Duiveland kan het geluk maar niet vinden Molhoek bezorgt Smerdiek de winst SPORT 31 Duiveland-Terneuzense Boys o-i: Duiveland speelde haar beste wedstrijd van het seizoen, maar werd daar niet voor beloond. Voor rust waren er wat kansjes over en weer. Vlak na het begin van de tweede helft raakte Robert Rijn berg namens de gasten de lat en daarna kreeg Terneuzense Boys, na vermeend hands, een straf schop. Tim FaasSen zag zijn inzet gestopt worden door Jaap Steen- poorte, de derde doelman van Duiveland. Toen beide ploegen zich al leken te verzoenen met de o-o kroonde Kees Duitemeijer, na een afgeslagen corner, zich in de 94e minuut namens de 'Boys' als nog tot matchwinnaar. SSV'65-Bruse Boys 2-4: René Zwamborn raakte namens SSV'65 al na drie minuten de paal, maar tien minuten later bezorgde Do- menique van den Berge Bruse Boys de 0-1. Via Mare Bij de Vaate kwam 'Bru' tien minuten voor rust op 0-2. Het eerste kwartier na rust was voor SSV'65 en in die fase scoorde Zwamborn de 1-2. Bruse Boys nam daarna het heft weer in handen en liep door goals van Mats Willemse en Tommy Pronk uit naar 1-4. Uit een straf schop, na een overtreding van doelman Rien Giljam, bepaalde Alex van Dongen de eindstand op 2-4. SSV-speler René Zwamborn viel na een botsing met Bru-ver- dediger Rudo van den Berge uit met een kuitbeenbreuk en zwaar enkelletsel. Hij werd gisteren geo pereerd. Serooskerke-Dinteloord 0-3: De koploper strafte in de eerste helft een paar slordige momenten op vlijmscherpe wijze af, want door goals van Jorik Mijnhijmer leidde Dinteloord bij rust met 0-2. Alex lobse raakte namens Serooskerke twee keer de lat. Na de pauze nam Dinteloord gas terug en speelde het spel zich voorname lijk af op de helft van de bezoe- kers. Na een ongelukkige glijpartij aan Seroos-zijde zorgde Joep Bros- ky toch nog voor de 0-3. Dauwendaele-Zwaluwe 2-0: Dauwendaele oogde niet scherp, maar in de 38e minuut scoorde Khalid Kaldoon op aangeven van Maarten van Vooren toch de 1-0. Na een uur was Van Vooren op nieuw de aangever bij de 2-0. Mart de Kroo gooide met zijn tref fer de wedstrijd, die niet het pre dikaat groots verdiende, op slot. WC'68-GPC Vlissingen 0-3: De Vlissingse ploeg kwam op slag van rust via Davy van Geersdaele, die van afstand doel trof, op 0-1. In de tweede helft kreeg de ver diende overwinning gestalte. In de 71e minuut tekende Dylan Schallier voor de 0-2 en daarna werd het via Ricardo de Nooijer ook nog 0-3. Voor de wedstrijd had trainer Mi chel Leonhart de selectie laten we ten dat hij aan het eind van het seizoen stopt bij GPC. Hij is toe aan een nieuwe uitdaging. MZVC-De Meeuwen 1-1: Voor rust werd er niet gescoord. Men- no de Nooijer hielp De Meeuwen vijf minuten in de tweede helft, nadat zijn inzet van richting werd veranderd, op gelukkige wijze aan de 0-1. MZVC werd daarna ster ker en in de 65e minuut scoorde Jaimy Tims de gelijkmaker. Tholense Boys-De Fendert 2-2: Uit een corner zette Matthijs van Stee Tholense Boys na zeven mi nuten op 1-0, maar in de 25e mi nuut maakte Jeroen Beerendonk er 1-1 van. In de 53e minuut be zorgde Van Stee 'Tholen' op nieuw de voorsprong. Daarna ver zuimde Hicham Benhammou de 3-1 te maken en dat kwam de thuisploeg duur te staan. Tien mi nuten voor tijd