L
MEDIA 33
RTL7/
VERONICA
I CANVAS
cd
Autosport
Live: kwalificaties FIA WTCC.
Eurosport, 07.00 uur
Snooker
Live: halve finales International
championship in Chengdu.
Eurosport, 08.00 uur en 12.30 uur
Voetbal
Live: WK onder 17 (VAE), kwartfi
nale Uruguay-Nigeria.
Sportjournaal
Aandacht voor de actuele sport.
Nederland 1, 18.50 uur
Nederland 2, 22.00 uur
Darts
Verslag dag 2 Masters, Edinburgh.
RTL 7, 19.30 uur
Voetbal
Samenvattingen: Ajax-Vitesse,
AZ-ADO Den Haag, FC Twente-
NEC en PSV-PEC Zwolle.
Studio Sport
Aandacht voor de actuele sport.
Nederland 1, 23.35 uur
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2013
06:01 Teleshop 7 12:30 On
dernemerszaken 13:00 Onder
nemend Nederland 13:30 De
Succesfactor 14:00 Puur In
novatief 14:30 Vis TV 15:00
RTL GP: HDI Gerling Dutch GT
-Finaleraces 15:30 RTL GP: Da
kar 2013 16:30 RTL GP: Ral
ly Report 17:00 RTL Transport
wereld 17:30 Wereld Van De
Binnenvaart
06:00 Ochtend Fit 06:31 RTL
Telekids 17:05 Glee
06:00 Hart van Nederland
07:10 McLeod's daughters
08:05 McLeod's daughters
09:00 Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00 Tommy
Teleshopping 13:56 McLeod's
daughters 14:00 Born2Cook
14:10 Born2Cook 14:20
McLeod's daughters 15:20
MasterChef Australië 16:10
MasterChef Australië 17:05
MasterChef Australië
06:01 Disney XD: Davincibles,
Amazing spiez, Super hero
squad, B-Daman, Max Steel,
Slugterra, Pokémon, Ultima
te Spider-man, Inazuma Eleven,
Dude, that's my ghost!, Gra
vity Falls, Phineas Ferb, Pair
of kings, Zeke Luther, Crash
Bernstein, Kickin' it, Dude,
that's my ghost!, Pair of kings,
Het Speelplein, Lab Rats, Crash
Bernstein, Kickin' it, Kick But-
towski, Dude, that's my ghost!,
Kick Buttowski, Sidekick, Gravi
ty Falls, Het Speelplein
09:00 Herfstbeelden 11:45
Lust for Life 12:10 Groenland
12:30 Regionale televisie 13:00
Het journaal 13:30 Het Weer
13:35 Passchendaele 15:25
Clips 15:45 De topcollec
tie van... 16:15 Baantjer 17:00
Mrs Brown's Boys 17:30 Buren
17:55 Kijk Uit!
09:00 TerZake 09:35 Herfst
beelden 10:20 Star Trek: The
Next Generation 11:05 Herfst
beelden 12:30 Zender uit de
ether 12:50 Lichtpunt 13:50
Hoera cultuur 14:15 Canvas
klassiek 15:10 Canvas klas
siek 15:53 De Canvasconnectie
16:23 Alleen Elvis blijft bestaan
17:13 Rechtop Recht
18:00 Truck Tractor Pulling,
Verslag
19:00 Stop! Politie, Reality
19:30 RTL 7 Darts: The Mas
ters, Verslag
18:05 The Voice Of Holland,
Spectaculaire muzikale
zoektocht
18:05 MasterChef Australië,
Kookwedstrijd
19:00 MasterChef Australië,
Kookwedstrijd
18:00 Max Billy's drill machi
ne girl
18:10 Zo.
