Ovsr Jadan (Densenlinq.nl Jan Vogel Jan Vogel 40 I familieberichten zaterdag 2 november 2013 Jan Hendrik Wondergem Jan Wondergem We zijn verdrietig dat onze lieve dappere zwager en oom Jan Hendrik Wondergem op de leeftijd van 82 jaar is overleden. We zullen hem erg missen. Oostkapelle: Kathrie en Jaap Vogelaar-de Kam Middelburg: |asper t en Tiny de Kam-v.d. Dool Oostkapelle: les en Mieke de Kam-Willeboordse Veghel: (anny de Kam Neven en nichten Oostkapelle, 31 oktober 2013 Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. We zijn verdrietig om het overlijden van onze lieve Ome Jan We wensen tante Leny, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Arriënne en Jan ]an en Brenda Jolanda en Jan Peter Achterneven en -nichten Jan Wondergem Iman Adriaan Korshuize Met pijn in ons hart geven wij kennis van overlijden, na een moeizame strijd, van onze zwager Iman Korshuize echtgenoot van onze zus Corrie Uit aller naam. Familie Meliefste Zwagers en schoonzussen Met verdriet delen wij u mee dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen, na een moeitevolle tijd, mijn geliefde man en onze lieve, zorgzame vader, opa en overgrootvader in de leeftijd van 72 jaar. Arnemuiden J.P. Vogel-Marijs Woudenberg Anneke en Jan Meerman-Vogel Margriet en Geert-Jan Paola, Joel, Josephine David-Jan Joanne en Erik Christian Anniek Arnemuiden Trudy en Nico Marijs-Vogel Johanna en Jan Marie-Louise Klaas Janno Niek Arnemuiden Tannie en Dies van Belzen-Vogel Jessica en Christiaan Eline en Bert-Jan Veerle William en Rosan Diederik Arnemuiden Inge Vogel Julia Maas Stefan Maas Arnemuiden Gisela en Lizo Koppejan-Vogel Anne en William Naomi Jelmer Elise 31 oktober 2013 Nieuwlandseweg 13 4341 CN Arnemuiden De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. dinsdag 5 november om 13.00 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand wordt om 12.00 uur een rouwdienst gehouden in het kerkgebouw van de Hersteld Hervormde Gemeente aan de Van Cittersweg 2R te Arnemuiden. Voor de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 11.30 tot 11.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen Jan Vogel Ons bereikte het bericht dat is overleden onze zwager echtgenoot van Johanna Pieternella Marijs Arnemuiden: Kees en Stien Oost-Souburg Grie en Piet (in herinnering) Arnemuiden Tannie en Aart (in herinnering) Arnemuiden: Corrie (in herinnering) Ko en Willy Arnemuiden Henk en Jannie Arnemuiden Blaas en Adri Arnemuiden, 31 oktober 2013 Al het werk in je leven. Al je zorgen en verdriet. Daar was je tegen opgewassen. Maar je ziek zijn ontnam je alle kracht. Mef al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen en na alle fijne jaren die we samen mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader en opa t Middelburg 31 oktober 201 3 Serooskerke (W) 19 mei 1931 Middelburg: Leny Wondergem - de Kam MiddelburgHeieen en Sjaak Oerlemans - Wondergem Kirsten Brendan Karen Vlissingen. Arjanne en Henk Steneker - Wondergem Evelien en Koen Fieke Terneuzen: Judith en Klaas van Gelder - Wondergem Joran Jenni Onze speciale dank gaat uit naar huisarts Ponten en de medewerkers van "Zorgstroom" voor de steun en goede verzorging. Rentmeesterlaan 51 4336 ED Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag november om 1 3.30 uur in kerkcentrum "de Hoeksteen" Roozenburglaan 22 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 1 3.00 tot 13.15 uur. De begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van voornoemde begraafplaats. Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Leny de Kam in de leeftijd van 82 jaar. Wij wensen Leny, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Middelburg: Nel Wondergem t Breskens: Henk Wondergem en Elly Ie Grand-Dieleman Tannie Huijssoon t Serooskerke: Johannes Wondergem Na een vriendschap van vele jaren is van ons heengegaan Een altijd meelevende, lieve, vriend. Onze gedachten zijn bij Leny, de kinderen en de kleinkinderen. Catrien de Voogd - Wondergem Cor de Voogd, in herinnering De kinderen Achter onze tranen van verdriet schuilt de glimlach van onze mooie herinneringen. Na een leven vol zorg voor alles wat hem lief was, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, trotse opa en over-opa in de leeftijd van 81 jaar. Corrie Korshuize-Meliefste Coby en Jaap Adrie Hendrik en Lindsay, Daan Wim en Corrie Cora en Danny Mark Nelleke en Peter Efraim en Joyce Samuël en Iris Femke en Stefan Jaap en Janny Danielle en Jaap Jessy en Maarten Kristel en Mathijs Ria en Albert Jan en Linn Els Vlissingen, 1 november 2013 Middenhofsingel 25, 4388 AN Oost-Souburg De dienst van dankbaarheid zal worden gehouden op dinsdag 5 november om 13.00 uur in "De Open Haven" Kerk, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in zaal "De Ark" (naast de kerk). Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken. Na een moeizaam leven is overleden onze broer, zwager en oom Geert en Kees van Belzen-Vogel Tannie en Kees van Luijk-Vogel Nichten en neven Arnemuiden, 31 oktober 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 40