Uitzendbureau de Pooter Wilhelm BV ...volg de bouw, kom langs en ga op avontuur! Bezoek ons op d€ Contacta beurs De Sluiskiltunnel... www.zonnepaneelzeeland.nl Voor meer informatie kunt u ons bezoeken op onze stand op de Contacta beurs Telecom Security Zeeland BV Uw gecertificeerde partner op het gebied van telecom, security, netwerkbekabeling en branddetectie DE BANK ANNO NU ABN'AMRO 11% RENDEMENT Zonne Paneel Zeeland Communicatielaan 27 4538BV Terneuzen info@zonnepaneelzeeland.nl Tel. 0115 728800 Communicatielaan 25 4538 BV TERNEUZEN Tel. 0115-649990 Uitzendbureau de Pooter profileert ach steeds meer als een dienstverlener van personeels diensten in de bredere zin van het woord. "Regelgeving maakt het complexer om per soneel in dienst te hebben. Hierdoor komt de focus meer op bij voorbeeld het opvolgen van werknemers die ziek uit dienst gaan en het werknemers van werk naar werk helpen. Daarom wordt het voor veel organisaties inte ressanter om gedegen advies in te winnen en risico's te verleggen." aldus Timmie de Pooter, directeur van Uitzendbureau de Pooter UZB de Pooter bemiddelt al ruim 50 jaar tus sen werkgevers en werknemer. Het bedrijf is vooral actief in de administratie en tech niek, met name in de procesindustrie. Naast recruitment regelt De Pooter ook outplace ment, werving en selectie, payrolling, en HR Management Zo heeft Uitzendbureau de Pooter momenteel diverse projecten lopen op gebied van recruitment en outplacement die veel verder van het dagelijkse uitzenden en detacheren staan, maar waar de vaardig heden van de intercedenten en het grote netwerk van het uitzendbureau wel goed van pas komen. UZB de Pooter aanwezig op Contacta 2013 'Ons werkterrein bevindt zich momenteel voornamelijk in Zeeuws-Vlaanderen maar we willen graag uitbreiden naar Walcheren en Beveland. De Contacta is hiervoor een uitste kende gelegenheid." geeft Timmie de Pooter aan. In 2014 willen we de stap zetten om een kantoor te openen in Walcheren en Beveland. In Zeeuws Vlaanderen is Uitzendbureau de Pooter al zeer succesvol, met name door haar werkzaamheden voor grotere klanten als Dow Benelux en BPSC, het service center van Dow. Op'de Contacta is Uitzendbureau de Pooter te vinden in het Zeeuws Vlaams Paviljoen stand nummer 506. Uitzendbureau de Pooter Noordstraat 6 4571 GD Axel www.depooter.nl info@depooter.nl tel:31 115 562230 Vastgoed onderhoudsbedrijf Wilhelm BV, is al meer dan 75 jaar actief in Zee land, waarbij vakmanschap bovenaan staat! Een professioneel team van 50 enthousiaste medewerkers met één gemeenschappelijk doel; een duur zaam tevreden klant! Dit bereiken we door gemotiveerde medewerkers in te zetten, professionals, elk op zijn of haar eigen gebied. Onze mensen vormen de belangrijkste waarden van onze or ganisatie. Dit kunnen we onderstrepen door het feit dat we in oktober zijn uit geroepen tot beste leerbedrijf Savantis 2013. U kunt bij ons terecht voor professioneel schil derwerk, zowel binnen als buiten. Tevens zijn wij volwaardig partner voor houtrotsanering, beglazing, stukadoorswerk, spuit- en be- hangwerk. Daarnaast hebben wij alle kennis en ervaring in huis om buitengevels vakkun dig te renoveren en isoleren. Kortom, wij zijn in staat om uw vastgoed langdurig van het beste onderhoud te voorzien. We noemen dit Resultaat Gericht Samenwerken. Maar of we nu werken voor een aannemer, bedrijf, particulier, overheid, of ander soort opdrachtgever, de klant staat centraal! Vaak kan er meer dan u denkt. We adviseren u graag hierin! Graag ontmoeten wij u op de Contacta in onze stand nummer 329! Oe bouw van de Sluiskiltunnel is een enorme operatie vól van technische uitdagingen, innovaties en hoogstandjes. Je ontdekt en volgt het allemaal op de website, maar vooral in het informatiecentrum dat speciaal is ingericht om jou te informeren en inspireren. Je bent van harte welkom op onze stand op de Contacta en natuurlijk in het informatiecentrum! Het informatiecentrum van de Sluiskiltunnel is elke dinsdag, woensdag en donderdag van 13.30 uur tot 16.30 uur en elke eerste zaterdag van de maand van 10.30 uur tot 16.30 uur geopend. Het bevindt zich aan de Koegorsstraat 1a, tegenover Skidöme. Wil je met een groep komen? Bel 0115-647657 of stuur een e-mail naar info@sluiskiltunnel.nl 0115-647657 www.sluiskiltunnel.nl EL info@sluiskiltunnel.nl Ook al bent u nu nog volop aan het ondernemen. Tijdig nadenken over bedrijfsoverdracht levert straks meer op en geeft nu meer rust. Uw relatiemanager staat u gedurende het hele proces bij. Hij doet dit in nauwe samenwerking met onze specialisten in bedrijfsoverdracht. Zodat u, als de tijd daar is, op het juiste moment de juiste beslissingen kan nemen en goed voorbereid bent op de toekomst. Voor informatie kijk op abnamro.nl/bedrijfsoverdracht

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 92