18:15 Storage wars
18:40 Storage hunters
19:10 American pickers
18:00 Het journaal
18:10 Vlaanderen vakantieland
19:00 Het journaal
19:30 Het Weer
19:35 ledereen beroemd
18:17 Star TrekThe Next Ge
neration (h)
19:01 De Nieuwe Lichting (h)
19:05 The Incredible African
Wildlife
O
O
20:00 Bones, Misdaadserie
20:55 Bones, Misdaadserie
21:50 CSI: Miami, Actieserie
20:00 Rizzoli Isles, Misdaad
serie
20:55 Rizzoli Isles, Misdaad
serie
21:50 The good wife, Drama
serie
20:10 Pawn Stars (h), Realitypro-
gramma
21:05 Hardcore pawn, Reality
20:05 Joker+ en Lotto
20:10 Dublin Zoo
20:35 Sing That Song
21:40 Miranda
20:00 Het journaal
20:10 Vranckx
20:40 The Inspector Lynley
Mysteries
22:45 CSI: Miami, Actieserie
23:40 Margot At The Wedding,
Filmkomedie
22:45 Body of proof, Dramaserie
23:35 Cold case, Detectiveserie
22:00 The Girl with the Dragon
Tattoo, Thriller
22:10 Mr. Selfridge
22:55 Het journaal laat
23:15 Het Weer (h)
23:20 Penoza
22:10 Case Histories
00:00 Rise Of The Footsoldier. 01:31 Nachtlounge - Holland-
Actiefilm se Meiden
02:10 Teleshop 7, Homeshop- 02:01 Tel Sell
ping
02:11 Nachtlounge - Flirts
actualiteiten sport film
00:30 The clique, Filmkomedie
02:15 Astro TV, Interactieve
show
02:45 Rizzoli Isles (h), Mis
daadserie
03:30 Rizzoli Isles (h), Mis
daadserie
04:20 Hart van Nederland
01:10 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
04:10 Hart van Nederland (late
editie)
00:00 ledereen beroemd (h)
00:35 Journaallus (h)
00:05 Three Monkey
01:50 Canvaslus(h)
VANDAAG
TELEVISIE
Eurosport, 16.15 uur
Nederland 1, 22.35 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:23 Het Weer
07:25 Boerencontacten 07:35
Regioned 07:41 Over Leven 07:53
Verzeeuwigd 07:58 Zeeland in
vogelvlucht 08:00 Herhaling pro
grammering 07:00-07:58 09:00
Zeeland NU 09:23 Het Weer 09:25
Boerencontacten 09:35 Regioned
09:41 Over Leven 09:53 Verzeeuwigd
09:58 Zeeland in vogelvlucht 10:00
Herhaling programmering 09:00-
09:58 11:00 Omroep Zeeland Tekst-
tv 18:00 Zeeland NU 18:10 Zeeland
de week 18:28 Zeeuws Goud 18:41
Zeeuwse Top 40 clips 18:53 Verzeeu
wigd 18:57 Zeeland in vogelvlucht
19:00 Herhaling programmering
18:00-18:57 20:00 Zeeland NU
20:10 Zeeland de week 20:28
Zeeuws Goud 20:41 Zeeuwse Top 40
clips 20:53 Verzeeuwigd 20:57 Zee
land in vogelvlucht 21:00 Herhaling
programmering 20:00-20:57 22:00
Zeeland NU 22:10 Zeeland de week
22:28 Zeeuws Goud 22:41 Zeeuwse
Top 40 clips 22:53 Verzeeuwigd
22:57 Zeeland in vogelvlucht 23:00
Zeeland NU 23:10 Zeeland de week
23:28 Zeeuws Goud 23:41 Zeeuwse
Top 40 clips 23:53 Verzeeuwigd
23:57 Zeeland in vogelvlucht 00:00
Zeeland NU
uitenla
BBC1
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
Kitchen Live 12:30 Paul Hollywood's
Bread 13:00 Football Focus 13:45
Saturday Sportsday 14:00 BBC News
14:10 Regional News and Weather
14:15 Bargain Hunt 15:00 Rugby
League World Cup: England v Ireland
17:30 Final Score 18:10 Formula 1:
The Abu Dhabi Grand Prix - Quali
fying Highlights 19:15 BBC News
19:25 Regional News and Weather
19:30 Strictly Come Dancing 21:15
Atlantis 22:05 The National Lottery
Live 22:15 Casualty 23:05 BBC News
23:25 Match of the Day 00:55 The
Football League Show
BBC2
08:10 Second Chorus 09:35 Stage
