Een klik met Contacta.nl 3 Rabobank Philadelphia Wifi Zeeland Logistic Force The People Company ZATERDAG 2 NOVEMBER 2013 Perry Kentin wil ook grenzen verleggen. "Mijn doel is nog steeds meer deelnemers van buiten het Zeeuwse." ren en vervolgstappen durven te zet ten op basis van nieuwe gegevens. Maar ook andere keuzes maken op ba sis van wat we dus niet zien. Onze ambitie is nog steeds dat we met Con- tacta.nl willen doorgroeien, het hele parkeerterrein naast de Zeelandhallen vol met extra tenten met daarin secto ren met een bijvoorbeeld een volle dig Vlaams Paviljoen. Een groot brui send festivalterrein van Contacta.nl. Een extra paviljoen van zo'n 5.000 m2 zou volgens mij haalbaar moeten zijn", meent Kentin. "Ik kijk daarvoor nu richting Brussel en zoek samenwerking met Impuls en Provincie Zeeland. Samen moet hier toch meer te bereiken zijn bij voorbeeld door subsidies op economi sche ontwikkeling tussen Europese landen. Voorwaarde voor de aanvra gen van subsidie is wel dat we een re presentatieve marktwaarde kunnen aantonen, hoeveel 'value for money' brengt Contacta.nl op. Het klinkt ui teraard erg ambitieus maar we willen inzetten op een Europees karakter; de 'next step' voor Contacta.nl. Het beeldmerk dat nu is geïntroduceerd staat voor Contacta.nl en sluit aan op die ambitie en moet dit gevoel gaan oproepen bij de exposanten en bezoe kers." Standnummer 1206 Dragon Plastics Rotomoulding Dragon Plastics Rotomoulding is sinds 1985 expert in het ontwikke len en vervaardigen van klantspdcifie- ke kunststof producten en halffabrica- ten met behulp van rotatiegieten. www.dragonplastics.nl Standnummcr 723 Philadelphia biedt ondersteuning aan ruim 7.800 cliënten'met een verstan delijke beperking. Of het nu gaat om hulp bij wonen, werken en leren of om dagbesteding, www. Philadelp hia.nl Standnummer 1217 Recruit a Student Recruit A Student heeft zich ontwik keld tot een veelzijdige dienstverle ner, waar uitzending, werving se lectie en Payroll hand in hand gaan. www.recruitrastudent.nl Standnummer 702 De behoefte aan WiFi buitenshuis wordt steeds groter. DELTA rolt daarom WiFi uit in de hele provin cie Zeeland. DELTA doet dit in sa menwerking met de Provincie Zee land en Promotie Zeeland Delta. www.delta.nl Standnummer 1224 Logistic Force is gespecialiseerd in het samenbrengen van werkgevers en werknemers en opleiden op het gebied van transport en logistiek. www.logisticforce.nl Standnummer 730 The People Company is actiefin re cruitment HR consultancy en is gespecialiseerd in de klik tussen mens en werk. www.thepeoplecom- pany.nl Standnummer 707 - 708 Ad de Korte, directievoorzitter Rabobank Oosterschelde Contacta.nl en Rabobank Oosterschelde hebben een klik met elkaar. Voor het derde jaar op rij zijn we partner van dé netwerkbeurs voor Zuidwest Ne derland en Vlaanderen. Ik hoop van harte dat u als Ondernemer ook zo'n klik voelt. Uw collega's, uw concurrenten maar ook uw potentiële zakenpartners zijn er te vinden. Informatie, contacten en kansen liggen op deze beurs voor het oprapen! Netwerken is de smeerolie van het ondernemerschap. Want ondernemen is vooral over je eigen grenzen heen kijken, wat vaak tijdens het netwerken plaatsvindt. Ook wij beschouwen de Contacta als een buitenkans, om te ontmoeten, als u al tientallen jaren een tevreden klant van ons bent maar ook als u nog nooit aan ons als bankier gedacht hebt. We zijn op de beurs aanwezig met een prachtige stand direct bij de ingang. U kunt dus letterlijk niet om de Ra bobank heen! Bovendien zult u onze adviseurs, specialisten en directie overal op de beursvloer tegenkomen. U ziet, we werken zelf hard aan ons eigen netwerk. Maar we hebben u ook een netwerkervaring te bieden tijdens allerlei bijeenkomsten, workshops, masterclasses en evenementen die wij organiseren, waarop u door kunt gaan met het netwerken met onze andere klanten en partners. Het thema van Contacta.nl, Grenzen Verleggen, sluit naadloos aan bij onze activiteiten. Het thema Grenzen Verleggen hebben wij vertaald naar Bankie ren met een klik. Letterlijk met uw eigen computer, tablet of telefoon. Gemak dient te mens, en niet in de laatste plaats de ondernemer in zijn bankzaken. Voor uzelf én voor uw klanten! Uitnodiging Op onze stand zijn alle voorwaarden aanwezig om onze 'klik' met u te ver aangenamen. Een bar met een drankje en hapje neemt een belangrijke plaats in. Kom dus even langs voor een praatje en geniet van het aanbod! Tijdens korte presentaties in de avonduren van de beurs, nemen sprekers u op onze stand mee in hun specialisme. Kom bijvoorbeeld kijken naar "Mijn klik met zakelijk Linkedln" door uw collega ondernemer uit Zeeland Maria Cappon, "Mijn klik met SEPA" door Arno Sijnesael (specialist in Het Nieuwe Betalen)"Mijn klik met lease" door Hans Snellens (adviseur Grootbedrijf) of "Mijn klik met risicomanagement" door Ad de Wit (specialist Verzekeren). Een volledig programma zal tijdens de beurs op de stand te vinden zijn. Elke presentatie duurt maximaal 20 minuten en stuk voor stuk raken ze aan de activiteiten waarmee u zich als ondernemer bezighoudt. We presenteren op de stand vanzelfsprekend ook de nieuwste ontwik kelingen in het bankieren met een klik. Een klik met online bankieren in dit geval. 24 uur per dag, waar en wanneer het u uitkomt, op de zaak, thuis, onderweg, 's ochtends vroeg of 's avonds laat. Contante geldstromen worden steeds meer vervangen door digitaal betalen, ook bij verenigingen en in het MKB. Gemak en veiligheid nemen hierdoor toen. Maak kennis met Cashless betalen via Minitix, Mobiel bankieren en andere mogelijkheden die er nu of in de toekomst voor u en uw klanten zijn. Cashless is naar onze mening dé betaalmethode van de toekomst. In de nabije toekomst gebruiken we nog een pas om te betalen en een mobiele telefoon om geld over te maken. Maar ik ben ervan overtuigd dat de moge lijkheden voor mobiel betalen op termijn worden ingebouwd in de mobiele telefoon; dan heb je geen pas meer nodig. Je hoeft dan je telefoon maar bij een kassa te houden en je hebt betaald! En de klik? Die vervangen we dan door een 'beep'. Namens Rabobank Oosterschelde

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 91