scoorde Raymon Heinsius de 2-2. Stedoco-Oostkapelle 2-2: Oostka pelle keek na een half uur tegen een 2-0-achterstand aan door twee persoonlijke fouten. Elianne Touw bracht de spanning snel te rug in de wedstrijd. Nadat Marie ke Kwast een kwartier "voor tijd de paal raakte, was het hopen op de gelijkmaker. De vijftienjarige Birgit Bijleveld maakte die gelijk maker door een vrije trap in de kruising te krullen. „Een punt is een beloning voor onze vechtlust. Ik ben niet ontevreden, want het kon beide kanten op", stelde coach Irma de Witte van Oostka pelle. Smerdiek-Rhoon 2-1: Smerdiek speelde goed en kwam door een verwoestend schot van Lenny Stoutjesdijk op 1-0. Het goede spel werd niet beloond, want Rhoon kwam terug in de wed strijd. In het tweede bedrijf werk te Smerdiek hard en die vechtlust kreeg een goed vervolg. Emmy Molhoek maakte een eerdere fout goed door de bal vlak voor tijd in de bovenhoek te schieten. „Het begint langzaamaan beter te lo pen", zei coach Danny Moens na afloop. MZC'11-RCL 2 o-o: Tegen de nummer drie uit Leiderdorp kreeg de thuisploeg een paar mo gelijkheden om te scoren. De wed strijd werd vooral gekenmerkt door veel strijd. Als er al een kans in de maak was, stonden beide verdedigingen paraat. „We verlie zen weer niet en dat is belangrijk, maar we spelen ook al voor de vierde keer gelijk", zei leider Hans Schreurs. spannend dan mooi. Heinkens- zand eindigde het duel met ne gen man, omdat Sander Geldof en Matthijs van de Dries in de slotfase tegen een tweede gele kaart opliepen. Oostkapelle-FC Axel 2-0: Oostka pelle maakte voor rust het ver schil. Harold Vermeulen rondde na tien minuten een mooie aan val af en in de 35e minuut bezorg de Wouter Verduijn Oostkapelle de 2-0, Na de pauze kwam FC Axel wat vaker voor de goal, maar de kan sen waren aan beide zijden spaar zaam. Axel-speler Abel Troost viel vlak voor rust uit met een hoofd wond en keerde met vijf hechtin gen huiswaarts. De Noormannen-Arnemuiden 1-2: Na een schot op de paal werd Erwin Pouwelse gevloerd en van af de strafschopstip schoot Mark Minderhoud De Noormannen naar de 1-0. Na rust kwam Arne- muiden sterk opzetten. Jesper Poortvliet maakte er 1-1 van en na een uur spelen hielp Davy Schroe- vers Arnemuiden, onder toeziend oog van de uitstekende arbiter Koster, aan de winnende treffer. MAANDAG 4 NOVEMBER 2013 door Klaas Verspoor MIDDELBURG - Duiveland heeft in de tweede klasse E van het zater dagvoetbal het geluk maar niet aan de zijde. Thuis tegen Terneuzense Boys verloor het door een treffer in blessuretijd: 0-1. Serooskerke kon het niet bolwerken tegen kop loper Dinteloord (0-3) en achtervol ger FC Dauwendaele klopte Zwalu- we. Zeges waren er verder voor Bruse Boys en GPC Vlissingen. MZVC kreeg in de tweede klasse E van het zaterdagvoetbal tot nu toe de meeste doelpunten tegen: 26 door Robin Hamelink MIDDELBURG - De voetbalsters van Oostkapelle behaalden in de hoofd klasse bij Stedoco een 2-2-gelijk- spel. Smerdiek won in de eerste klasse van nummer drie Rhoon met 2-1 en MZC'11 behaalde weer een punt, nu door een O-O-gelijk spel tegen RCL 2. Doelman Michael Schaep van FC Axel kent geen vrees in het duel met Brian de Visser van Oostkapelle. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 31