Struck 11:10 Reel History of Britain
11:40 The Life of Birds 12:30 Fred
Dibnah's Industrial Age 13:00 The
A to Z of TV Cooking 13:45 Talking
Pictures 14:25 Becket 16:50 Bitter
Victory 18:30 The House That £100k
Built 19:30 Flog It! 20:30 Meet The
Monkeys: Natural World 21:30 Dad's
Army 22:00 Live from the National
Theatre: 50 Years on Stage 00:15 The
Sarah Millican Slightly Longer Televi
sion Programme 00:55 A Cock and
Bull Story
ARD
07:05 Sagenhaft: Marchen aus alter
Welt 07:10 Paula und die wilden Tiere
07:35 Wissen macht Ah! 08:00 Chek-
kerTobi 08:25 neuneinhalb 08:35
Die Pfefferkörner 10:00 Tagesschau
10:03 Mit Armin unterwegs 10:30
Lust auf Deutschland 12:00 Tages
schau 12:03 Morgen fallt die Schule
aus 13:30 Unter weifSen Segeln - Ab-
schiedsvorstellung 15:00 Tagesschau
15:03 Tim Malzer kocht! 15:30 Exclü-
siv im Ersten 16:00 Weltreisen 16:30
Europamagazin 17:00 Tagesschau
17:03 ARD-Ratgeber 17:30 Brisant
17:47 Das Wetter im Ersten 17:50
Tagesschau 18:00 Sportschau 19:57
Lotto am Samstag 20:00 Tagesschau
20:15 Die Deutschen Meister 2013
23:30 Tagesthemen 23:50 Das Wort
zum Sonntag 23:55 Inas Nacht 00:55
Tagesschau 01:00 The Stepford wives
ZDF
07:00 Wickie und die starken Manner
07:20 Mia and me - Abenteuer in
Centopia 08:10 12 oder 3 08:35 Bibi
Blocksberg 09:25 Bibi und Tina 09:50
Peter Pan - Neue Abenteuer 10:10
Mako - Einfach Meerjungfrau 11:00
Heute 11:05 Die Kiichenschlacht -
der Wochenrückblick 13:10 Heute
13:15 Willi wird das Kind schon
schaukeln 14:40 Rosamunde Pilcher
- Sommer am Meer 16:15 Lafer!
Lichter! Lecker! 17:00 Heute 17:05
Landerspiegel 17:45 Menschen - das
Magazin 18:00 ML mona lisa 18:35
Hallo Deutschland 19:00 heute 19:20
Wetter 19:25 Herzensbrecher - Vater
von vier Söhnen 20:15 Bella Block
21:45 Kommissar Stolberg 22:45
heute-journal 23:00 das aktuelle
sportstudio 00:25 Heute 00:30 My
Soul to Take
WDR
02:20 Sehen statt Hören - Ein Wo-
chenmagazin für Hörgeschadigte
07:50 Planet Wissen 08:50 West
ART 09:30 Das Kind gehort mir!
10:00 Lokalzeit-Geschichten 10:30
Aktuelle Stunde 11:10 Die Sendung
mit der Maus 11:35 Die Sendung
mit dem Elefanten - mit Elternticker
12:05 Quarks Co: 20 Jahre - Die
Geburtstagssendung 13:05 Kopf-
ball - Wissensreporter im Einsatz
13:35 Immer Arger mit Harry 15:10
Verrückt nach Meer 16:50 Sport im
Westen 17:20 Kochen mit Martina
und Moritz 17:50 Einfach und köst-
lich - Kochen mit Björn Freitag 18:20
hier und heute 18:50 Aktuelle Stunde
19:30 Lokalzeit 20:00 Tagesschau
20:15 Teufelsbraten (2/2) 21:45 Best
of Ladies Night 22:45 Hella von Sin-
nen - Lachgeschichten 23:30 Lange
Quarks-Nacht
Discovery
07:15 Mythbusters 08:05 Crisis con
trol 08:55 Pyros 09:45 How the uni
verse works 10:35 The unexplained
files 11:25 Overhaulin' 2012 16:35
How it's made 17:00 How do they do
it? with Joep van Deudekom 17:55
Street Outlaws 18:45 The liquidator -
19:10 Ben Earl: Trick artist 20:00
Gold rush - South America 21:00
Patrick Dempsey: Racing Le Mans
22:00 Wheeler dealers 23:00 Amish
mafia 00:00 American Underworld
01:00 Ben Earl: Trick artist 01:55
Patrick Dempsey: Racing Le Mans
National Geographic
07:00 Fish tank kings 08:00 Brain
games 09:00 The dog whisperer
