Winterzon in Benidorm J- I €499 22 zaterdag 2 november 2013 Volpension excursie-reis voor een seniorenprijs Bruisend Benidorm I 399,-p.p Kerstreis van der Valk hotel Barcarola Spanje Slechts Kerstshoppingcruise Keulen Dusseldorf Vertrekdatum en Prijs 2013 prijs per persoon Vertrekdata en prijs per Prijzen 2013 persoon Boek nu deze lezersreis Ws pzc.nl/webwinkel reizen zonvakanties 3 dagen «/■«•■li imr*■««»- 9» Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen 8-daagse vliegreis vanaf slechts 399,- p.p. Vertrek woensdag en zaterdag t/m 23 april 2014 Hollandse gezelligheid met leeftijdgenoten Uitstekend 4-sterren hotel 2 uitstapjes ÜHgj Volpension Winterzon Een zonnige strandwandeling, flaneren over de boulevard, winkelen, of genieten van een Spaans wijntje met een tapa aan de haven. Dat is winter in Benidorm! Deze populaire badplaats is niet alleen een gezellige winterbestemming. De omliggende bergen houden slecht weer op afstand, waardoor het er ook nog eens aangenaam warm en droog is. Boek nu deze unieke lezersreis voor een senioren vroegboekprijs en geniet van winterzon, volpension en 2 uitstapjes! De reisleiding neemt u mee naar het geurige chocoladestadje Villajoyosa. U wandelt door smalle straatjes met gekleurde huisjes. Op de gezellige weekmarkt vindt u leuke souvenirs en lokale lekkernijen. En proef de lekkerste chocolade van Spanje in de Valor fabriek. Ook maakt u kennis met hoofdstad van de Costa Blanca: Alicante, inclusief kasteel- bezoek, een stadsrondrit en vrije tijd voor een terrasje of om te shoppen. Inclusief: Transavia retourvlucht Alicante (vanaf Amsterdam, Rotterdam of Eindhoven) Luchthavenbelastingen brandstofheffing •Transfer luchthaven - accommodatie en v.v. 7 overnachtingen in hotel RH Victoria 7 x ontbijt, lunch dinerbuffet water en wijn tijdens de maaltijden •Nederlandse hostess V> dag excursie Villajoyosa (per bus met Nederlandse hostess) H dag excursie Alicante (per bus met hostess) Hotel RH Victoria**** Beleef het mondaine Benidorm in stijl, met een verblijf in een ruime, comfortabele kamer in een elegant viersterren hotel. U geniet er van gevarieerde en gezonde gerechten in het buffet restaurant, live muziek en dans in de bar, sauna en biljart. De ligging is perfect, slechts ca. 400 meter van het Levante strand en de oude binnenstad. Hier vindt u authen tieke tapas bars en restaurantjes met gezellige terrasjes. vanaf "Prijs: vanaf€399,-p.p. Prijs is o.b.v. 2 personen in een twee persoonskamer en Economy vlucht vanaf Rotterdam. Prijs is exclusief eventuele vluchttoeslagen, 2,50 calamiteitenfonds en 20,- reserveringskosten per online boeking. De genoemde prijs is een 'vanafprijs', beperkt beschikbaar op een aantal vertrekdata. De actuele prijzen en een sfeerfilm vindt u in de webwinkel. Meer informatie en boeken Voor informatie, prijzen en om te boeken gaat u naar de webwinkel. U kunt ook bellen met Arke tel.: 0900-8847 of langsgaan bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. '50+ Wegener Winter zonpakker Benidorm'. Opdeze reis zijn de ANVR en SGR voorwaarden van toepassing. Tip: ontdek het ruige, bergachtige achterland met huurauto of excursie, bezoek sfeervolle omliggende plaatsjes als Altea, of pak de trein voor een dagje shoppen in Alicante. Jnuiiki Tijdens de Kerstdagen ontspannen in het schit terende van der Valk Hotel Barcarola. Deze Kerst- reis staat in het teken van de bekende Spaanse kunstenaars Gaudi en Dali. Ook de geweldige natuur met de grillige rotsen, prachtige stranden en een helderblauwe zee vormen samen met de pittoreske dorpjes het decor van deze reis. En natuurlijk brengen we een bezoek aan de beken de Spaanse stad Barcelona. Zondag 22 december 499,- Bij de prijs inbegrepen: 2 nachten in midden-Frankrijk op basis van halfpension 5 nachten in het van der Valk hotel Barcarola Dagelijks goed verzorgd ontbijtbuffet en diner 3- gangen menu naar keuze 1 maal een diner 3- gangen menu naar keuze met Sangria 2 maal een 5- gangen galadiner Goed ingerichte kamers met airco en een compleet ingerichte badkamer met toilet Nederlands sprekende gids in Barcelona Comfortclass touringcar met chauffeur/ reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelasting We hebben voor u een 3-daagse shoppingcruise naar Duitsland samengesteld. Vanuit Arnhem Rijnkade varen we naar de Duitse 'shoppingste- den' bij uitstek, Keulen en Düsseldorf. In deze tijd van het jaar staan deze steden helemaal in het Woensdag 27 november 99,- Vrijdag 29 november 99,- Woensdag 4 december 99,- Vrijdag 6 december 99,- Woensdag 11 december 99,- Vrijdag 13 december 99,- Woensdag 18 december 99,- Vrijdag 20 december 99,- Meer informatie en boeken Voor meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Bolderman.nl tel. 0318 - 58 09 58 of mail naar info@bolderman.nl o .v.v. lezersreis Wegener. -i—Tp teken van de kerst en u kunt er prima kerstinkopen doen op de gezellige kerstmarkten. De comforta bele 3-sterren schepen zijn van alle gemakken voorzien. Ze beschikken over cabines voorzien van douche, toilet, verwarming, raam en tv. Daarnaast bieden de schepen een leuke bar met in de avond live muziek, een lounge en een restaurant met een uitstekende keuken. U verblijft in een 2-persoons cabine. De verzorging aan boord is op basis van logies en ontbijt. Boek snel want vol vol! Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen in een 2-persoonscabine benedendek achterzijde 2x ontbijtbuffet Toeristenbelasting i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 74