<1 ffl0nsenlinq.nl Thomas Aart Bos Thomas Aart Bos Thomas Jan de Looff - Tom - Joost Willem Dingemanse - Jos - zaterdag 2 november 2013 familieberichten I 41 "Wij zullen zijn warme persoonlijkheid missen. Mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Tom Huisarts in ruste is vredig ingeslapen. 23 januari 1926 t 27 oktober 2013 E. Bos - Weijburg Kinderen en kleinkinderen Hof ter Veste 143 4333 HJ Middelburg De begrafenis heeft op vrijdag 1 november te Middelburg plaatsgevonden. Wij treuren om het verlies van onze goede, hartelijke broer en zwager In onze dankbare herinnering zal hij blijven voortleven. Aart en Fiet Bos-Weijburg Het leven is overgegaan in herinneringen. Bewogen en met gemengde gevoelens van verdriet en opluchting dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Oost-Souburg, Vlissingen, 12 januari 1935 31 oktober 2013 Jopie de LoofF-van den Berge Maja en Cor Remon en Victoria Wendi Leo en Jeamime Rob en Annet Sonja De Meesterstraat 41 4384 HG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 5 november van 9.30 tot 10.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal aansluitend om 11.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen van de medewerkers van de Vondellaan, woning 18. Tom de Looff We hebben onze lieve Jos en papa moeten loslaten Hij is 56 jaar geworden. We missen hem nu al." Helma Anouk en Jasper Johnsonlaan 24,4463 GW GOES De afscheidsdienst vindt plaats op woensdag 6 no vember om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de con doleanceruimte van het crematorium. Ontroerd hoorden wij van het overlijden van |os Dingemanse Jos is ruim 7 jaar dirigent van ons koor geweest en heeft daar zeer veel voor betekend. Wij zullen hem enorm missen. Wij wensen Helma en verdere familie heel veel sterkte met dit verlies. Zilt Burgh Haamstede n ..- Elizabeth Johanna Rottier-Wondergem echtgenote van Pieter Rottier 15-1-1997 27-4-1919 1-11-2013 Milijan Sakan Adriana Maria Tholenaar - van Sabben Nico van Velzen Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Niek van Velzen in de leeftijd van 72 jaar. Wij wensen Tiny, haar kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe. GendtJan Daalhuizen Tonny Daalhuizen-Valen t Mira en Michiel Sophie enTeun Robin MiddelburgJeanet Barten-Daalhuizen Henk Barten Harmen en Erica Joost en Marijn Jasmina en Ramon Thijs en Laura Hardinxveld-Giessendam, 31 oktober 2013 We zijn geschokt door het plotseling overlijden van Riny van Ast medewerker groenvoorziening Orionis Walcheren. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en naasten. We wensen hen veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens het Dagelijks Bestuur, Management en alle collega's van Orionis Walcheren X- Wij hebben afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Na het niet goed herstellen van zijn hartoperatie kregen wij onverwachts het bericht van zijn overlijden. Mientje, Riet, Twan - Corrie, Hans - Joke, Piet - Carla Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, 31 oktober 2013 - geen bloemen Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven. Matt heus 11:28 Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Kapelle: Jaap (in herinnering) en Cathrien Rottier-Brouwer Kapelle: Jan en Janny Rottier-Hoogesteger Biezelinge: Annemarie en Jan van Liere-Rottier Biezelinge: Bep en Willem Barentsen-Rottier Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum 'Cederhof' Kapelle. Correspondentieadres: J.C. Rottier, Van der Biltlaan 77, 4421 BD Kapelle Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van 'Cederhof' en dr. M.B. Riemeijer voor de liefdevolle en betrokken begeleiding. De dankdienst voor haar leven, waarin voorgaat ds. B. de Jong, wordt gehouden op woensdag 6 november om 13.00 uur in rouwceritrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Er is aldaar vanaf 12.30 uur gelegenheid tot afscheidnemen. De begrafenis zal om plm. 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Biezelinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Soms heb je tranen aan de binnenkant Soms heb je tranen aan de buitenkant Soms lacht je mond en huilt je buik Maar alle tranen zijn: Ik hou van jou tranen Wij wensen onze leerling Lukijan, familie en naasten veel sterkte met dit grote verlies. Team en leerlingen van Auris de Kring, Goes Als leven lijden wordt, is sterven een verlossing Verdrietig, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve mama, oma en overoma sinds 23 - 1 t- 1976 weduwe van Jan Tholenaar 04-12- 1921 Goes: Wissenkerke: Goes: Goes 30-10-2013 Den Haag: Jan en Dini Tholenaar - van de Brand Coby en Marion Goedhart - Tholenaar Bart en Lisette Els en Jorn, Sam en Mila Addy en Kees Stigter - Tholenaar Tufan en Catriona, Kaya Yusuf en Anouk, Dilara Selim en Ester, Wes Corné en Linda, Lois en Niek Marja en Mark, Ariël, Erin, Ella, Julian Dirk en Josée Tholenaar - Verbeek Correspondentieadres: Orisantstraat 4, 4491 HA Wissenkerke De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op 6 november 2013 om 13.00 uur in het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB MIDDELBURG. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Heel bedroefd zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Goes, 12-05-1941 Hardinxveld-Giessendam, 31-10-2013 echtgenoot van Tiny Daalhuizen Wemeldinge: Piet en Adri van Velzen Liesbeth en André van de Visser Lisan en Sacha Peter en Suzanne van Velzen Nick, Amy en Rens Goes: Marinus van Velzen echtgenoot van onze zus Tiny van Velzen-Daalhuizen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 41