10:00 The numbers game 11:00
The incredible dr Pol 13:00 Nazi
Underworld 17:00 Brain games 18:00
The incredible dr Pol 19:00 Sailing
the treasure ship 20:00 Brain games
21:00 Taboo USA 22:00 Ultimate air
port Dubai 23:00 Strippers: Cars for
cash 00:00 Bachelors abroad 01:00
Undercover USA
Animal Planet TLC
07:15 Little zoo that could 08:05 Ani
mal Planet at the movies 08:30 Farm
life 09:00 Joanna Lumley's Nile 09:50
A model life with Petra Nemcova
10:40 The Rachel Zoe project 11:30
Circus 12:20 Breaking amish 14:00
Breaking amish: Brave New World:
19:00 My shopping addiction 20:00
Snog, marry, avoid? 21:00 Obsessive
compulsive cleaners 22:00 Cougar
love 22:30 America's worst tattoos
23:00 NY Ink 23:55 The real L word
00:50 The haunted 01:45 Obsessive
compulsive cleaners
TV 5
07:00 Télématin 08:00 Journal télé-
visé Radio Canada 08:25 TV5Monde,
le journal 08:40 36,9 degrés 09:05
Flash 09:10 Mouk 09:25 Lulu Vrou-
mette 09:35 Chaplin and co 09:45
Flapacha, oil es-tu? 10:10 Le Ranch
10:35 C'est pas sorcier 11:05 7 jours
sur la planète 11:35 C'est dans ma
nature 12:00 Flash 12:05 Journal de
la méditerranée 12:30TTC (Toutes
taxes comprises) 13:00 Nec plus
ultra 13:30 Journal télévisé de la RTBF
14:00 Midi en France 15:00 360 de
grés 16:00 Taratata 16:30 Questions
pourun champion 17:00 Flash 17:05
Les carnets de Julie 18:00 64 minutes,
Ie monde en franqais 18:30 Thalassa
20:30 Journal de France 2 21:00
Rendez-vous Grand-Place 22:10 Vou-
lez-vous danser? 22:35 Destinations
gouts 23:00 Journal de la RTS 23:25
TVSMonde, le journal Afrique 23:45
L'invité 00:05 Les chansons d'abord
00:55 Hotels particuliers 01:10 En
direct de I'univers
Comedy Central
07:35 That 70s Show 09:00 Seinfeld
09:50 American Dad! 10:35 That
70's Show 11:00 The Graham Norton
Show 11:45 That 70's Show 12:05
Family guy 12:30 Anger management
12:55 Scrubs 20:00 South Park 20:50
Tosh.O 22:00 The Graham Norton
Show 22:55 10 jaar New Kids: De
Pulpshow 23:20 Seinfeld 00:40 South
Park 01:00 Family guy 01:25 Tosh.O
Eurosport
07:30 FIA WTCC 08:15 Snooker:
Internationaal Kampioenschap 10:00
Eurosport top 1010:35 Voetbal: x*-
WK onder 17 jaar 12:30 Snooker:
Internationaal Kampioenschap 16:15
Voetbal: WK onder 17 jaar 19:00
Eurosport top 1019:30 Snooker.
Internationaal Kampioenschap 22:05
Vechtsport 23:50 Voetbal: WK onder
17 jaar 01:00 Snooker: Internationaal
Kampioenschap
CNN
07:00 CNN Newsroom 07:15 CNN
Marketplace Middle East 07:30 News
Special 08:00 World Sport 08:30
News Special 09:00 CNN Newsroom
09:30 Expedition: Sumatra 10:00
CNN Newsroom 10:30 The Brief
11:00 Amanpour 11:30 Inside Africa
12:00 Talk Asia 12:30 News Special
13:00 CNN Newsroom 13:30 News
Special 14:00 Expedition: Sumatra
14:30 BackStory 15:00 International
Desk 15:30 African Voices 16:00
CNN Marketplace Europe 16:15 CNN
Marketplace Africa 16:30 News Spe
cial 17:00 World Sport 17:30 News
Special 18:00 International Desk
18:30 Inside Africa 19:00 Internation
al Desk 19:30 News Special 21:00
CNN Newsroom 21:30 Expedition:
Sumatra 22:00 News Special 22:30
World Sport 23:00 CNN Newsroom
23:30 Talk Asia 00:00 CNN News
room 00:30 Amanpour 01:00 CNN
Marketplace Europe 01:15 CNN Mar
ketplace Africa 01:30 World Sport