
2013 00:35 Keeping Up With The
Steins
BBC2
07:30 Homes Under the Hammer
08:30 Saints and Scroungers 09:15
Real Rescues 10:00 The Wonder of
Dogs 11:00 Plan It, Build It 11:30 See
Hear 12:00 BBC News 12:30 Daily
Politics 14:00 Animal Park 15:00 Ten
nis: World Tour Finals 18:00 Flog It!
19:00 Eggheads 19:30 Strictly Come
Dancing - It Takes Two 20:00 Celebri
ty Antiques Road Trip 21:00 Mas
terChef: The Professionals 22:00 Am
bassadors 23:00 The Culture Show:
Wars of the Heart 23:30 Newsnight
00:20 Iceland Foods: Life in the
Freezer Cabinet 01:20 See Hear
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:45 Brisant
11:00 Tagesschau 11:05 ARD-Buffet -
Leben genieRen 12:00 Tagesschau
12:15 ARD-Buffet - Leben genie-
Ren 13:00 Mittagsmagazin 14:00 Ta
gesschau 14:10 Rote Rosen 15:00 Ta
gesschau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:10 Das Waisen-
haus für wilde Tiere 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene Liebe
18:50 Heiter bis tödlich: Hubert und
Staller 19:45 Wissen vor 8 Werkstatt
19:50 Wetter vor acht 19:55 Börse
vor acht 20:00 Tagesschau 20:15 Un-
ter Bauern 21:45 Plusminus 22:15 Ta-
gesthemen 22:45 Boom oder Blase? -
Wie das Fracking die Welt verandert
23:30 Leben, lieben, vergessen - Alz
heimer mit 40 00:30 Nachtmagazin
00:50 Unter Bauern
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO 5113 12:00 Heute
12:10 Drehscheibe Deutschland
13:00 ARD-Mittagsmagazin 14:00
heute - in Deutschland 14:15 Die Kü-
chenschlacht 15:00 Heute 15:05
inka! 16:00 heute - in Europa 16:10
SOKO Wien 17:00 Heute 17:10 Hallo
Deutschland 17:45 Leute heute
18:05 SOKO Wismar 18:54 Lotto
Ziehung am Mittwoch 19:00 heute
19:19 Wetter 19:20 UEFA Champi
ons League Magazin 19:35 Kripo Hol-
stein - Mord und Meer 20:25 UEFA
Champions League 23:15 auslands-
journal 23:45 Markus Lanz 00:55
heute nacht 01:10 UEFA Champions
League
WDR
07:20 Schooltelevisie 08:20 Planet
Wissen 09:20 Eins zu eins - Gesprach
aus Berlin 09:45 Warschauer Notizen
10:00 Lokalzeit 10:30 Aktuelle Stun-
de 11:10 Nashorn, Zebra Co. 12:00
Panda, Gorilla Co. 12:45 WDR aktu-
ell 13:00 Servicezeit 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 Mord ist ihr Hob
by -125. Die schwarze Frau 14:58
WDR aktuell 15:00 Planet Wissen
16:00 WDR aktuell 16:15 daheim
unterwegs 18:00 Lokalzeit 18:05 hier
und heute 18:20 Servicezeit 18:50
Aktuelle Stunde 19:30 Lokalzeit
20:00 Tagesschau 20:15 Das NRW
Duell 21:00 Land und lecker 21:45
WDR aktuell 22:00 Bericht aus Brus
sel 22:15 KommissarWallander- Ein
Mord im Herbst 23:45 Der Fahnder
00:35 Aus Markus wird Christin -
Wenn man im falschen Körper gebo
ren ist 01:05 Domian
Discovery
07:20 Mega builders 08:10 Smash lab
09:00 Wheeler dealers 09:50 Myth-
busters 10:40 Auction Kings 11:30
How do they do it? with Joep van
Deudekom 12:20 Mighty planes
13:10 Whale wars 14:00 How it's
made 14:50 What happened next?
