Ruby-An Of 0 Hamiiieberichten 42 Ifamilieberichten zaterdag 2 november 2013 (Tlensenlinq.nl Vlissingen, oktober 2013 Voor de vele blijken van betrokkenheid tijdens de ziekte en na het overlijden van Max van den Dorpel willen wij u bedanken voor de kaarten, lieve brieven, bloemen en aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Annie. René en Emmy. Michel en Marijke. Megan. Bas en Aurélie van den Dorpel Graag willen we iedereen hartelijk bedanken voor de grote belangstelling en het medeleven bij het overlijden van onze iieve schoonbroer en oom |o Willems De vele dierbare woorden, kaartjes en bloemen hebben ons geroerd en geven ons steun. Het heeft ons goed gedaan. Fam. Willems Fam. Weemaes Hulst. 1 november 2013 Wij wensen jullie veel sterbe met het verwerben van dit grote verlies. Reini den Boer - Menheere Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van mijn vrouw, onze schoon jmoeder en oma wil ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen bedanken voor de kaarten, lieve brieven, bloemen en aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd zij was en hoe zij werd gewaardeerd. Jan de Jonge 's-Heerenhoek CATHARINA MARIA DE JONGE- VERMUE De leegte en het gemis zijn bij ons achtergebleven na het overlijden van onze vader en opa Kees Houtepen Voor het medeleven en steun in deze moeilijke tijd willen wij iedereen hartelijk bedanken. Dit hebben wij bijzonder op prijs gesteld. Bedankt voor alle kaarten, brieven, telefoontjes, bloemen en een luisterend oor. Middelburg, november 2013 Marianne en Ad Caroline en Harmen Rob en Caroline kleinkinderen en achterkleinkinderen Hierbij willen we iedereen bedanken voor alle kaarten, brieven en bloemen, telefoontjes, steun en warmte na het verlies van onze lieve ma en oma Cathrien Kleinepier - Bal Jakoba en Hans Willemien en Hans David en kleinkinderen Oud - Sabbinge, november 2013 Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze zorgzame moeder, oma en overgroot-oma Catharina Riemens-van Cadsand Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Wim en Krina Riemens-Deij Izaak en Nelly Riemens-Verbrugge Riet en Johan de Feijter-Riemens Klein- en achterkleinkinderen Hoek, november 2013 Voor uw blijk van medeleven en deelneming tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Pieter Jan Boot Piet betuigen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. Familie Boot Zierikzee, november 2013 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van onze lieve zoon en broer Richard Roelse heeft ons goedgedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Henk en Jannie Roelse Natascha en John Amemuiden, november 2013 Odiel de Jaeger Govert van Duijse Het definitieve is nog steeds moeilijk te aanvaarden, maai de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vriend, onze pa, zoon en broer |ack Klaassen zijn een enorme steun voor ons. Daarvoor danken wij u hartelijk. Ans, ma, Eric de kinderen Onze grote dank voor de betrokkenheid van jong en oud bij het overlijden van onze lieve ma, oma en superoma Rosa Weemaes-Maenhout Het heeft ons goed gedaan te zien dat ma bij zo velen geliefd was. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Langs deze weg willen wij allen bedanken voor Uw aanwezigheid bij de afscheidsdienst en voor de vele kaarten of andere blijken van medeleven die wij van U ontvingen na het overlijden van mijn vrouw, moeder en oma Fien de Vetter-van Kerkhoven Het heeft ons goed gedaan (o de Vetter Kinderen en (achter)kleinkinderen Voor de overweldigend vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden en bij de uitvaart van mijn lieve man, onze papa en opa Ronald van der Zwart Black alsmede voor de vele bloemen, condoleances en de goede verzorging van de uitvaart, willen wij u allen hartelijk bedanken. Mariëtte Kinderen en kleinkinderen De vele, kaarten, telefoontjes en hartverwarmende belangstelling die wij mochten ontvangen tijdens haar ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze fantastische moeder en oma Anna de Visser - de Vos Hebben ons enorme steun gegeven om haar verlies te verwerken. Het heeft ons goedgedaan te mogen ervaren dat zij bij zovelen geliefd was. Wij willen u middels deze advertentie hartelijk danken voor uw medeleven en steun. Jan de Visser Erwin en Olga Anne, Eva Christel en Stefan Owen Wemeldinge, november 2013 Zo hort eh toch voor altijd Met veel verdriet hebben we bennis genomen van het overlijden van dochtertje van Kevin en Marie-Jeanne Huisartsenprabtijb J. Hoefman en V. Samandar. A. van Macbelenbergh, Margot, Clara, Roly, Jolanda, Aliebe, Henriebe, Lilian Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank Hansweert, november 2013. Peter en Nettie Anita en Guus kinderen en kleinkinderen i Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling ons betoond na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa betuigen wij u onze oprechte dank. Het heeft ons veel troost en steun gegeven.In het bijzonder willen we de buren bedanken en allen die hem zeer trouw bezochten. Oostburg, november 2013 Kinderen, Kleinkinderen en Achterkleinkinderen Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze vader en opa De vele vaak zeer persoonlijke uitingen van betrokkenheid hebben ons diep geroerd en getroost. De steun die we hebben mogen ontvangen heeft ons enorm goed gedaan. Familie van Duijse Hulst, november 2013 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon i 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenoniine.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42