Kijkje in keuken Plieger Bestel uw drukwerk goedkoop en snel! 23 drukwerk sprfnterJTl Sterk in grafisch werk! ZATERDAG 2 NOVEMBER 2013 Contacta.nl pleinen Tekst:René Burger Foto: DirkJan Gjeltema Kijk op de website voor de wekelijkse aanbiedingen Tekst: Rene Burger Foto: DirkJan Gjeltema Zakenrelaties Ambachten Vincent Bliek: "Met zijn drieën hebben we als het ware een grote stand." Bouwolein is weer flink groter Sanitairgroothandel Plieger is een trouwe deelnemer van Contac- ta.nl. Alweer voor de vijfde keer heeft Plieger een eigen plein. Hierop hebben 26 leveranciers een stand. GOES - "Wij fungeren in eerste in stantie als gastheer", zegt vestigings manager Marc van Keulen. "Maar we hebben ook een stand waarin we zo wel onze keukens als een impressie van onze sanitair-toonzaal laten zien." Van Keulen weet steeds beter hoe hij het Plieger-plein tot een succes kan maken. "Ik leer elk jaar weer bij. De eerste keer hadden we de stands in een lange straat opgesteld. Nu vor men we echt een plein. Dat geeft veel meer een wij-gevoel." "We zorgen ook steeds meer voor emotie en beleving op het plein. Zo zal er een topkok langskomen om in onze keuken gerechten te bereiden. En Joop Paauwe van Viviers Le Petit Pechêur uit Yerseke kopit weer wat oesters steken. Wc hebben hem een keuken geleverd waar hij zeer tevre den over is." Plieger verkoopt alleen aan bedrijven. De Plieger-vestiging in Goes is hier op een uitzondering: "Als enige vesti ging in Nederland verkopen we keu kens, en die verkopen we direct aan particulieren", vertelt Van Keulen. "We presenteren op de komende edi tie van Contacta.nl een nieuw keu- kenmerk, waar wc heel trots op zijn." Dit nieuwe merk is Nolte. "Duits en degelijk. En heel betaalbaar. Nolte is wereldwijd één van de grootste spe lers op de keukenmarkt. Topkwaliteit waar je eindeloos lang van kunt genie ten!" Dwars door de crisis heen blijft Plie ger goed presteren. "We zijn de enige groothandel in onze branche die nog eigen toonzalen heeft. In heel Neder land maar liefst achttien. Wat ons ge heim is? Dat zou je aan onze installa teurs moeten vragen. Maar als ik het mag zeggen, denk ik dat onze kracht is dat we weten waar we over praten, al 95 jaar lang. We zijn een betrouw bare en stabiele partner in een onrusti ge markt en zitten met 53 vestigingen altijd in de buurt. Bovendien kunnen installateurs zich onderscheiden met onze eigen merken, die absoluut niet onderdoen voor de bekende A-mer ken." Voor Marc van Keulen is de waarde van Contacta.nl overduidelijk. "Het is echt een netwerkbeurs waar je tal van waardevolle contacten en relaties opdoet. Er is veel kruisbestuiving: le veranciers introduceren ons bij hun relaties, en omgekeerd. En soms kun je ook direct zaken doen en als onder nemers elkaar helpen." naar I T11113-257600 I F 0113-250135 Scottweg 45 I 4462 GS oes drukwerksprinter.nl E nforadrukw.rksprinter.nl I www.o "Blijkbaar realiseren veel bedrij ven zich dat ze juist in lastige tij den gebaat zijn bij deelname aan Contacta." Ronald van der Hart is verheugd over de groei van zijn Bouwplein. "Vorig jaar had den we veertien bedrijven, dit jaar twintig." GOES - Ronald van der Hart ver zorgt de coördinatie van het Bouw plein waarop hij ook met zijn eigen bedrijf - Totaalbouw Zeeland - verte genwoordigd is. "We zijn blij dat we een paar grote nieuwkomers mogen begroeten. En voor het eerst hebben we een aannemer op het plein: Bouw bedrijf Rentmeester, uit Ovezande. Dat is heel mooi nieuws, dit maakt ons Bouwplein nog completer. Tot nu toe waren er alleen aannemers met een individuele stand op Contacta." Vincent Bliek van Bouwbedrijf Rent meester verwacht veel van zijn de buut op de netwerkbeurs. "We trekken samen op met Keiler Keukens en Totaalbouw Zeeland. Met zijn drieën hebben we als het wa re een grote stand. We maken ge bruik van eikaars zakenrelaties, hel pen elkaar als het druk is. Speciaal voor de gelegenheid hebben we een nieuwe folder laten maken. Want we vinden het belangrijk om naar buiten te treden. Juist in deze lastige tijd. De crisis is ook een kans om te investeren en aan acquisitie te doen. We zien overigens het vertrouwen de laatste tijd weer toenemen, de laatste drie, vier maanden. Mensen durven weer te investeren in onderhoud en verbou wingen." De crisis geeft Rentmeester overigens weinig schade berokkend, vertelt Bliek. "De omzet is wel iets minder geworden, maar we draaien nog steeds prima. We zijn een vrij klein bedrijf dat alle ambachten nog uitste kend beheerst. We spelen constant in op wat de klant wil. De klant mag ook met ons meebouwen: daarmee kan hij flink op de kosten besparen. En de klant gaat zich automatisch ook medeverantwoordelijk voelen voor het bouwproces. Dat werkt heel pret tig. Je laat de klant wel in je keuken kijken, maar we hebben niks te ver bergen." Eén van de grotere stands op het Bouwplein is die van AAPro- tect, specialist in onder meer garage deuren en toegangstechniek. Martijn Kooijman van AAProtect: "We doen al voor de derde of vierde keer mee. De meerwaarde ligt voor ons in het contact met potentiële klan ten. We hebben een brede doelgroep: iedereen - ook de slager op de hoek - kan wel eens een garagedeur nodig hebben. We kiezen heel bewust voor dit plein. De mensen die er komen, zijn vaak potentiële klanten. Ze ko men bijvoorbeeld omdat ze een huis willen bouwen en vinden alles wat ze nodig hebben op hetzelfde plein. En daarnaast is het ook gewoon erg gezel lig op het plein, dat is natuurlijk ook een reden om hier steeds terug te ko men!"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 111