15:15 Treasure quest 16:05 Flying
wild Alaska 16:55 Chasing classic cars
17:20 South Beach Classics 18:10
Auction Kings 19:05 Mythbusters
20:00 American T rucker 21:00 Street
Outlaws 22:00 One car too far 23:00
Street Outlaws 00:00 American guns
01:00 The devils ride 01:55 Street
Outlaws
National Geographic
07:00 Wicked tuna 08:00 King Fish
ers 09:00 The incredible dr Pol 10:00
Bid destroy 11:00 Family guns
12:00 The dog whisperer 13:00 The
incredible dr Pol 14:00 Highway thru
hell: USA 15:00 Air crash investiga
tion 16:00 Diggers 17:00 Ghost town
gold 18:00 Abandoned 19:00 Scam
city 20:00 Inside cocaine wars 21:00
Meet the polygamists 22:00 Taboo
USA 23:00 Drugs Inc. 00:00 Meet the
polygamists 01:00 Taboo USA
Animal Planet TLC
07:40 Say yes to the dress 08:30 NY
Ink 09:25 Toddlers tiaras 10:20
Long Island medium 11:10 While you
were out 12:00 Animal cops Detroit
12:50 Bondi vet 13:15 Groomer has
it 14:05 Extraordinary dogs 14:35
Project puppy 15:00 Four weddings
US 15:50 Little people, big world
16:45 Say yes to the dress 17:10
Something Borrowed, Something
New 18:00 Choccywoccydoodah
18:30 Ace of cakes 19:00 NY Ink
20:00 Say yes to the dress 21:00 Ulti
mate shopper 22:00 Queen of bling
23:00 Extreme forensics 23:55 Dead
ly women 00:50 Family fat surgeons
01:45 Ultimate shopper
TV5
08:00 Journal télévisé Radio Canada
08:25 TVSMonde, le journal 08:40
Wari 09:05 Flash 09:10 L'épicerie
09:30 Une brique dans le ventre
10:00 Flash 10:05 Littoral 10:30 Nec
plus ultra 11:00 Flash 11:05 Mot de
passe 11:35 Plus belle la vie 12:00
Flash 12:05 Destinations goüts 12:30
Le tour du monde des arts martiaux
13:30 Journal télévisé de la RTBF
14:00 L'oeil de I'astronome 15:35
Histoire beige 16:00 Cut 16:30 Ques
tions pour un champion 17:00 Flash
17:05 Envoyé spécial, la suite 17:45
Geopolitis 18:00 64 minutes, le
monde en francais 18:30 La marquise
des ombres 19:50 Voulez-vous dan
ser? 20:15 Hötels particuliere 20:30
Journal de France 2 21:00 Et mainte-
nant... Gilbert Bécaud 22:30 Voulez-
vous danser? 23:00 Journal de la RTS
23:25 TVSMonde, le journal Afrique
23:45 L'invité 00:00 Crime d etat
01:35 Temps présent
Comedy Central
08:00 Scrubs 09:00 Frasier 09:50
Melissa Sr Joey 10:10 Neighbors
10:35 Scrubs 12:30 American Dad!
13:20 Scrubs 14:25 South Park 15:10
Community 15:35 Scrubs 16:00
Neighbors 16:25 Melissa Joey
16:50 That'70s Show 17:35 Ameri-
can Dad! 17:55 South Park 18:25
Family guy 18:50 Community 19:15
Scrubs 19:35 American Dad! 20:00
South Park 20:25 Family guy 20:50
Neighbors 21:10 Melissa Joey
21:35 That 70s Show 22:25 Seinfeld
23:15 Frasier 00:10 South Park 00:30
Family guy 00:55 That 70s Show
01:45 Seinfeld
Eurosport
08:30 Auto/motorsport: GTA next le
vel 08:45 Autosport: Renault World
Series 09:35 Voetbal: WK onder 17
jaar 11:35 Snooker: Internationaal
Kampioenschap 13:00 Voetbal: WK
onder 17 jaar 14:15 Voetbal: UEFA
Youth League 18:00 Voetbal: WK on
der 17 jaar 20:30 Diverse sporten:
Broers in de Sport 21:00 Diverse
sporten: Wednesday Selection 21:05
Riders Club 21:10 Golf: US PGA Tour
22:10 Golf: World Golf Champion
ships 23:10 Golf club 23:15 Zeilen:
Rolex Middle Sea Race 23:45 Yacht
Club 23:50 Diverse sporten: Wednes
day Selection 23:55 Voetbal: UEFA
Youth League
CNN
07:00 CNN Newsroom 09:00 World
Sport 09:30 Inside Africa 10:00
World Business Today 11:00 CNN
Newsroom 11:30 Inside the Middle
East 12:00 Amanpour 12:30 CNN
NewsCenter 13:00 Piers Morgan To
night 14:00 News Stream 15:00
World Business Today 16:00 Interna
tional Desk 17:00 Global Exchange
18:00 World Sport 18:30 Inside the
Middle East 19:00 International Desk
20:00 Amanpour 20:30 CNN News-
Center 21:00 Connect the World
with Becky Anderson 22:00 Quest
Means Business 23:00 Amanpour
23:30 World Sport 00:00 Piers Mor-
gan Tonight 01:00 CNN Newsroom
Live from Hong Kong