-f- PEL ZEELAND 29 i IP J i6 Armenteros zoekt me bewust op. Hij prikt met zijn vinger in mijn borst 'Jij speelde echt goed' bij de Kuip. We gaan de kleedkamer in en vra gen daarna of we het veld op mogen. Jullie mo gen niet, jullie moeten, zegt onze trainer. Het stadion is nog zo goed als leeg als we het veld opstappen. Wat een groot stadion! We nemen foto's, praten wat met elkaar en weten alle maal dat het eindelijk zover is. Ik heb niet superveel zenuwen. Dat zou een paar jaar geleden, toen ik nog wat jonger was, wel anders zijn geweest. Het geeft juist een prachtig gevoel als we vlak voor de aftrap de spelerstunnel uitkomen. Het stadion is voor de helft gevuld, maar wat een sfeer... De eerste twintig minuten doen we wat we hebben afgesproken. Het hoeft niet mooi te zijn, zolang we de nul maar houden en in de wedstrijd kunnen groeien. Dat lukt aardig. We komen er langzaam in, hebben een paar uitvallen, maar slikken dan ongelukkig de ï-o. Zelf voel ik ook dat ik in de wedstrijd groei. De duels met Manu zijn lek ker. Hij is redelijk voorspelbaar en komt er nauwelijks voorbij. Op snelheid weet hij me niet te pakken. Coachen is tijdens de wed strijd heel moeilijk. Je verstaat elkaar nauwe lijks, door al het lawaai dat van de tribunes komt. We krijgen een paar kansjes om te sco ren, maar verliezen uiteindelijk met 3-0. Toch mogen we best trots zijn, vind ik. Ik schud wat Feyenoorders de hand, als Samuel Arm- enteros ineens naar me toekomt. Hij is in de tweede helft gewisseld maar zoekt me nu bewust op, zie ik. Hij prikt met zijn vinger in mijn borst. 'Jij speelde echt goed', zegt hij. Daarna zegt Ruben Schaken bijna het zelfde. Wow, wat een complimenten! We bedanken onze supporters, die een gewel dige avond hebben gehad. Daarna krijgen we ook nog een staande ovatie van de fanatieke aanhang van Feyenoord. Prachtig! Na afloop springt bijna iedereen het bad in en is het een dolle boel in de kleedkamer. Dit is een avond die we nooit meer vergeten. In het Maasgebouw kunnen we op de boven ste verdieping nog wat drinken. Ik word aange sproken door een donkere man. Hij vindt dat ik een goede wedstrijd heb gespeeld. Volgens mij is het een familielid van Elvis Manu, want ze vertrekken even later samen. In de zaal in het Maasgebouw hangt een aparte sfeer. Spe lers, supporters, sponsors; iedereen is uitbun dig. Rond één uur stappen we de spelersbus weer in. Om half vier ben ik samen met Ibra him terug in Terneuzen. Op internet kijk ik de samenvatting en andere filmpjes terug. Moe maar voldaan ga ik om half vijf naar bed. Wat een dag! Donderdag Als ik wakker ben en heb ontbeten haal ik een paar kranten. Daarna bekijk ik ook de reacties die ik via Facebook en Twitter heb gekregen. Dat is wel grappig na zo'n wedstrijd. Mensen waar je normaal niets van hoort sturen je in eens een sms om je te feliciteren. Mooi. De jongens van Terneuzen Cl zaten ook op de tri bune in de Kuip, maar ik heb ze helaas niet ge zien. Aan hun reacties te zien hebben ze het heel goed naar hun zin gehad. Ik heb nog wat pannenkoekenbeslag staan en maak dat aan het eind van de middag maar op. Daarna rijd ik naar Hoek voor de training, die vooral uit uitlopen bestaat. De knop moet weer om, za terdag spelen we thuis tegen ASWH. Als we winnen pakken we de eerste periodetitel en zijn we dus sowieso al verzekerd van deelna me aan de nacompetitie. Vrijdag Om 7.45 uur meld ik me bij Elopak. Mijn colle ga's vragen natuurlijk hoe het is geweest. We praten nog een beetje na en ik merk al snel dat dit een zware dag gaat worden... Twee da gen na een wedstrijd voel je de inspanning al tijd het beste. Dat klopt ook nu. Ik ben echt he lemaal kapot, 's Avonds train ik weer met Cl Ook dan gaat het logischerwijs even over Feye- noord-Hoek. Daarna richten we ons op de wedstrijd tegen Internos. Ik ben op zaterdag nooit bij de Cl, omdat ik dan zelf moet voet ballen. Maar ik vind het wel heerlijk om die gasten te trainen. Na de training doe ik het thuis rustig aan en ik kruip op tijd in bed. Ik wil fit zijn voor de wedstrijd tegen ASWH, want we willen die periodetitel pakken. En mocht dat niet lukken, dan is er ook nog geen man overboord. Het seizoen is nog lang en we hebben bok woensdag laten zien dat we in Hoek gewoon een heel goede selectie hebben staan. ZATERDAG 2 NOVEMBER 2013 - 1 I Fabian Wilson (links) duel leert met Feyenoord-aanval- ler Elvis Manu. foto Camile Schelstraete IIifF'- iX'ffELI i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 29